Skocz do zawartości
Polski

Playstation czy Xbox ?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie

 

Wielkimi krokami idzie gwiazdka i Adrian napisał do Mikołaja list w którym prosi o XBOXa ;)

Proszę o podpowiedź czy warto brać zestaw z większym dyskiem ?

Czy w to miejsce kupic gierki dla młodego ?

1. http://allegro.pl/xbox-360-slim-4gb-kinect-20-gier-2-pady-hdmi-i2837548425.html

2. http://allegro.pl/xbox-360-slim-250gb-kinect-20-gier-hdmi-2-pady-i2837548138.html

 

Z góry dziękuje za pomoc w imieniu śfintego Mikołaja :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek ja mam wersje z 4GB pamięcią wewnętrzna na allegro nabyłem dysk 250GB za 100 PLN przerobiłem go tak by system wykrywał go jako ori Microsoft i puki co lata. Jak nie interesuje cię taka operacja jak moja bierz z większym dyskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co x czy plejka. To mozemy sie bic do rana. Co do xa to im wiekszy dysk tym lepiej tym bardziej ze nowy dashboard troche potrzebuje. A kinect to cud. Move nie jest tak ciekawe. Mam oba sprzety i zadnego bym nie oddal. Ps3 warto ale to nowe super slim tragiczna jakosc podzespolow i wykonania. Zwyklego slima kupic i sie cieszyc. Do xa warto kupic nowego pada z regulowanym krzyzakiem oraz zestawy z aku do padow bo ciezko na baterie wyrobic. Do ps3 warto dokupic pilota. To tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ps3 więc polecam ps3 :D ale brat ma xboxa i złego słowa nie powiem na niego bo co jakiś czas robimy podmiankę :lol

 

Proponuję zrobić jakąś ankietę co wybrać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam x-a i jest :ok gry wiekszosc z aledrogo uzywki i da sie wyrobić. Na kinect trzeba mieć wbrew pozorom sporo miejsca bo w kilku grach go brakuje. Co do dysku to lepiej wg. mnie 250 wbudowany i z głowy. Szwagierka kupiła w media expert za 1100zł 250gb , gry wiedzmin, forza, KINECT ADVENTURES.

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez myślę o nabyciu której z konsol, tylko szukam dobrej promocji i nie wiem czy x czy ps3;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam PS3 i jak na razie nie zamieniłbym na Xbox kinect pomimo tego że kinect jest o tyle lepszy że nie trzeba nic trzymać w ręku.

Miałem okazję grać kilka razy na Xbox i jednak bardziej mi pasuje PS3....ale jak wiadomo każdemu co innego się podoba.

Co do dysków to brać od razu z jak największym dyskiem co by przyszłościowo nie martwić się brakiem miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej jakbym brał to z 2 padami i większym dyskiem;) dzięki za gazetkę, szukam urządzenia wielofunkcyjnego a tamto zdaje się ciekawym być;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję trochę poczytać na ten temat usterki YLOD w PS3. Mnie to dopadło co prawda po 5 latach użytkowania, ale wiem z pewnego źródła że teraz te nowe konsole to nawet do 2 lat nie dobijają. Jeżeli chodzi o używki na all to lepiej sobie odpuścić bo większość to zapewne regenerowane i postawione na nogi na max 3 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam xa elite jeszcze tego grubego mam ps3 mam wii i psp i zadnej bym nie oddal. X jest awaryjny ale w slimie to znacznie poprawili. Natomiast ps3 ta nowa z odsuwana klapka jest tragiczna. Sa juz opisywane przypadki ulamania klapki. Wiec kupcie to co chcecie.... a moze warto pomyslec nad wii u ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam xa elite jeszcze tego grubego mam ps3 mam wii i psp i zadnej bym nie oddal. X jest awaryjny ale w slimie to znacznie poprawili. Natomiast ps3 ta nowa z odsuwana klapka jest tragiczna. Sa juz opisywane przypadki ulamania klapki. Wiec kupcie to co chcecie.... a moze warto pomyslec nad wii u ?
Piotrek to ty młócisz we wszystko na raz ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby któraś konsola była choć o włos lepsza od drugiej, to by się sprzedawała o wiele lepiej. Najlepiej kierować się po tytułach gier, tych które wychodzą tylko na jedną platformę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No raczej jakbym brał to z 2 padami i większym dyskiem;) dzięki za gazetkę, szukam urządzenia wielofunkcyjnego a tamto zdaje się ciekawym być;)

 

Dodatki kupujesz kiedy chcesz i to w różnych sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PS3 od czerwca i zakup był zrobiony z myślą o "blureju"... do chwili obecnej ani jednego filmu nie obejrzałem. Gry oryginalne troszkę kosztują i muszę zadowolić się używanymi, natomiast kolega z pracy ma iksa z przeróbką (+100zł) i krew mnie zalewa jak opowiada mi o nowym Hitman'ie i Farcry'ju zassanym z neta.

Jaki plus z tego dla mnie? - więcej czasu na co innego. :dupablada

Jeżeli finanse za oryginały nie grają roli to polecam - kwestia tytułów jakie wychodzą na konsole i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuję jako prezenter w jednej z sieci elektromarketów i dość często zdarza się, że ludzie przychodzą z PS3 do reklamacji bo konsola odmówiła posłuszeństwa i padł laser z blueray-em, jeśli chodzi o xboxa to nie mamy zbyt wiele reklamacji.

1. Move w PS3 jest napewno bardziej czuły od kinecta, ponieważ kamerce łatwiej wyszukać różdżki niż naszą sylwetkę w przypadku kinecta.

2. Jeśli PS3 to raczej wersja slim z dyskiem 500GB i z lepszym procesorem graficznym.

3. W Xbox-ie 4gb szybko się mogą skończyć, a dysk 250GB (przy niewielkiej różnicy cenowej) może się okazać "przechowalnią skarbów";)

4. Gry cenowo wychodzą podobnie, chociaż w PS3 szybciej cena gier idzie w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz Xbox-a to bierz go z największym dyskiem do tego Kinect i nie zła zabawa nie tylko dla dzieciaków ;-) (podczas wszelakich imprez zakrapianych) :bleble

 

Gry PS3 vs. XBOX360 to są te same poza paroma exlusivami.

 

Oczywiście w Xbox-ie można się pokusić o zmianę firmware napędu na LT3.0 i śmigają gry wypalane samemu :-)

 

Poniżej masz filmik co prawda trochę już stary ale można porównać obraz xboxa vs ps3

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotrek to ty młócisz we wszystko na raz ? :D

 

No po trochu w kazda. Xa mam do wyscigow bo pad wymiata ps3 do rozrywki filmow netu itp. No poza tym exlusivy wychodza i na to i na to .. a ja nie lubie wybierac. Ps3 tez mozna przerobic. Gry nie sa takie drogie jak nie kupuje sie ich w dniu premiery. Ja zawsze troche poczekam. Nie musze grac w dzien po premierze a piratow nie uznaje. Ceny gier jak sie wie gdzie szukac od 40 do 120 max wiec to nie jest jakas tragedia. Ja czekam tetraz na wii u bo chce zobaczyc jak to dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności