Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH.

 

Jak pewnie większość z was wie zajmuje się dystrybucją urządzeń filtrująco czyszczących-rainbow(amerykańskich odkurzaczy). Poszukuję ludzi do współpracy bez względu na wiek czy wykształcenie. Potrzebuję ludzi kontaktowych i chcących osiągnąć swoje marzenia. Ludzi , którzy nie boją się nowych wyzwań i ciężkiej pracy. W zamian jestem w stanie zapewnić najpierw darmowe szkolenie oraz doszkalanie, a co za tym idące w drugiej fazie dobre zarobki. Osoby zainteresowane muszą być zmotoryzowane.

 

Jeśli macie kogoś znajomego lub może sami chcielibyście spróbować swoich sił zapraszam. Pracę można traktować jako dodatkowe zajęcie jak i również jako jedyne.

Proszę pisać na maila: [email protected] ponieważ na forum nie jestem codziennie a pocztę odczytuje dzień w dzień. Nie przyjmę żadnej osoby do pracy bez wstępnej waszej rekomendacji.

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie :kciuki

 

MIKE-GRU

Edytowane przez Zyndram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę dodać,że śmiało mogę polecić Mikiego,jak i pracę u niego.Dlaczego?Bo sam u niego robię i widzę wszystko od środka.I jest tak jak napisał.POLECAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majki, z miłą chęcią ale za pół roku dopiero będę szukał pracy. Jakby co to pamiętaj o przyszłym emerycie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby co to pamiętaj o przyszłym emerycie

 

Panie Killer, niech Pan pamięta o emerytach :)

 

A tak na poważnie to i ja mogę szczerze polecić pracę u Mike-gru.

 

I jest tak jak napisał.POLECAM.

nie inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja sobie pozwolę na maleńkie ogłoszonko.

 

Szukam ekipy budowlanej do wybudowanie budynku - 3 lub 4 garaże.

Może ktoś z "naszych" jest zainteresowany zleceniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH.

 

Jak pewnie większość z was wie zajmuje się dystrybucją urządzeń filtrująco czyszczących-rainbow(amerykańskich odkurzaczy). Poszukuję ludzi do współpracy bez względu na wiek czy wykształcenie. Potrzebuję ludzi kontaktowych i chcących osiągnąć swoje marzenia. Ludzi , którzy nie boją się nowych wyzwań i ciężkiej pracy. W zamian jestem w stanie zapewnić najpierw darmowe szkolenie oraz doszkalanie, a co za tym idące w drugiej fazie dobre zarobki. Osoby zainteresowane muszą być zmotoryzowane.

 

Jeśli macie kogoś znajomego lub może sami chcielibyście spróbować swoich sił zapraszam. Pracę można traktować jako dodatkowe zajęcie jak i również jako jedyne.

Proszę pisać na maila: [email protected] ponieważ na forum nie jestem codziennie a pocztę odczytuje dzień w dzień. Nie przyjmę żadnej osoby do pracy bez wstępnej waszej rekomendacji.

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie :kciuki

 

MIKE-GRU

Wiem, że minął ponad rok, ale czy to nadal aktualne? Może bym z żoną pomyślał nad tym, dla siebie jako oderwanie się od kompa, a dla żony, zamiast szycia przy maszynie. Oboje zmotoryzowani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że minął ponad rok, ale czy to nadal aktualne? Może bym z żoną pomyślał nad tym, dla siebie jako oderwanie się od kompa, a dla żony, zamiast szycia przy maszynie. Oboje zmotoryzowani.

 

Na pewno aktualne, ale najlepiej jakbyś napisał do Mikołaja maila na adres podany powyżej, na pewno wtedy szybciej się z nim domówisz co i jak.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czolem wszystkim! szukam jakiejs pracy dla mojej drugiej polowy....doswiadczenie w handlu i pare innych....jakby co o pw lub 600 047 759

 

---------- Dodano o 22:59 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:57 ----------

 

moze ktos cos slyszal lub wlasnie potrzebuje pracownika. z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek,mój nr.502-168-306.Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Aktualnie intensywnie poszukuje roboty, jestem studentem zaocznym.

Niestety większość ofert w internecie to oszuści albo obozy pracy...

Do pracy podchodzę bardzo poważnie, daję z siebie wszystko, gdyby ktoś kogoś poszukiwał - jestem chętny :-)

 

Pozdrawiam

Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie sądzisz, że informacja o tym co umiesz, była by ze wszech miar pożądana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności