Skocz do zawartości
gool

LEGEND II Harry II UNIDEN 520 CB RADIO LODZ f-vat

Rekomendowane odpowiedzi

co o tym myslicie? bedzie mial te wszystkie funkcje co uniden 520xl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będzie!!!

 

Nie jest uniden jak koledzy za ladą starają się wmówić, radio owszem jest na płycie unidena, jednak nie jest to 520xl, radio jest klonem presidenta harry II okrojone z ASC,

mogę powiedzieć że bardzo dobrym klonem.

Nie wiem jakie funkcje masz na myśli no ale jeżeli chodzi o rf gain i squelsh to jest :)

Radio u mnie jeździ od niedawna, ale nic złego nie mogę powiedzieć, filtry trochę słabe ale generalnie jest dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w unidenie jest ANL a w tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w unidenie jest ANL a w tym?

- jest włączony na stałe.M-TECH-LEGEND-II_00.JPG

W Unidenie ma swój wyłącznik. uniden%20520.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w swoim pasiu mam Unidena Pro 520 XL i powiem wam ze naprawde nei ma co narzekać. Radyjko chodiz z antenką Sirio ML 145, i testowałem również na tej samej antence President Harry II, pojedynek ten wygrał Uniden, on lepiej redukuje szumy, to pod względem techniczynym tylko to. president też dobra firma, ale na korzyść unidena przemawia jeszcze cena ;). M-tech Legend II nie testowałem, z chęcią se dowiem coś o nim ^^. W unidenie jest filtr ANL i daje rade zredukować te szumy do zera :). Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W unidenie jest filtr ANL i daje rade zredukować te szumy do zera

 

W M-techu jest wbudowany ANL, ale do zera nie zredukuje, jak na tasie w jednym miejscu przejeżdżam niedaleko dużej stacji transformatorowej to słychać ostre szumienie. Na trasie gdzie nie ma większych zabudowań, niekiedy przy rf gain na max nie ma uciążliwego szumu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba bede szukal unidena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO polecam UNIDENa, gwarantuje, że odplaci si Ci to radyjko i będziesz z niego zadowolony. Ale pamiętaj radyjko to nie wszystko, żeby to jakoś fajnie działało to jeszcze musi być dobra antenka. Przy wyborze sugeruj się przede wszystkim długością Im dłuższa-Tym lepszy zasięg, no i firma, jeśli CIę stać i masz trochę kasy na zbyciu, to PRESIDENT, ale moim zdaniem to wydatek zbędny, Bo producent SIRIO robi naprawde dobre antenki. W presidencie płacisz za "znaczek markę, no i też jakość, w Sirio za jakość :). Na pewno nie sugeruj się tym co pisze na antence 1/2 fali, 5/8 fali itd. To zwykła ściema podawana przez producenta, żeby przyciągnąć klienta. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem kiedys unidena i bylem zadowolony ale teraz na allegro ciezko z tymi radiami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na allegro ciężko ale popatrz tutaj http://www.e.strefa.pl/articles.php?pg=93&amp%3Blng=pl tam sprzedaja te radyjka zadzwonisz i CI przyśle radyjko, ale chdciaż na allegro są teraz unideny http://allegro.pl/uniden-520xl-pro-okazja-zobacz-warto-i1467071309.html

http://allegro.pl/cb-radio-uniden-pro-520-xl-i1470896290.html ale najtaniej to znajdziesz na tej pierwsze stronce e-strefa. Sztuką to teraz by było znaleźć unidena wersje Filipińską, bo chińskich pełno jest :). To były radyjka ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zadowolony, u mnie jeździ zaledwie 1,5 miesiąca ale narazie nie zamierzam zmieniać bo jak na radio tej klasy sprawdza się w 110%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W presidencie płacisz za "znaczek markę, no i też jakość

Nie do końca. Taki na przykład Texas jest świetną anteną, tyle, że mechanicznie jest do niczego. Kilka razy przyłozy się w jakieś gałęzie i trzeba go remontować. Jak się dobrze zremontuje to antena już raczej nie do zabicia.

Zgodzę się, że płaci się za markę. Za jakość się raczej mocno przepłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgodzę się, że płaci się za markę. Za jakość się raczej mocno przepłaca.
Rak dokładnie, dlatego tak napisałem ze za jakość na ostatnim miejscu napisałem. Jakosciowo antenki są takie same Jak sirio, zależy jeszcze o których modelach móimy, a jak wiadomo jest ich pełno. Mówie tylko pobieżnie, Gdzieś nawet widziałem ze gościu testował pare antenek, jak znajde to zapodam linka, Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybieram pomiedzy dwoma zestawami

1 M-tech LEGEND II + Sirio AS-100

lub

2 UNIDEN PRO 520XL + Sirio AS-100

różnica w cenie to ok 50zł więc jeżeli Unidem by miał być lepszy to oczywiście dopłacę tylko czytałem różne opinie na temat w/w radyjek i mam mętlik w głowie i jeszcze raz chętnie poczytam najnowszych opinii na temat w/w modeli

Jeżeli ktoś testował i jedno i drugie to będę wdzięczny za opinie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Unidena 520xl już ponad dwa lata, antenka Sirio ML145.

Nigdy nie narzekałem na radyjko, wszystko wiadome jak się zestroi i ustawi.

Jak dla mnie cena przemawia, a po drugie każde radio musi szumieć:P

Korzystałem też z presidenta, ale jak wiadome firma ta sama tylko president na europe, uniden na chyba stany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
każde radio musi szumieć

No prawie każde. Zdarzają się takie rodzynki co praktycznie nie szumią.

No i inna kwestia, czyli jak już radio szumi, to JAK ono szumi.

Jeśli chodzi o szum z mTecha czy chinskiego Unidena, to dla mnie nie ma specjalnej różnicy. Dla mnie dyskwalifikuje oba radia.

Inna sprawa, że akurat porównanie mam z jednego z najgorszych pod względem zakłóceń miejsc w Warszawie (ulica Targowa). W tym miejscu nawet nieszumiące radio zaczyna coś wpuszczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No prawie każde. Zdarzają się takie rodzynki co praktycznie nie szumią.

No i inna kwestia, czyli jak już radio szumi, to JAK ono szumi.

Jeśli chodzi o szum z mTecha czy chinskiego Unidena, to dla mnie nie ma specjalnej różnicy. Dla mnie dyskwalifikuje oba radia.

Inna sprawa, że akurat porównanie mam z jednego z najgorszych pod względem zakłóceń miejsc w Warszawie (ulica Targowa). W tym miejscu nawet nieszumiące radio zaczyna coś wpuszczać.

Czyli jak wybieram między chińczykiem uniden520

a innym, chińczykiem M-tech Leggend 2

to obydwa takie same raczej niskiej klasy ale ja uzywam radia poza dużymi aglomeracjami więc mam nadzieje że ten M-tech da rade na początek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak wybieram między chińczykiem uniden520

a innym, chińczykiem M-tech Leggend 2

to obydwa takie same raczej niskiej klasy ale ja uzywam radia poza dużymi aglomeracjami więc mam nadzieje że ten M-tech da rade na początek?

Na moje dość doświadczone ucho, Mtech wypada gorzej od Unidena. Uniden nie puszczał tylu śmieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam unidena mam już prawie 4 lata i jest :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności