Skocz do zawartości
Blop

Warsztaty-sklepy-usługi w regionie Dolnośląskim

Rekomendowane odpowiedzi

W Świdnicy mam ziomeczka, mysle żeby ogarnal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam skaner do grupy VAG. Na terenie Legnicy mogę dojechać;-) Szczegóły na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, malowanie proszkowe felg, Wrocław i okolice. Polecicie kogoś? ;) Nie ukrywam, że kluczem tu jest termin :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malowaniefelg.pl cos takiego. To mój ziomal,ale z terminami u niego to pare tygodni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
malowaniefelg.pl cos takiego. To mój ziomal,ale z terminami u niego to pare tygodni

już dawno dzwoniłem do niego :D połowa czerwca dopiero ;) wciąż szukam i kiepsko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Goral ani tani ani terminowy

 

To tak jak Popek :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Potrzebuję namiary na dobrego elektryka z okolic Legnicy. Jestem u znajomych na weekend i w trasie padł mi wentylator duży chłodnicy. Wyświetla błąd zablokowany/ spalony wentylator, a trochę boję się w te upaly tak podróżować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieknie mi maglownica, macie jakiś warsztat godny polecenia który podejmie się fachowej regeneracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

980zł mi krzyknęli za naprawę, z montażem i demontażem do tego nowe osłonki, płyn i zbieżność. Trochę dużo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w rejonie Wrocławia może bawi się w zgrywanie/wgrywanie wsadów do liczników? Potrzebowałbym licznik z B5FL z automata wgrać wsad z manuala - ponoć operacja jak najbardziej wykonalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
980zł mi krzyknęli za naprawę, z montażem i demontażem do tego nowe osłonki, płyn i zbieżność. Trochę dużo...

Chciales dobrych fachowcow

Robilem u nich kilka maglownic i kolumn kierowniczych z ciezarowki. Wszystko dziala poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten adres jeśli chodzi o przekładnie Servo-Car Regeneracja Przekładni Kierowniczych, Mechanika Pojazdowa i Geometria Kół 3 D.

 

https://goo.gl/maps/dZNWeMxSkaq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś w rejonie Wrocławia może bawi się w zgrywanie/wgrywanie wsadów do liczników? Potrzebowałbym licznik z B5FL z automata wgrać wsad z manuala - ponoć operacja jak najbardziej wykonalna.

 

Może nie taki rejon Wrocławia bo pod Jelenią Górą mogę zapytać kuzyna, u mnie przekładaliśmy cały automat na manual i ogarniał elektronike.

 

Ogólnie to z czystym sumieniem mogę polecić warsztat w Podgórzynie ul. Żołnierska 10 - k/ Jeleniej Góry

https://goo.gl/maps/4J9aKnL5aRN2

Mają też b. tanio dwumasy z Kożuchowa ale warunek by zdać starą. Jak coś więcej info na pm.

Edytowane przez tomekdja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam ten adres jeśli chodzi o przekładnie Servo-Car Regeneracja Przekładni Kierowniczych, Mechanika Pojazdowa i Geometria Kół 3 D.

 

https://goo.gl/maps/dZNWeMxSkaq

 

jeszcze lepiej :D 1200-1500zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy gdzie dobrze wypoleruje auto.wroclaw a najlepiej okolice pilczyc nowego dworu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos jeszcze cene polerki podal jakie teraz obowiazuja to by bylo git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności