Skocz do zawartości
Blop

Warsztaty-sklepy-usługi w regionie Dolnośląskim

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty sklepy opinie o nich lub odpowiadamy na zapytania o nowe sklepy.

Posty nie na temat będą usuwane.

 

Widziałem taki temat w innym regionie,nam też taki się przyda,gdzie co kupić poza ASO,może ktoś ma rabaty w zaprzyjaźnionych sklepach,hurtowniach motoryzacyjnych,mechaników itp

Edytowane przez Hugster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może ja zacznę...

Warsztat samochodowy p. Jacka Sokólskiego (Auto Serwis Sokólski), położony przy stacji Shell obok komendy policji w Wałbrzychu (ul. Kolejowa 2)-facet zna się na rzeczy, nie wciska kitów, ceni się i szybko wykonuje wszystkie naprawy. Odpowiada na wszelkie pytania, nie widzi niczego złego w chodzeniu po jego zakładzie i oglądaniu naprawy w jego wykonaniu. Zawsze można z nim ciekawie podyskutować.

Są tylko dwa minusy-ceny (fachowiec, to się ceni) i terminy-ciężko troszkę się do niego umówić-ma kolejki.

Posiada także własny sklep z częściami: Auto-Części Sokólski, ul. Mickiewicza 15, Wałbrzych

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Mi tam Chudyk na Brochowskiej przypadł do gustu ,też chyba do najtańszych nie należy ale to nie ASO ;) dobre auta stoją zawszę więc chyba ludzie cenią gościa ,kolega całą flotę firmową tam naprawia .Robiłem u niego wymiany olejów i płynów ,dorabiał mi wałek napędzający w module pompy oleju ,w zawieszeniu tuleje gumowe sinebloki czy jakoś tak na to wołają ,-mogę śmiało polecić ,choć znam i opinie forumowiczów o np.źle ustawionego rozrządu ale to pewnie każdy zakład ma + i - ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tech-Art Tomasz Jaskulski, Karmelkowa 10C

Facet z wieloletnim doswiadczeniem w mechanice samochodowej, swego czasu przez pare lat serwisowal w terenie auta rajdowe Tomka Kuchara.

Oprocz typowej mechaniki pojazdowej zajmuje sie rowniez przygotowywaniem aut do sportu (W koncu niedaleko jest tor wyscigowy na ulicy rakietowej :>).

 

U faceta robie wszystko, czego nie jestem w stanie zrobic sam w aucie- Oleje, plyny, swap hamulcow na VR6, wymiana pompy wspomagania, rozrzad, czy tez wymiana tylnej belki.

 

Na ceny nie narzekam, chociaz wiadomo, ze fachowiec sie ceni (Nie podam orientacyjnych cen, gdyz mam juz u Niego nieformalne znizki dla stalego klienta o nieznanej mi wielkosci wiec ciezko policzyc cene wyjsciowa)

Ani razu nie skladalem reklamacji.

 

 

 

 

Inter-Cars w Pro-Logis parku technologicznym na ulicy Granicznej.

Czy musze przedstawiac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam

 

Okręgową Stacje kontroli Pojazdów i obok jest warsztat

mechanika Pojazdowa

ul. Metalowców 25 Wrocław

71 3769660

 

AutoService

 

Stacja obsługi volkswagen group

ul. Nowodworska 19 Wrocław

790418134, 691014476

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bendiks na gajowej. Chyba wszystko mają do rozruszników itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yzzy serwis na sułowskiej 35, Wrocław (wylot na poznań)

Robiłem tam rozrząd, napinacz alternatora, wymiana uszczelniaczy i hamulce przód. Części w dobrych cenach mają, nawet nie ściągałem z allegro. Robota zrobiona szybko i bezproblemowo.

 

Dziś akurat można kupić bony zniżkowe na usługi, ja tak ich poznałem i nie żałuję.

http://citeam.pl/oferty/wroclaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał Krawcol82

Warsztat samochodowy p. Jacka Sokólskiego (Auto Serwis Sokólski), położony przy stacji Shell obok komendy policji w Wałbrzychu (ul. Kolejowa 2)-facet zna się na rzeczy, nie wciska kitów, ceni się i szybko wykonuje wszystkie naprawy.

 

Również polecam Jacka, samochód zawożę z Wrocławia do niego, nie znam lepszego mechanika.

Również polecam ten warsztat robiłem tam turbine i napełniałem klime, zgadzam sie facet sie ceni ale naprawde warto !

 

Za to nie polecam i to podkreślam NIE POLECAM warszatu w Wałbrzychu ul. Ceglana "Piechulski" robili mi tam rozrząd po wymianie po 1. jak dotąd nie miałem wycieków na silniku czy pod po w/w wymianie cieknie mi z miski okazało sie że nie mam pojęcia co tam zrobili ale uszkodzili mi okolice miski olejowej, właściciel chciał mnie naciągnąć na nową która kosztuje 700 zł lub pospawac za 100 zł oczywiście wybrałem spawanie i powiedziałem komu jak komu ale wam nie dam zarobić na tym wole do innego warsztatu jechac by mi kupili nową. Do tego cena sie nie zgadzała bo zamiast 100 zapłaciłem 130 za spawanie i jak by jeszcze było tego mało to osłone na silnik zapomnieli założyć. O czasie jakim czekałem na samochód też nie wspomne! Szkoda gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

polecam gości

ul Małopolska 39

603 616 785

790 200 319

603 616 785

 

Montują od car audio po hidziory ,zastawy multimedialne cb radio i mają przystępne ceny

z dojazdem też nie ma problemu jak trzeba to jest możliwość żeby przyjechali na miejsce ,tak jak przed chwilą do mnie do pracy

Czyli nie trza czasu tracić.

 

Przykładowe ceny

montaż hida b6 80 zł

b5 i niżej 60 zł

czujniki cofania 300 zł

światła drl(dzienne led) 400 zł razem z ledami

centralny zamek 50zł od drzwi

kamera cofania montaż 100zł + kamera 100zł

Alarm po canie 600zł

 

To są ceny na hasło Moro także jak będziecie dzwonić to hasło klucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morus a to jakaś firma czy lewizna? Ceny fajne mają , hmmm czujniki i kamera hmmm trzeba pomyśleć , nie wiesz czy naprawiają nawi? a może zna ktoś jakiegoś speca od nawi i audio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

raczej naprawiać to nie ,kiedyś robili dla cbmarket worcela 5 ale się pocieli i teraz sami dłubią ,to montaży z tej firmy ,spoko można się dogadać z nimi.Reklamacje palnika mi przyjęli po 2 miechach a jest tylko rozruchowa 14 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Polecam gościa się okazało że kumpel co ze mną kiedyś robił na dryndzie ma opony ma używane ,nowe tłumiki ,haki holownicze.

Marex 2

Wrocław Jaworska 4( boczna Strzegomskiej )

tel 071 351-80-94

602 626 792

Wymiana końcówek spawanko ,sprawdzenia układu przy okazji 60 zł ;)

wcześniej przez tel 80 chciał :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

gdzie w klodzku najlepiej zalozyc instalacje lpg do paska 1.6 ahl i co byscie polecali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam tego pana ;) U niego naprawiam mój wehikuł.

Za wymianę rozrządu, wymianę szyby oraz wymianę wszystkich płynów, filtrów skasował łącznie: 500 złotych.

 

VW Serwis. Zakład motoryzacyjny. Mechanika pojazdowa

54-613 Wrocław, Krzemieniecka 58

woj. Dolnośląskie, pow. Wrocław, gm. Wrocław

 

Kom.: 601 74 55 70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

postanowiłem to tu przypiąć może nie warsztat ale dotyczy auta ;)

 

Polecam babeczkę z MTU grupa Ergo Hestia

Grażyna Rakowiecka

tel

609 316 503

501 667 117

 

Mam ubezpieczenie szyby wszystko co w aucie NNW na pasażerów

AC +kradzież OC Asistance laweta do 500 km ,auto zastępcze taj samej klasy na czas naprawy ,zagranica ,naprawa na ori częściach ,zniesiony wkład własny przy wartości auta z ubezpieczenia 43koła to wszystko na rok kosztowało mnie 2073 zł

dla pracowników poczty zniżka 5-10 %(można przypiąć każdego po wcześniejszym kontakcie ze mną ) swoje rabaty 25% jeszcze dodała jak z ubezpieczeniem mieszkania to jeszcze 10 % ,wypowiedzenie umowy ze starym ubezpieczycielem załatwia Ona.

Ważne !!! Jeżeli wartość auta jest większa jak 50000 zł prócz zniżek swoich jakie wypracowaliście przez lata ,daje jeszcze 25 % dodatkowo od kwoty jaka wyjdzie do ubezpieczenia.

 

Także jak komuś się kończy polisa to walić do mnie ,będziemy walczyć o rabaty i zniżki

długopisy breloczki zapachy okładki na dowód też daje :lol

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wymieniacie olej? najbardziej interesuje mnie zakup na miejscu i wymiana w okolicach nowego dworu krzyżówki? dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karmelkowa 10C - wśród użytkowników subaru we Wroclawiu facet znany jako "Jaskółka" a to po prostu Tomek Jaskulski ;) Swoja droga, cale auto u niego robie. Ma jakies oleje na miejscu a jak nie to na poczekaniu z InterCarsu przywozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Gdzie wymieniacie olej? najbardziej interesuje mnie zakup na miejscu i wymiana w okolicach nowego dworu krzyżówki? dzięki za pomoc

 

LIDER SERWIS

Nowodworska 64

WROCŁAW

Dolnośląskie

071-788-92-75

 

wymienili mi tam olej + filtr paliwa, oleju ,powietrza ,kabinowego nie chciałem przed odgrzybianiem za 70 zł więc po taniości ,odsysają oliwę także nie trzeba nic podnosić ,odkręcać pokrywy od spodu

oliwe + filtry zamówiłem na forum polecam http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=68364 na drugi dzień wszystko było

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie motoryzacyjny ale nader często przydatny - sklep z elektroniką wszelaką (ledy, żarówki led postojowe i inne) na daszyńskiego we wrocławiu.

 

KRAM SC. SKLEP ZE SPRZĘTEM ELEKTRONICZNYM, PODZESPOŁY ELEKTRONICZNE

 

DASZYŃSKIEGO 42

50-310 WROCŁAW , DOLNOŚLĄSKIE

 

Telefon: (071) 3226134

GEO: 51.124893, 17.053745

 

I drugi to serwis i sklep z eletroniką samochodową użytkową (cb,alarmy, inne) :

 

CERTUS

 

Czynne Pn-Pt, 9:00-17:00

 

Tel kom.: 601 47-13-11

tel: (071) 346-50-50

tel/fax: (071) 346-40-22

 

Iwiny, ul. Polna 1

52-151 Wrocław

 

Jako jedyni naprawili mi piloty od alarmu - rozkalibrowały się. Inne serwisy mówiły że się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i kończą mi się wycieraczki, gdzie mógłbym to zrobić? jeszcze dzisiaj żeby jutro w razie deszczu móc jechać na spota?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności