Skocz do zawartości
Blop

Warsztaty-sklepy-usługi w regionie Dolnośląskim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuję sprawdzonego serwisu od automatycznych skrzyń biegów we Wrocku bo mi padła bidulka :-(

Pomóżcie plisss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję dobrego mechaniora od układów wtryskowych diesla. Niekoniecznie od VW bo sprawa dotyczy silnika Iveco w busie. Sprawa lekko zagadkowa bo auto czasem przerywa ale nie ma żadnych błędów. Mieszkam w połowie drogi więc może być we Wrocławiu lu Poznaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Posiadam Passata B7 1,6TDI 105KM 2012r i zastanawiam się na chiptuningiem.Kogo możecie polecić z dolnośląskiego kto zrobi to dobrze?Może któryś z kolegów pochwali się ile z tego silnika im wyciągneli koników i NM i gdzie był robiony chiptuning?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile z tego silnika im wyciągneli koników i NM

 

 

Najlepsi w Dolnośląskim - http://www.ecuproject.pl/

Mniejsza cena - pisz do Miśka (opiekun dolnośląski) nie pamiętam dokładnie gdzie robił ale też był zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepsi w Dolnośląskim - http://www.ecuproject.pl/

Mniejsza cena - pisz do Miśka (opiekun dolnośląski) nie pamiętam dokładnie gdzie robił ale też był zadowolony

 

A tam przypadkiem ekipa się nie podzieliła? bo z tego co wiem to Tak, generalnie wydaję mi się, że w w DW najlepszy jest jednak Jetronic, ale chętnie wysłucham opinii innicyh ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tam przypadkiem ekipa się nie podzieliła?

 

Podzieliła już dawno. Co do Jetronic,też są spoko więc zostaje kwestia gustu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem AFN w EcuProject dwa miesiące temu i polecam, bardzo profesjonalne podejście. A o Jetronik też słyszałem pozytywne opinie, ale sam nie testowałem.

 

min_543e4b050ce224e683277242c059b.jpg Uploaded with fotem.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do ECU mam "obawy" ze względu na sytuacje jak był mój znajomy GTi serią gdzie wypluło 210km i ok 400nm, gdzie fabrycznie jest 200 i 280NM to jeszcze konie ok, ale az 120 momentu więcej? coś jest nie tak ;) generalnie te hamownie to śliski temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepsi w Dolnośląskim - http://www.ecuproject.pl/

Mniejsza cena - pisz do Miśka (opiekun dolnośląski) nie pamiętam dokładnie gdzie robił ale też był zadowolony

W Profi Turbo. Też tam robiłem i jestem mega zadowolony. Polecam! :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem świeżo po zakupie Passat B6 2.0 TDI CR 140KM i szukam godnego polecenia warsztatu w okolicach Świdnicy/Świebodzic/Wałbrzycha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

jestem świeżo po zakupie Passat B6 2.0 TDI CR 140KM i szukam godnego polecenia warsztatu w okolicach Świdnicy/Świebodzic/Wałbrzycha.

 

Korzystałem i mogę z czystym sumieniem polecić.

http://swidnica.cylex.pl/firmy/boch-car-piotr-boch-11401786.html

FIELDORFA 5

58-100 Świdnica

Dolnośląskie

792 464 388

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam DANMAX ul. Wrocławska 16 Wałbrzych

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, przyszedł czas na uszczelkę pod głowicą w moim aucie, czy macie jakieś godne polecenia warsztaty wokolicy Świdnicy który zrobi to porządnie i nie weźmie za to fortunę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Orientujecie się ktoś czy w okolicach Wałbrzycha, Świdnicy jest jakiś dobry zakład regenerujący zaciski hamulcowe?

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie kogos kto zrobi szybko tanio i calkiem ok wymiane przekladni w pasku b5? im blizej wrocka tym lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

Mam passata b6 1,9 TDI 105KM BKC i mam problem z późno załączając się turbina, od ok 2500 jakoś jedzie ale do 2500 to taka turbodziura że szok. Mam go 6 lat i wcześniej był żwawszy. Turbo regenerowane w Borowej jakieś 50-70 tys temu. Czy możecie polecić jakiegoś solidnego gościa co zdiqgnozuje mi problem czy to podciśnienie czy turbina a może jakiś czujnik lub zaworek. Boje się oddawać byle komu bo każdy mówi że turbo na bank. Mój mechanik z którego jestem bardzo zadowolony nie bardzo ma czas siedzieć i szukać co mu dolega bo nie specjalizuje się w VAG. 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.05.2017 o 17:55, indi napisał:

macie kogos kto zrobi szybko tanio i calkiem ok wymiane przekladni w pasku b5? im blizej wrocka tym lepiej

 

Dnia 30.05.2018 o 13:52, gudmar napisał:

Witam Panowie,

Mam passata b6 1,9 TDI 105KM BKC i mam problem z późno załączając się turbina, od ok 2500 jakoś jedzie ale do 2500 to taka turbodziura że szok. Mam go 6 lat i wcześniej był żwawszy. Turbo regenerowane w Borowej jakieś 50-70 tys temu. Czy możecie polecić jakiegoś solidnego gościa co zdiqgnozuje mi problem czy to podciśnienie czy turbina a może jakiś czujnik lub zaworek. Boje się oddawać byle komu bo każdy mówi że turbo na bank. Mój mechanik z którego jestem bardzo zadowolony nie bardzo ma czas siedzieć i szukać co mu dolega bo nie specjalizuje się w VAG. 

 

Pozdrawiam

generalnie z czystym sumieniem, zarówno ja jak i @Bart_wro możemy polecić warsztat na ul.Kolarskiej 7/9

Andrzej jest przede wszystkim świetnym diagnostą i nie boi się takich aut jak Barta W8 czy moje V8.

Numer tel do niego to 604955473

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy jest ktoś z okolicy Jeleniej Góry/Złotoryi/Legnicy, kto jest ogarnięty w temacie diagnostyki samochodu VCDSem? Posiadam takowego, lecz błądzę jak dziecko we mgle. Za wszelaką pomoc odwdzięczę się $$ bądź moją pomocą. Mechanicznie - ok. Komp - noga.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności