Skocz do zawartości
vw-passat

Adam Małysz zakończył karierę.

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie Adam Małysz ogłosił, że kończy karierę. Mimo tego, że większość osób już od zeszłorocznych Igrzysk domyślała się, że w najbliższym czasie zapadnie taka decyzja, to jakoś tak smutno się zrobiło.

Skoki bez Adama, to już nie to samo, nie będzie takich emocji i radości.

Co o tym sądzicie? Dobrze według Was postąpił? Wiadomo, że osiągnął prawie wszystko, co można było osiągnąć, ale patrząc np na Noriakiego Kasai i na obecną formę Adama, mógłby jeszcze nie raz dać nam wiele powodów do radości:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę ze dobrze zrobił bo szedł w odpowiednim momencie z tarczą nie na niej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwała Panu,czas najwyższy...

Po sąsiedzku co prawda ale powinien karierę zakończyć jak był w szczytowej formie na koniec sezonu,teraz o Nim szybko zapomną,w końcu jest Stoch :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w końcu jest Stoch

wątpie,czy będzie zdolny,choć w małej części osiągnąć to co adam-bardzo chciałbym się mylić.Wielcy mistrzowie mają to do siebie,że wiedzą kiedy zejść ze sceny.Dziękuję mistrzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz o Nim szybko zapomną,w końcu jest Stoch :hyhy

Weź przestań, bo zajadów dostanę :haha

 

I mnie się smutno zrobiło, tyle lat się oglądało i niejednokrotnie tylko dla Adama :dobrze

No ale nic nie jest wieczne, swoje zrobił i chwała mu za to, za te emocje i radości które nam wszystkim dostarczał :respect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chwała Panu,czas najwyższy...

Po sąsiedzku co prawda ale powinien karierę zakończyć jak był w szczytowej formie na koniec sezonu,teraz o Nim szybko zapomną,w końcu jest Stoch :hyhy

Nie drażnij mnie brachu.Za to wszystko co zrobił Adam to chwała mu za to.Naprawdę długo nie będzie kogoś takiego jak Adam.A Stoch to mu nawet do pięt nie dorasta.Adam jesteś wielki.Dziękujemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adam jesteś wielki.Dziękujemy
Nic dodać nic ująć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś wróci i wybawi nas od przegranej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łezka w oku się kreci. wychowywałem się na jego wzlotach porażkach.jakby coś we mnie się dziś skończyło. jakaś część zycia. dziękuję ci Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wątpie,czy będzie zdolny,choć w małej części osiągnąć to co adam-bardzo chciałbym się mylić.Wielcy mistrzowie mają to do siebie,że wiedzą kiedy zejść ze sceny.Dziękuję mistrzu.

 

No właśnie-wiedzą kiedy zejść ze sceny-Adam się nieco spóźnił ;)

Ale i tak chwała Mu za to co zrobił!

 

 

 

P.S. Upierdliwy dzisiaj jestem...

 

 

Weź przestań, bo zajadów dostanę :haha

 

I mnie się smutno zrobiło, tyle lat się oglądało i niejednokrotnie tylko dla Adama :dobrze

 

Nic już powiedzieć nie można :lol

Nie twierdzę że źle czy niedobrze-czytajcie ze zrozumieniem ;)

 

Cały czas do Adama :respect

 

 

 

Nie drażnij mnie brachu.Za to wszystko co zrobił Adam to chwała mu za to.Naprawdę długo nie będzie kogoś takiego jak Adam.A Stoch to mu nawet do pięt nie dorasta.Adam jesteś wielki.Dziękujemy

 

Nie napisałem nawet że dorasta :hyhy

Ale-godnego następcy nie mamy i musimy się z tym pogodzić,niestety taka jest prawda.A to co skacze Stoch-może się rozkręci i tak nikt inny tak nie skacze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

P.S. Upierdliwy dzisiaj jestem...

 

Nie Ty jeden ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie Ty jeden ;)

 

:564:

 

EOT :-D

Spadam spać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wychowywałem się na jego wzlotach porażkach.jakby coś we mnie się dziś skończyło. jakaś część zycia.
To ja qtwa już taki stary jestem? ;)
Za to wszystko co zrobił Adam to chwała mu za to.Naprawdę długo nie będzie kogoś takiego jak Adam.
No niestety każdy musi kiedyś skończyć.
Ale i tak chwała Mu za to co zrobił!
Dokładnie.

Od siebie dodam że zima od jakiegoś czasu była dla mnie skokami. Cieszyłem się jak gówniarz jak ten młody chłopak zwyciężał. Wprawdzie sam od wielu lat nie jeżdżę na nartach ale skoki mi to wyrównywały. Przez jakiś czas się pasjonowałem windsurfingiem ponieważ sam uprawiałem jazdę na desce z żaglem. Od pewnego czasu w lecie siedziałem przed TV i patrzyłem na drugiego mistrza ale kraksa w rajdzie odebrała mi tę przyjemność na mam nadzieję tylko ten sezon. Wprawdzie mamy jeszcze Justynę ale biegi nie są dla mnie aż tak pasjonujące. Wielki szacun dla naszych sportowców :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie lubię skoków, ale życzę mu szczęścia na nowej drodze życia :P

 

Adam trzymaj się :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chwała Panu,czas najwyższy...

Po sąsiedzku co prawda ale powinien karierę zakończyć jak był w szczytowej formie na koniec sezonu,teraz o Nim szybko zapomną,w końcu jest Stoch :hyhy

nie w kur..... mnie gdzie on formy nie ma wlasnie pokazales brak szacunku ! 3 miejsce puchar swiata brazowy medal itd kiedy mial odejsc 3 lata temu ? jak dla mnie jest wielki dal mi wiele godzin spedzonych przed tv z umiechem na twarzy i z duma ze jestem polakiem :) 2 lata temu 3/4 wielkich fanow plulo na niego a teraz znow go kochaja zycze mu wszystkiego najlepszego na zasluzonej emeryturze i jestem pewny ze nie raz go jeszcze uslyszymy i zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde odwalil kawał dobrej roboty:) Dziekujemy mu za to :)

 

 

w końcu jest Stoch

 

Mi sie wydaje ze Stoch bedzie mial teraz straszna presje bo bedzie prownywany do Malyszem i kibice beda oczekiwac w mniejszym lub w wiekszym stopniu dobrych skokow.

JAk mu sie uda to bedzie szał macicy , a jesli skoczy slabiej poleca "gromy z nieba" ze Adas dalby rade itd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam uroniłem łzy jak to mówił po ostatnim skoku....To już nie będą te same konkursy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łysy ty tu nie płacz tylko formularz wklejaj:krzeslem

 

co do Małyszona to szkoda chłopaka. co on teraz będzie robił..? moim zdaniem powinien jeszcze trochę pociągnąć no chyba że nachłapał się już tyle mamony że do końca życia może leżeć do góry brzuchem.

Ski Jumping :ok

 

Powodzenia Adasiu z czerwonym nochalem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam już swoje wylatał :) pora na innych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze jak by nie odszedł teraz tylko wtedy gdy forma całkowicie odejdzie to pół Polski by psy wieszało na nim a pismaki by pisali że emeryt powinien skakać białą laską. Pamiętacie jak nie miał formy przez 3 lata z rzędu to psy na nim wieszali.

 

Ot taki mamy jeb....ty naród .Jak jest dobrze to chwalimy a jak słabo to ganimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności