chris_45 Zgłoś #1 Napisano 10 Lutego 2011 (edytowane) Mam zapamiętane różne adresy w navi. Po wybraniu niektórych z nich navi normalnie zaczyna prowadzić. Ale przy innych, które już z powodzeniem nieraz używałem, navi pokazuje, że jestem na nieznanej drodze i nie wyznacza trasy dojazdu. Zaznaczam, że wybierałem będąc w tym samym miejscu, więc navi powinna wiedzieć gdzie jestem. Tym bardziej, że po naciśnięciu info pokazuje mi prawidłową aktualną pozycję (nazwa ulicy), ale nie chce wyznaczyć trasy i na FISIE jest napis "No route". Jaka może byc przyczyna takiego zachowania navi ? Edytowane 11 Lutego 2011 przez chris_45 zły tytuł Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tony_w Zgłoś #2 Napisano 10 Lutego 2011 _tytul1 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
navik Zgłoś #3 Napisano 14 Lutego 2011 taka sytuacja moze sie zdazyc jesli cele byly zapisane gdy kozystales z innej (starszej) mapy a teraz masz inna (nowsza) Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach