Skocz do zawartości
miszczu1991

Sprzedaż auta ukraińcowi akt notarialany

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, chodzi o 23 letnia Mazde 626 ktora stoi i nie wiadomo co z nia zrobic. wartosc max 1500 pln - od roku nikt nie chce kupic.

Nie no jak tak to co innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki poratujecie, sprzedaję swojego starego busa t4 wystawiłem go godzina i telefon od ukraińca że bierze go nawet o 11 w nocy dziś ale auto jest na firmę i muszę wystawić fv, może ktoś wie czy nie będzie z tym problemów potem w skarbówce czy traktować to jako normalna sprzedaż zależy mi na szybkiej sprzedaży ale nie na tym żeby tyłek moczyć w skarbówce księgowa nie odbiera wiadomo sobota wieczór i po sprawie. Czy radzicie poczekać do poniedziałku i zapytać księgowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam przepisów, nie będę się mądrzył ale pośpiech jest złym doradcą. Jeżeli masz wątpliwości to sytuacja jest...jasna. Czekasz do uzyskania pewnego info, żeby nie umoczyć zadu na własną prośbę.

A przedstawiciel narodu powszechnie nam prezentowanego jako "przyjazny Polakom" jak kocha to poczeka ;)

Skoro jest taki napalony dzisiaj to niech dokupi wódki i w poniedziałek bierze.

Jak mu z miejsca ochota przejdzie to możesz sobie pogratulować -coś było nie teges...

To takie moje zdanie, oczywiście dalekie od wiedzy "czy prawo na to zezwala".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cos w tym jest na pewno ja do ukraińców jestem trochę uprzedzony ni lubie ich po prostu ale chyba poczekam do poniediząłku dostane info od księgowej będe wiedział swojemu wiem jak sprzedać a tu jednak za granice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności