Skocz do zawartości
Polski

Playstation czy Xbox ?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wiecie jak i czy w ogóle można skopiować np film na PS3 z lapka lub PC ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie wiecie jak i czy w ogóle można skopiować np film na PS3 z lapka lub PC ??
na penie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na penie

Ale jak to potem skopiowac i gdzie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jak to potem skopiowac i gdzie ??
będziesz miał w video, urządzenie usb, najedź na niego i naciśnij trójkąt i wyświetl wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet nie trzeba kopiować :) Jeżeli masz konsole zapiętą z laptopem siecią komputerową to instalujesz sobie na komputerze ten programik http://ps3mediaserver.blogspot.com/ i udostępniasz folder z multimediami i kopiujesz albo oglądasz bezpośrednio z komputera.

 

Jeżeli chcesz oglądać np z pena albo hdd zewnętrznego to pamiętaj że musi on być sformatowany na FAT32 a jak chcesz coś z niego skopiować na dysk konsoli to szukasz go sobie w odp menu konsoli np filmy, klikasz chyba trójkąt albo kółko, dalej pokaż wszystko, znajdujesz pliczek i z menu klikasz kopiuj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem zakupić konsole xbox360, gram okazionalnie zawsze na PC ale męczy mnie gra na 16' jak na ścianie wisi 42' Więc chodzi o to jaki model zakupić i co powinno być w zestawie, na co zwrócić uwagę, nie ukrywam, że z czasem chciałbym ją przerobić.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup po prostu konsolę i graj. Ja wolę mieć dysk twardy bo wrzuca się na niego dodatki, DLC, instaluje gry na dysku dzięki czemu szybciej się odpalają a konsola pracuje ciszej (nie kręci płytą).

 

Co do przerabiania - brak możliwości grania po sieci to dla mnie ograniczenie większej części funkcjonalności konsoli. Gry są tanie jak barszcz - naprawdę warto przerabiać?? Nie lepiej pograć w starsze tytuły - całą masę rewelacyjnych gier można kupić po 20-30pln, na nowościach też się niewiele traci bo kupuje się owszem za 170 ale jak się znudzi to po miesiącu spokojnie za 130-140 się sprzedaje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też stałem przed tym dylematem i wybrałem Xbox. Czasem żałuję, bo trochę więcej znajomych ma Playstation i mógłbym z nimi pograć po sieci.

Na Playstation jak i na Xboxa ceny gier są podobne - tutaj więc nie ma różnicy. Są exclusive'y i na jedną i na drugą konsolę (czyli gry, których nie wydają na obydwie konsole) więc czasem nie zagrasz w jakąś fajną pozycję.

 

Ogólnie ja wybrałem Xboxa dla Kinect - sensora ruchu. Co raz więcej gier się pojawia, mnóstwo frajdy i nie musisz jak w Playstation trzymać czegoś w łapie. Kinect u mnie przeważył szalę - Xbox z Kinect był tańszy niż Playstation z move.

 

Po sieci gram mało i nawet jeśli chcę pograć, abonament na poziomie 25zł miesięcznie nie jest jakiś strasznie bolesny.

Playstation ma darmową sieć - więc jeśli jesteś maniakiem grania po sieci (ja nie do końca) to Playstation w długim okresie czasu wyjdzie Cię taniej ;)

 

Kupiłem Xbox z pamięcią 4GB - przy poważniejszych grach jednak mieli płytą i rozważam dokupienie dysku - koszt 150-200zł.

Moim zdaniem (subiektywna opinia) pady od Xboxa są lepsze niż od Playstation. Lepiej leżą w dłoni, są cięższe (co uważam za zaletę). Tak jak mówię - zupełnie moje odczucie, nie piszę o wyższości jednego nad drugim w ogóle.

 

Idealnie byłoby mieć dwie konsole:

Playstation:

- żeby pograć w Gran Turismo (chociaż Forza Motorsport też robi robotę), Infamous, Resistance

- dla odtwarzacza BluRay

- za darmo PlayStation Network - granie po sieci ze znajomymi

 

Xbox:

- dla lepszego pada (wg mnie)

- Kinect

- żeby pograć w Gears of War, Alan Wake (świetna gra!)

 

Generalnie - bierz co Ci się bardziej podoba ;)

 

Jeśli chodzi o odblokowanie konsoli - z Xbox chyba jest łatwiej (ale mogę mieć stare dane). Na Playstation wszystkie gry musisz wypalać na BluRay. Ja nie biorę pod uwagę w ogóle odblokowywania konsoli nigdy, bo ona staje się wtedy moim zdaniem niepełnosprawna. "Stare" gry (półroczne, roczne etc.) kupuje się na allegro po 40-80zł. Nowe - raz na rok sobie funduję - 200zł. Da się przeżyć jeśli się jest tego świadomym.

 

Gdybym teraz miał kupować - porównałbym ceny i brał tańszą konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze chłopaki dwoma postami chyba mnie przekonaliście do nie przerabiania konsoli :) Mi na sieci nie zależy, a faktycznie jeśli chodzi o gierki to jak już nawet to używki są za fajne pieniądze,także bardzo Wam dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurcze chłopaki dwoma postami chyba mnie przekonaliście do nie przerabiania konsoli Mi na sieci nie zależy, a faktycznie jeśli chodzi o gierki to jak już nawet to używki są za fajne pieniądze,także bardzo Wam dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

 

Daj znać co wybrałeś ;) !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem Jędruś gdzie golda kupujesz 25pln miesiąc skoro 14 miesięczna zdrapka kosztuje nieco ponad 150pln - wychodzi więc 10pln miesięcznie. Ale za te 10pln masz szybsze serwery, żadnych przestojów, szybkie wyszukiwanie meczy itp.

 

Co do pada to nie tylko Twoje zdanie ale ogólnie ludzie wolą te z XBOXa. Do tytułów z konsoli MS dodałbym nieśmiertelne Halo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Jędruś gdzie golda kupujesz 25pln miesiąc skoro 14 miesięczna zdrapka kosztuje nieco ponad 150pln - wychodzi więc 10pln miesięcznie. Ale za te 10pln masz szybsze serwery, żadnych przestojów, szybkie wyszukiwanie meczy itp.

 

chodzi o to, że mi się nie kalkuluje kupowanie tego na rok. mam ochotę raz na 3-4 miesiące pograć w sieci to płacę te 24-25zł jednorazowo i mam z głowy :)

 

 

Co do pada to nie tylko Twoje zdanie ale ogólnie ludzie wolą te z XBOXa. Do tytułów z konsoli MS dodałbym nieśmiertelne Halo.

 

nie miałem okazji, ale chętnie zagram ;) !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Jędruś gdzie golda kupujesz 25pln miesiąc skoro 14 miesięczna zdrapka kosztuje nieco ponad 150pln - wychodzi więc 10pln miesięcznie. Ale za te 10pln masz szybsze serwery, żadnych przestojów, szybkie wyszukiwanie meczy itp.

 

Co do pada to nie tylko Twoje zdanie ale ogólnie ludzie wolą te z XBOXa. Do tytułów z konsoli MS dodałbym nieśmiertelne Halo.

 

ta szczególnie podobają im się baterie;) jak by nie można było zrobić na aku z ładowaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ta szczególnie podobają im się baterie jak by nie można było zrobić na aku z ładowaniem

 

hehe zaczyna się dyskusja o pierdołach. co za różnica z tymi bateriami ;) ja może z raz je wymieniałem przez rok ;)

pewnie, że lepiej byłoby mieć aku ale czy to zaważy na tym jaką konsolę kupisz? nie wydaje mi się ;)

Edytowane przez jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ta szczególnie podobają im się baterie;) jak by nie można było zrobić na aku z ładowaniem

 

nie wiem jak w Lublinie, ale w Gdańsku już 20 lat temu wiedzieliśmy co to akumulatorki. Komplet eneloopów to wydatek 24pln. A jak już naprawdę takim skomplikowanym i trudnym jest wymiana raz na miesiąc 2 baterii (grając codziennie godzinę) - to możesz sobie dokupić play&charge kit, za całe 74pln http://allegro.pl/black-play-charge-kit-akumulator-kabel-oryg-i1846746903.html

 

Siedzę na różnych forach, między innymi na pclabie gdzie masa ludzi ma obie konsole i nikt nie neguje tego, że pad od XBOXa jest wygodniejszy, bardziej ergonomiczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daj znać co wybrałeś ;) !

zakupiłem Xbox 360, pykam sobie w " Driver - San Francisco" - troszkę się zawiodłem jeśli chodzi o gierkę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie! Pojawiło się przed chwilą w sieci mnóstwo informacji o złamaniu zabezpieczeń xbox live, profilaktycznie zmieńcie swoje hasło LIVE ID oraz usuńcie z konta kartę kredytową o ile macie podaną. Pojawiła się seria włamań na konta. Skala problemu nie jest jeszcze znana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pojawiło się przed chwilą w sieci mnóstwo informacji o złamaniu zabezpieczeń xbox live, profilaktycznie zmieńcie swoje hasło LIVE ID oraz usuńcie z konta kartę kredytową o ile macie podaną. Pojawiła się seria włamań na konta. Skala problemu nie jest jeszcze znana.

 

Pewnie teraz nie beda juz tak chwalic platnego Xbox Live :)

 

 

 

Ja akurat wybralem PS3 bo gra po sieci duzo znajomych, w kazda gre znajdzie sie jakis kolega z ktorym moglbym pograc online. To dla mnie akurat duzy plus...

 

Pozatym najwazniejsze ze PS3 jest lepsze pod wzgledem technicznym od Xboxa - tu chyba nie ma co sie klucic.

 

No i cena jest podobna, Xbox z WiFi i dyskiem 250GB kosztuje tyle samo co PS3 z dyskiem 250GB... Okolo 930zł. A dodatkowo mamy BlueRay...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności