Skocz do zawartości
Blop

Warsztaty-sklepy-usługi w regionie Dolnośląskim

Rekomendowane odpowiedzi

panowie jesli ktos by szukal blacharza to ja mam znajomka z pracy ktory ma swoj warsztat.ceny robi konkurencyjne a i maniany nie odstawia.takze polecam.

 

a możesz dac jakieś namiary? bo potrzebuje pewną rzecz w moim pasku zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Dajcie jakis namiar na wymiane klockow przod tyl w dobrych pieniadzach i zeby kabla mial do cofniecia silownika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Nieprzewidziane przeze mnie okoliczności i sytuacja zmusiły mnie do poskładania mojego

passata do kupy. Autko miało być sprzedane jednak trzeba nim jeszcze trochę pojeździć.

Bardzo proszę o podanie jakiegoś warsztatu w Lubinie, który mógłby zająć się tym autem.

Niestety nie mam możliwości zostawienia samochodu w innym mieście, dlatego prośba moja

jest taka a nie inna .....

Finansowo mi się nie przelewa więc chciałbym, aby warsztat był w miarę niedrogi.

Proszę kolegów - jeżeli znacie jakiś na terenie Lubina - byłbym wdzięczny za pomoc.

 

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Auto łapie często tryb awaryjny. Pół biedy jeszcze jakiś czas temu pomagało zgaszenie auta i zapalenie ponownie.

Teraz to już mordęga.

 

zanim wstawisz do mechanika zrób logi i daj tu na forum może wyjdzie co padło bo mechanik zacznie od wymiany turbo a przyczyna może być wszędzie od IC poprzez przepływke i zawory a Turbina zazwyczaj w takim przypadku pada ostatnia. Uwierz mi bo miałem to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Wrocławia chciałbym polecić usługi Państwa Wiącek - pomoc drogowa. Działają 24h na dobę, zero problemu z pomocą. Zawsze szybko się pojawiają w danym miejscu no i ceny przyzwoite. Możecie tu sprawdzić ich stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowie Dżedaj, poszukuję magika od części do dziadkowozów A-klassy.. Muszę stuningować pewien element :D Ktoś ma jakiś namiar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz "tuning" hehe w A klasie to 793 195 950

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie we Wrocławiu znajdę jakiś serwis głośników? żeby zdiagnozowali co z nim jest i czy podejdzie to pod gwarancję. Teren najlepiej fabryczna. Padł mi głośnik w skrzyni firmy VIBE BLACK AIR II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panyy gdzie mi wstawia tanio szybe przednia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie we Wrocławiu znajdę jakiś serwis głośników? żeby zdiagnozowali co z nim jest i czy podejdzie to pod gwarancję. Teren najlepiej fabryczna. Padł mi głośnik w skrzyni firmy VIBE BLACK AIR II.

na fabrycznej kiedys byla firma VIP audio, na legnickiej tam w warsztatach niedaleko TGG i magnolii, tam gdzie serwisy BMW sa, a jak nie to na Morelowskiego sa dwie firmy ja polecam dzwiekolandie

 

panyy gdzie mi wstawia tanio szybe przednia?

 

ul torfowa, na soltysowicach

 

---------- Dodano o 17:06 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:53 ----------

 

gdzie polerke zrobie 2 elementow??

żonka mi zrobila prezent i porysowala dwoje drzwi ?? nie gleboko ale polerowac papierem trzeba bedzie??

kto mi to zrobi szybko i dobrze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ulica to przedmiejska

 

Bullet już Ci pisałem, link masz w moim podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, na Morelowskiego nie mam daleko, podjadę w poniedziałek. Co do polerki najlepiej zapytać na forum kosmetyka aut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, thx.

sprawa ogarnieta, tzn polerka sie odbyla, jednak problem nie zostal usuniety.

moj bezwypadkowy passat, dostal dosc mocna dziarkę ktorej sama polerka nie usunie :(

to wszystko w prezencie od żony....

rok temu felgi

teraz lakier

 

i kup teraz auto "od kobiety"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Usługi lakiernicze - zniżki dla forumowiczów! Info na PW
ten link coś nie bangla, po ile polerka całego auta u Twojego znajomego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napiszcie tutaj ile za ta polerke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep z częściami w Wałbrzychu, na tzw.Strefie ekonomicznej.(jadąc od Wrocławia,Świdnicy,Świebodzic) na pierwszych swiatłach w lewo. Po wjechaniu już na strefe jakieś ok.200-500m i po lewej , Sklep znajduje się obok Urzędu Skarbowego. pytać "AUTO-STREFA"

najniższe ceny w Wałbrzychu. A i mają taki myk że dowiozą na miejsce części zamówione. Nie wiem jak poz miasto, ale w miescie dowiozą na życzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten link coś nie bangla

problem z domeną, lada dzień będzie działać ;)

 

ile polerka całego auta u Twojego znajomego ?
napiszcie tutaj ile za ta polerke

- 250zł - zwykła polerka pasta

- 650zł - pełna polerka z matowieniem lakieru papierem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie gdzie we wrocku przetocze felgi, potrzebuje poszerzyc średnice otworu centrujacego.

kto mi to zrobi??

najlepiej tak aby nie zdejmowac opon:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto poleci dobry i sprawdzony zakład gdzie usuną mi drobne ryski i przepolerują ładnie samochód? Kolor samochodu czarny.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności