Skocz do zawartości
Blop

Warsztaty-sklepy-usługi w regionie Dolnośląskim

Rekomendowane odpowiedzi

w mirkowie zapytaj.

obok przystanku autobusowego jak jedziesz od olesnicy to pod koniec mirkowa.

 

 

Witaj,

dzięki za podpowiedz ale już kupiłem na allegro :)

teraz pytanie czy sam wymienię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam kolegów z dolnoŚląskiego.

szukam kogoś kto zna tą firmę SPEED-CAR Piotr Tondel Jaczów, ul. Główna 3 67-200 Głogów (polecacie,odradzacie), i czy byłby ktoś tak miły żeby tam podskoczyć i obejrzeć silnik do W8

 

http://allegro.pl/vw-passat-b5-4-0-w8-silnik-bdn-110-tys-km-idealny-i4519526338.html

 

W moim przekręciło panewki w drobny mak szukam jakiegoś godnego zamiennika. Na alle#$% jest to drugi silnik, pierwszy odradzili mi już koledzy, a niemieckie droższe o 75 - 150%.

Jeśli cos ktoś wie i może/chciałby pomóc z góry dziękuję.

PS jak coś można walić na PW. jutro sam do nich zadzwonię ale opinia kogoś z "terenu" też ważna

 

 

link poprawiony

 

 

 

 

Po szybkim i krótkim zauroczeniu kontakt ze sprzedawcą ucichnął. Nie odbierali telefonów, odpuściłem sobie ich. Jakoś tak zniesmaczony jestem.

 

Wczoraj kupiłem w okolicach Koła "pukniętego" Anglika, od poniedziałku przenosiny silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po szybkim i krótkim zauroczeniu kontakt ze sprzedawcą ucichnął. Nie odbierali telefonów, odpuściłem sobie ich. Jakoś tak zniesmaczony jestem.

 

Wczoraj kupiłem w okolicach Koła "pukniętego" Anglika, od poniedziałku przenosiny silnika.

 

drogo Cię taka przyjemność wyniesie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam bardzo dobrego gazownika Lubin Polkowice Glogow i okolice albo Wroclaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam bardzo dobrego gazownika Lubin Polkowice Glogow i okolice albo Wroclaw

 

Hej

jesli bedzie Cię interesowała miejscowośc Oborniki Sląskie koło Trzebnicy daj znac na PW.

Gazował mi 2 Renówki i Corse - 0 problemów do samej sprzedaży tych aut ( jeden to wiem że do dzisisiaj jezdzi na jego instalacji :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam bardzo dobrego gazownika Lubin Polkowice Glogow i okolice albo Wroclaw

 

Jeśli mógłbym polecić to gazownik na Stary Lubinie,sam tam gazowałem passka swego,zero problemów. Polecam:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mógłbym polecić to gazownik na Stary Lubinie,sam tam gazowałem passka swego,zero problemów. Polecam:dobrze

 

U mnie większość znajomych z pracy poleca jednak Wrocław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Krzysiu nie mogę narzekać na moją instalację,więc dlatego polecałem.Lecz każdy ma prawo wyboru:mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o subaru wrx wiec ktos ogarniety jest potrzebny. Do kogo we Wrocku mmissiek

Stary Lubin , a jakas konkretna ulica? kaper65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubin ,ul.Stary Lubin 17F ,tel.665 513 859 /AUTO-GAZ "MATEJKO"s.c/Proszę bardzo:hyhy:papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki! obdzwaniam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
drogo Cię taka przyjemność wyniesie ?

 

dokładnie przyciągnięcie "wraku" DSC_1043.jpg pod warsztat mechanika kosztowało mnie 9100 PLN, i mam nadzieję odzyskać część tej kwoty z gratów "wraku".

 

Dzisiaj dostałe piękny telefon że autko pięknie zestrojone i w sumie do odbioru:dolamam ale że jestem w pracy do środy rana to zobaczę jak "TO" wyszło dopiero wtedy, a jak ochłonę to może wystukam coś o mojej przygodzie z TYM gadem pięknym i dostojnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś w Jeleniej Górze przyciemniał szyby w passacie b5 ? Jak tak to gdzie to dobrze i za ile robią ? Chodzi mi głównie o cały tył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda nie jelenia góra ale poszukaj w googlu szyby bocian. on dojeżdza. tylko pewnie skasuje Cie za to. Ale gosciu ma naprawde dobre ceny.

jest chyba z glogowa ale przyjezdza co pewien czas na tourne do wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję kogoś z częściami do japonców - Honda civic 7gen - ufo. Zajumali lusterko lewe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie ja.

na serio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję kogoś z częściami do japonców - Honda civic 7gen - ufo. Zajumali lusterko lewe..

dla sprostowania 8 generacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję kogoś z częściami do japonców - Honda civic 7gen - ufo. Zajumali lusterko lewe..

 

Hej. Na wlocie do Wrocka od Warszawy masz po prawej stronie kolo salonu nissana. Poszukaj na necie to znajdziesz kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności