Skocz do zawartości
bolsfanwk

głośniki samochodowe do B5

Rekomendowane odpowiedzi

(oczywiście z separatorem w torze anteny)

 

No i tu jest taki wredny haczyk :wsciekly

 

Teraz muszę czekać na separator i jeszcze raz wybebeszać radio :[

 

Aktualnie automatycznie wyszukuje się tylko radio z Torunia :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, co do fal FM ..

 

Jak to rozgryźć, żeby mi łapało wszystko? Bo aktualnie łapie mi tylko RMF (nie jest idealnie, tylko dobrze), ewentualnie parę innych stacji ale to już jest porażka jakościowa ..

 

Ma ktoś na to dobrą radę? Co to jest ten separator?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam coś takiego, podłączone oczywiście pod zasilanie radia ..

 

Chyba kupię nowe, bo albo to jest zepsute albo mam instalację z anteną do wymiany :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowni Panowie pozwoliłem sobie podłączyć się do tegoż tu wątku z pytaniem o audio w pasku b5. Chciałbym lekko zmodyfikować aktualne "brzmienie" czyt.(pierdzenie) w aucie. Na początku zaznaczam iż mam trochę wydatków i nie chciałbym wydać całej wypłaty na audio :D.

Konkrety:

radio- JVC kd-avx11

głoś. przód- fabryczne - już pierdzą i wkurw..ją

tył półka- 6x9 -Infinity reference 9623i

Myślałem kupić na przód helix 62.c i odłączyć tył i w przyszłości kupić wzmaka i subwoofer.

Na razie do wydanie max 300zł bo mam inne pilne sprawy do załatwiena inaczej byłoby dużo więcej.

Macie jakieś inna opcje?, sugestie?

Piszcie ,pozdrawiam :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj oddaje moje 2 tylne oryginalne do regeneracji. Zobaczymy jak zrobią. Mi się wydaje że oryginały grają o wiele lepiej niż najtańsze, nowe chinole a basy to sobie w przyszłości skrzyneczką podbiję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj oddaje moje 2 tylne oryginalne do regeneracji. Zobaczymy jak zrobią. Mi się wydaje że oryginały grają o wiele lepiej niż najtańsze, nowe chinole a basy to sobie w przyszłości skrzyneczką podbiję ;)

Też tak pomyślełem. Jak doszła skrzynka to się ucho cieszy i chce więcej, radyjko mocniej dokręcane i fabryczne powiedziały "sory my wysiadamy":D najpierw wysokotonowe, po pół roku średie. W związku z tym we wszystkie otwory Hertz poleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głośnikczki odebrane. Cena 30zł za 2 sztuki zregenerowane. Teraz z oryginalnym radiem i zmieniarką grają bardzo ładnie, basik delikatnie pyka. Jak wpadnie skrzynia to będzie miód ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pisze tutaj poniewaz nie moge napisac nowego watku a na forum nie znalazlem nic na temat mojego problemu zwiazanego z glosnikiem w passacie b5.Wiec tak od jakiegos czasu glosnik w drzwiach kierowcy przestal grac tzn na paczatku zaczelo tak ze glosnik raz gral raz nie potem przestal calkiem grac w sobote sciagnelem boczek z drzwi zeby zobaczyc co tam sie stalo sprawdzilem kable wszystko w porzadku ale zauwazylem ze jak dotykam glosiik lekko palcem to zaczyna grac normalnie a jak wezme palec to przestaje grac czym to moze byc spowodowane? moze nie byc gdzies jakiegos styku z tylu glosnika ? czy poprostu glosnik trzeba wymienic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak narazie o hertz-ach słyszalem same dobre opinie i tez mam na nie ochote ale czekam az sie pogoda poprawi bo za jednym zamachem będe zamki wymieniał wiec troche wiecej czasu na to potrzeba a przy temp w garazu +3 to słabo robota idzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawcio21, głośnik do regeneracji lub wymiany - objawy wskazują na uszkodzenie cewki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poleci mnie ktoś jakie kupić 4 nowe głośniki ? Chodzi o coś lepszego, ładny bass. Oryginalne radio jakie mam to Beta V, ale ono jest chyba tylko na 2 głośniki i nie jest najlepsze ale do dyspozycji mam Pioneera DEH-P70BT jakie głośniki przypasować pod to radio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bez wzmaka i z przyzwoitym basem to seria + wygłuszenie drzwi. Jeśli chcesz coś konkretniejszego to napisz czego oczekujesz i jaki masz budżet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie się wydaje, że wygłuszenie pomoże bo kiedy daje głośniej drzwi się trzęsą jak się przyłoży ucho to bass słychać bo normalnie prawie wcale. Głośniki wcale nie pierdzą grają czysto ale bez bassu.

Jaki zestaw polecicie, żeby uzyskać efekt podobny jaki mam w Audi A6 c6 ale tam jest granie BOSE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa uchwyty do bagaznika/schowka na wzmacniacze. glosnika basowego/suba nie bylo w 3BG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności