Skocz do zawartości
rafxxx

immobiliser - zczytanie pinu, rodzaj transpondera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Z mojego nicku można stwierdzić, że jestem świezakiem, ale od jakiegoś czasu działam na forum vwgolf.pl ( nick rafxxx- możesz sprawdzić:dobrze. Sprawę mam następującą, mam znajomego co ma audi a4 1999rok i chciałbym zczytać pin do licznika( ma tylko jeden kluczyk, dorobić chcę zapasowy) posiadam VAG commander 1.4 i po łączeniu z komputerem wyskakuje mi pin 5cyfrowy( np.64553- nie pamietam dokladnie) , nie mogę potwierdzić tego łącząc się z licznikiem( nie wiem dlaczego??- w golf iv 1999 normalnie się łączyłem), bo tam powinien też mi pokazać. Moje pytania:

 

- czy możliwe ze dobrze mi zczytuje numer pin( 5 a nie 4 cyfry, które i tak by były poprzedzone 0)

- jaki prawdopodobnie ma rodzaj transpondera do immobilisera to auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej w tym audi jest immo 2 ale 99 rok to przejściówka więc może już być immo 3.

 

Jeżeli masz Vag-a to w insstruments powinieneś w extras zobaczyć Immo-ID VWZ7Z0W0648696 - to jest immo 2. Jeżeli w extras wyświetla się przed numerem VIN samochodu masz immo 3.

 

Pin powinien być 4 cyfrowy lub 7 cyfrowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ostatnią cyfrę numeru zegarów:

0, 2 i 5 immo2,

6 i 7 immo3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość siwydym
Sprawdź ostatnią cyfrę numeru zegarów:

0, 2 i 5 immo2,

6 i 7 immo3

Kupiłem licznik do audi o numerze 4B0 920 932 L , który ma Immo 3 generacji, mimo że jest 2 na końcu.

PS.

Witam wszystkich :-)

Edytowane przez siwydym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności