Skocz do zawartości
vw-passat

Adam Małysz zakończył karierę.

Rekomendowane odpowiedzi

wielki szacun dla szaranowicza wychowalem sie od malego na tv razem z nim komentowal wszystko sa zwolennicy i przeciwnicy jego osoby ale w tym filmiku pokazal ze to nie jest tylko jego praca ze wykonuje ja z sercem co do adasia zycze mu jak najlepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakich większych sportowców mieliśmy? Którzy pozdobywali tyle medali i mistrzostw jak on?
Wymieniaj
Mieliśmy, mieliśmy wybitni sportowcy nowych dziejów polski (mam na myśli powojenne) np; Janusz Kusociński (jeszcze przed wojną ale nie sposób go nie wymienić), Włodzimierz Lubański, Irena Szewińska, Jerzy Kulej, Ryszard Szurkowski, Tadeusz Mytnik, Czesław Lang, Władysław Komar, Władysław Kozakiewicz, Zenon Jaskuła, Sylwia Gruchała, Otylia Jędrzejczak, Mateusz Kusznierewicz może nie zdobywali aż tyle medali ale o szybszy rozruch serducha dbali...np. Andrzej Gołota, Robert Korzeniowski, Justyna Kowalczyk. Czyż to nie są wybitni sportowcy? Może dla niektórych mało znany ale ja śledziłem całą jego karierę - Wojciech Brzozowski, zdobywał mistrzostwa europy i świata, wiindsurfer. Tak że było troszkę tych wybitnych sportowców może nie tak medialnie nagłośnianych dyscyplin sportowych u nas, ale na świecie są one szeroko komentowane opisywane. Nie wspomniałem o naszym tenisiście Wojciechu Fibaku, czyż nie znany sportowiec? Tak że Mateuszu nie umniejszając Adamowi, który jest wielkim sportowcem oprócz niego bywali równie wielcy. ;):bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adaś dzięki dzięki dzięki !! !! !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy Adaś!!

 

 

J@ceq - było tych sportowców troszkę i tak jak napisałeś nie umniejszając ich sukcesów jednak Adaś bije ich na głowę, pod względem wyników i oglądalności oraz fanów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jak dla mnie - Adam - wielki sportowiec, osoba skromna ale medialna. Pamietam, gdy zaczął wygrywać to nie potrafił się wysłowić do kamery, tak go to stresowało. Odnosił wielkie sukcesy a mimo to zachowywał się jak jeden z nas - do teraz taki jest i za to go cenie, że pomimo olbrzymiej popularności pozostał człowiekiem. Na pewno dzięki niemu zauważono, że jest taki kraj jak Polska. Za te wszystkie lata spędzone przed tv, skromnie mogę powiedzieć - dziękuję. Jak dziś pamiętam słowa Szaranowicza sprzed kilkunastu lat : "Proszę Państwa, Adam Małysz - Polska !"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i skoki to już nie będzie to samo. kamila już nie będzie chciało się oglądać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie było,ale się skończyło ;)

Adam dziękujemy !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adaś Dziękujemyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhhhhhhhh szkoda, że to ostatni skok:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i się skończyło :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc niepokonanym...

(on wiedzial ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam pitolicie, nic się nie skończyło. Adam żyje ;) Skoki będą dalej i skoczkowie będą skakać. Skończyła się era Adama i tyle. A wy tu piszecie jakby chłopak umarł. :D

Mam nadzieję że Kamil i inni pójdą w jego ślady. Owszem przydałby się ktoś taki jak Adam zdobywający mistrzostwa jedno po drugim. A może ktoś znajdzie się lepszy od niego. Tak że nosy do góry i mieć nadzieję. To że Adam odchodzi u szczytu sławy to tylko plus dla niego. Ktoś dba o jego wizerunek (żona?). W tym momencie będzie długo pamiętany jak np. Wojciech Fortuna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość helios89

Mówiąc szczerze, wraz z Małyszem skończy się w naszym kraju moda na skoki. Już za dwa lata żadna ze stacji nie skorzysta z możliwości wykupu pokazywania skoków, bo będzie za mała oglądalność.

P.S powiedzmy sobie szczerze, wszystkie zwycięstwa Stocha w tym sezonie były szczęśliwe i raczej w przyszłym sezonie nie będzie miał już tyle szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówiąc szczerze, wraz z Małyszem skończy się w naszym kraju moda na skoki

...ale zacznie moda na oglądanie Jego kunsztu za kierą. Obejrzyjecie cały filmik :

[ame]

[/ame]

 

EDIT:

 

Po obejrzeniu kilka razy filmiku stwierdziłem ,że jednak nie Małysz wjeżdża w ten wycięty pod Fabię-profil ściany.On odjeżdża z piskiem opon, a inne auto moim zdaniem nadjeżdża rozpędzone od strony odpowiedniej i tyle...

Edytowane przez SuVW_2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności