Skocz do zawartości
solon_gsm0

Podgrzewane fotele - montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś wsadziłem termistor tylko dałem go z tyłu kostki za włącznikiem od masy do przewodu z czujnika nagrzania czyli od pinu 6 do pinu 3 na pinie nr 2 pojawiło się napięcie fotel grzeje aż miło zakres regulacji działa wszystko jest ok

[ATTACH=CONFIG]69743[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sensey

witam

 

orientuje się ktoś jaki może być powód nie działającego podgrzewania siedzenia kierowcy??

 

sprawdzałem bezpieczniki i wszystkie są dobre,a siedzenie pasażera grzeje normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

 

orientuje się ktoś jaki może być powód nie działającego podgrzewania siedzenia kierowcy??

 

sprawdzałem bezpieczniki i wszystkie są dobre,a siedzenie pasażera grzeje normalnie

 

Zamień włączniki sprawdź czy masz napięcie na wyjściu pin 2 jeżeli to nie pomoże to będzie to samo co u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś doradzić jakie maty powinienem zakupić do przednich siedzeń ? tak szukam i szukam i nie mogę znaleźć ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może mi ktoś doradzić jakie maty powinienem zakupić do przednich siedzeń ? tak szukam i szukam i nie mogę znaleźć ...
http://moto.allegro.pl/ori-vw-passat-b5-maty-grzewcze-pod-tapicerke-bcm-i1999903527.html

http://moto.allegro.pl/listing.php/search?string=MATY+GRZEWCZE&category=8682&country=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam.... najlepiej kup oryginały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie ktokolwiek widział ktokolwiek wie szukam mat na jeden fotel proszę o jakieś info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie i Panie ktokolwiek widział ktokolwiek wie szukam mat na jeden fotel proszę o jakieś info :)

 

 

 

Mam 4 maty używane, w 100% sprawne nieoryginalne jeżeli cię interesują. W razie czego skontaktuj sie ze mną na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do znawcow tematu czy do instalacji podgrzewanych foteli potzebuje jaki przekaźnik, np taki jak do halogenów. jasli tak to poproszę o podanie jakiś namiarów na taki przekaźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie do znawcow tematu czy do instalacji podgrzewanych foteli potzebuje jaki przekaźnik, np taki jak do halogenów.

Nie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie zamontowałem podgrzewane fotele, wszystko ładnie działa.

Podłączyłem zgodnie ze schematami: 12 V do śruby nr 30 (12 V na stale) + bezpiecznik 30A.

ale....

 

jeśli nie wyłączę grzanych foteli z przełącznika przy radiu to rozładuje akumulator.

 

Jak ogrzewane fotele połączone są w standardzie ?

Czy można podłączyć pod zacisk 75X ( 12v po stacyjce), czy wytrzyma 30 A ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to ci pomoże. opis kostki przełącznika 144.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem gotową wiązkę. Mam 4 kable, ale i nie mam kabla do podłączenia 12 V po stacyjce.

 

Do samochodu podłączyłem tak:

przewód z wiązki : podłączyłem w samochodzie

 

czerwony : śruba nr 30 (12 V na stałe ) + bezpiecznik 30A

brązowy : masa

czarny : do bezpiecznika nr 5 (oświetlenie wskaźników)

niebieski : do niebiesko - szarego przewodu z ogrzewania tylnej szyby (podświetlenie przełączników ogrzewania foteli)

 

 

Czy w standardzie, ogrzewane fotele wyłączają się po wyjęciu kluczyka ze stacyjki ?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kevin27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry temat, Wasze rozważania przydadzą mi się do zamontowania pogdrzewania na tylnej kanapie.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności