Skocz do zawartości
Blop

Warsztaty-sklepy-usługi w regionie Dolnośląskim

Rekomendowane odpowiedzi

macie

 

dafota.2.95j1439464861g.JPG.smDSC_0492.JPG&th=1848

dafota.2.rt91439464860w.JPG.smDSC_0507.JPG&th=7937

dafota.2.bh21439464860n.JPG.smDSC_0494.JPG&th=2398

dafota.2.q3e1439464860p.JPG.smDSC_0495.JPG&th=3681

dafota.2.th31439464860w.JPG.smDSC_0501.JPG&th=8440

dafota.2.v451439464860k.JPG.smDSC_0503.JPG&th=3645

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota!

Zadowolony?

Adams co to za kiera? Niby B4 ale inaczej profilowana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadowolony, bardzo ładne wykonanie.

 

Kiera niby zwykła, ale troszkę inna :D Edycja limitowana wyprodukowana przez firmę Raid - fajnie trzyma się w dłoniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem manulaną skrzynie biegów we Wrocławiu na Długosza http://www.skrzyniebiegow.info

Powiem tylko tyle, skrzynia co prawda została naprawiona bo łożyska już nie hałasują ale wydając 1800zł zostało spartolone:

- plastikowy dekielek skrzyni cieknie olejem. Albo użyli drugi raz tego samego (jednorazowego) dekielka albo sam fakt nie zastosowania uszczelnienia spowodował wyciek.

- podczas naprawy dekielka przypadkowo znaleziono na osłonie silnika leżącą śrubę. Jak się okazało śrubę która powinna łączyć skrzynię biegów z blokiem silnika. Wychodzi na to że albo ją nie dokręcili i się okręciła albo tylko włożyli i zapomnieli wkręcić.

 

Ogólnie nie polecam wizyty w tamtym serwisie. Przez ich błędy musiałem wydać dodatkowo 150zł na poprawę ich roboty nie mówiąc już o straconym czasie. Sam dekielek do skrzyni kosztuje 57zł. Jak zadzwoniłem do firmy opisując problem to usłyszałem że mogą mnie jedynie przeprosić ale tak naprawdę to trochę w tym mojej winy bo samochód miał być zrobiony w ciągu jednego dnia co powodowało ich pośpiech i błędy. Tłumaczenie w stylu "dno i 100m mułu". Nie polecam.

Edytowane przez Fenio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuję kogoś sensownego do pomocy w diagnozie auta - trzęsie mi budą jak szlag.

 

Wymienione jak poniżej:

- dwumas + sprzęgło na SACHS (rodem z AWX pod przyszłe mody)

- poduszki pod skrzynią - lemforder

- poduszki pod silnikiem - Corteco (ich jestem najmniej pewien, żadnego logo na samych poduszkach, a po wymianie zaczęło trzepać mocniej - kupowałem via jeternet, więc cholera wie co to przyszło)

- wymienione tuleje dyfra (tak to syncro jest) - tutaj nie jestem też pewien, czy partacze w oleśnicy zrobili to jak należy, jedna ze śrub nie chciała puścić, w końcu ściągnęli, niby wymienili - jest tylko gorzej - (założyliby wał w innym ustawieniu?!)

- wahacze, sprężyny, amory, końcówki drążków (choć nie wydaje się to mieć wpływu).

 

Trzęsie na jałowym biegu - ergo to mi wygląda na poduszki, plus przy ostrym przyspieszaniu (o ile AFN może ostro w syncro przyspieszać).

 

Przeguby na wale?

Półoś?

Przeguby?

Wtryski i pompa?

 

Jeżeli znacie kogoś w okolicy oblatanego w temacie Quattro, proszę o info.

 

 

 

PS. Do drogich moderatorów - gdybym mógł założyć temat w dziale technicznym - zrobiłbym to! :) sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z wyświetlaczem fis, czy w okolicy Wrocław- Wałbrzych jest jakaś firma co wymienia te wyświetlacze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie we Wrocławiu znajdę jakiś kanał/podnośnik do wynajęcia? Mam swoje klucze i części potrzebuję miejsca ;)

 

Oraz czy jest jakiś godny polecenia serwis zajmujący się naprawią ogrzewań samochodowych typu Webasto?

 

Każdą pomocną odpowiedź honoruję browarem przy najbliższym spocie :piwo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałbym się was zapytać gdzie pojechać z 1.8T AWT do mechanika który wymienił by rozrząd, wszystkie paski, płyny i oleje z filtrami... za rozsądne pieniądze... :-) oraz fachowo i rzetelnie sprawdził by autko od strony technicznej... z góry dzięki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie we Wrocławiu znajdę jakiś kanał/podnośnik do wynajęcia? Mam swoje klucze i części potrzebuję miejsca

 

znalazłem ;)

 

ul Szpacza 10. Wynajem podnośnika ~20zł/h

tel 502 401 034

http://olx.pl/oferta/warsztat-samoobslugowy-mechanik-wroclaw-warsztat-CID619-ID8rdvW.html#ee481d5789

 

Właściciel sympatyczny - polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , koledzy znacie jakiegos goscia co naprawia webasto lub jego elektronike . najlepiej jakis magic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gastal we Wrocku, tylko lipe z terminami teraz mają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki.zrobilem termin na jutro do klima car . ktos ich zna ??

 

 

 

Gastal we Wrocku, tylko lipe z terminami teraz mają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kumatego tokarza ( najlepiej starej daty :) który wytoczyłby mi rolki stalowe z ośkami .

Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W podwórku na Jedności Narodowej naprzeciwko poczty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kogoś do napraw elektryki. Konkretnie:

- tylne prawe drzwi nie otwierają się z pilota

- ogrzewanie fotela kierowcy nie działa

- szyba nie chce się opuszczać"trochę" na dół - delikatne wciśnięcie. po mocnym wciśnięciu zjeżdża na sam dół

 

Kogo możecie polecić co zrobi porządnie i nie za drogo? Nie pali się czasowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy może mi ktoś polecić jakiś w miare dobry i przyjazny warsztat samochodowy ?? Nie codzi o Passata lecz o Corsę C znajomego. Dokulał sie do wrocka i na wolnych obrotach zapala się lampka ciśnienia oleju, a w czasie jazdy pomryguje. Podajcie mi jakiś namiar na warsztat abym mógł mu podać celem podstawienia auta. Moj nr tel 600877894. Dzieki z góry za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dałem na weekend auto znajomemu. Zostawił mi go pod domem, ale nie było jak sobie przekazać kluczyka to użyłem drugiego kluczyka. Auto mi pochodziło 5 sekund i zgasło. Auto obecnie się nie odpala i nie kręci. Jakby coś je wyłączyło. Znacie kogoś kto z komputerem dojedzie do auta? Dopiero jadę zobaczyć co tam można samemu zrobić, ale chętnie bym możliwie szybko umówił się z jakimś specjalistą.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

dałem na weekend auto znajomemu. Zostawił mi go pod domem, ale nie było jak sobie przekazać kluczyka to użyłem drugiego kluczyka. Auto mi pochodziło 5 sekund i zgasło. Auto obecnie się nie odpala i nie kręci. Jakby coś je wyłączyło. Znacie kogoś kto z komputerem dojedzie do auta? Dopiero jadę zobaczyć co tam można samemu zrobić, ale chętnie bym możliwie szybko umówił się z jakimś specjalistą.

 

Pozdrawiam.

 

jak na moje oko to drugi kluczyk nie gra z autem raczej i immo zadziałało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Koledzy potrzebuje pomocy gdzie dobrze zrobie diagnostyke silnika z naprawa? Prawdopodobnie wtrysk mi padl bo po rozgrzaniu rzuca silnikiem. Chcialbym sprawdzic na kompie/maszynie do wtryskow + ewentualna wymiana.

ecu projekt ma maszyny do czyszczenia i sprawdzania stanu?

Jest jeszcze bd serwis na zmigrodzkiej bodajze ale chce sprawdzic czy to na pewno wtrysk.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności