Skocz do zawartości
etien

Oświetlenie lusterka zewnętrzne jak sie dobrać?

Rekomendowane odpowiedzi

a wie ktoś jak się dobrać do tego oświetlenia w lusterku w passacie B7 albo cc???

zarówka swieci na zółto...nie wyglada to dobrze,ale wtępnie jak to oglądałem to chyba trzeba lusterko zdemontować,albo chociaż obudowę rozebrać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te ledy :http://allegro.pl/postojowka-led-5-smd-t10-r10-vw-audi-sklep-tanio-i2374329743.html będą dobre do lusterek aby oświetlały przestrzeń wokół drzwi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beda dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam trochę odświeże temat a mianowicie chodzi mi o te same trójkąty co sa przymocowane do lusterko od dołu pękło mi i musze dokupić czy zna ktoś numer katalogowy tej czesci i czy w ogole ,można to gdzies dokupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę nr. strona lewa 3C0945291, strona prawa 3C0945292

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proszę nr. strona lewa 3C0945291, strona prawa 3C0945292

 

Dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie tych lampek oświetlających w lusterkach. Chciełem wymienić zarówki na ledy wymontowałem lampkę, wyciągąłem żarówkę zapodałem leda i nie swieci zasilanie jest sprawdzałem miernikiem. Wróciłem do zwykłej żarówki i ona też nie działa bezpieczniki sprawdzone .Co się mogło stać że nie odpala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wie ktoś jak się dobrać do tego oświetlenia w lusterku w passacie B7

Podbijam, nie chciałbym niczego uszkodzić, a również chcę wymienić te żółte lampki na białe LEDy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podbijam, nie chciałbym niczego uszkodzić, a również chcę wymienić te żółte lampki na białe LEDy.

 

Przecież już zostało to opisane powyżej?! :(

 

1.pdf

2.pdf

3.pdf

4.pdf

 

składanie, jakby co, w odwrotnej kolejności aniżeli w plikach :)

aha bardzo ważne, przy składaniu trzeba uważać, aby nie złamać malutkiego światłowodu od kierunkowskazu, który jest widoczny od strony szkła lusterka o włączonym kierunkowskazie.

 

ps. jakby co polecam moduły od Tomka (tomnik), więcej w tym temacie:

http://forum.vw-passat.pl/threads/104264-Dedykowane-Moduły-Led-Oświetlenia-Wnętrza?highlight=tomnik

Edytowane przez dszyszko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za pomoc. Odnośnie modułów, to już odezwałem się do tomnika, zaproponował też od razu inne, np. wewnętrzne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za pomoc. Odnośnie modułów, to już odezwałem się do tomnika, zaproponował też od razu inne, np. wewnętrzne.

co do modulow i tomnika, naprawde fachowa obsluga :) przerobilem juz 3 samochody na jego moduly i wygladaja wszystkie rewelacyjnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wymieniłem żarówki w tych lampkach na ledy od tomnika i nie świecą ,nie wiem co jest grane bo zwykłe działają. Ktoś ma jakieś pomysły co jest grane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od obrócenia ich o 180 stopni w gniazdkach. Jak to nie pomoże to sprawdź czy w międzyczasie nie wyskoczyły ci błędy w modułach drzwi. (zakładam że działało ci podświetlenie na zwykłych żarówkach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do modulow i tomnika, naprawde fachowa obsluga :) przerobilem juz 3 samochody na jego moduly i wygladaja wszystkie rewelacyjnie :)

 

Masz w b7 oryginalne ledy w rejestracji to powiedz czy one przypominają ciepły i czy ciemny kolor ledów od tomnika?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Witam wymieniłem żarówki w tych lampkach na ledy od tomnika i nie świecą ,nie wiem co jest grane bo zwykłe działają. Ktoś ma jakieś pomysły co jest grane.

 

Jak kolor ledów wziąłeś ciepły 6000K czy zimny 4500k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak kolor ledów wziąłeś ciepły 6000K czy zimny 4500k?

 

chyba na odwrót Piotrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba na odwrót Piotrze.

 

Tak masz rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zacznij od obrócenia ich o 180 stopni w gniazdkach. Jak to nie pomoże to sprawdź czy w międzyczasie nie wyskoczyły ci błędy w modułach drzwi. (zakładam że działało ci podświetlenie na zwykłych żarówkach)

 

Dobra dzieki spróbuje obrucic może pomoze.Tak na zwykłych wszystko było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy nie ogarniam tych świateł na zwykłych żarnikach wszystko ok ,a jak wpasuję żarówki led i to od Tomnika to nie świecą.O co w ty lata czy ktoś coś poradzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Upewnij się że jest styk, ledy Tomka są węższe niż żarówki i w odróżnieniu od żarówek świecą tylko w jednej pozycji (tak jak pisałem obrócone o 180 stopni w uchwycie nie będą świecić.)

2. Podepnij VCDSa i wyłącz zimną diagnozę, jak nie pomoże to:

3. Podłącz ledy od Tomka pod inna lampkę i sprawdź czy są sprawne. Tomek zawsze sprawdza to co wysyła, ale mogłeś je niechcący uwalić przy zakładaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomocy nie ogarniam tych świateł na zwykłych żarnikach wszystko ok ,a jak wpasuję żarówki led i to od Tomnika to nie świecą.O co w ty lata czy ktoś coś poradzi
1. Upewnij się że jest styk, ledy Tomka są węższe niż żarówki i w odróżnieniu od żarówek świecą tylko w jednej pozycji (tak jak pisałem obrócone o 180 stopni w uchwycie nie będą świecić.)

2. Podepnij VCDSa i wyłącz zimną diagnozę, jak nie pomoże to:

3. Podłącz ledy od Tomka pod inna lampkę i sprawdź czy są sprawne. Tomek zawsze sprawdza to co wysyła, ale mogłeś je niechcący uwalić przy zakładaniu

4. Zgłoś problem do Tomka na PW

 

:)

 

PS. Dziękuje Marek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności