Skocz do zawartości
major125

wymiana poduszki silnika

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, ANDRIUBIKER napisał:

po srubie widac ze takze pompa wody

Ech. Coś słaby wzrok masz chyba, albo niedokładnie patrzysz na fotki :PJa już po kawałku pierwszego zdjęcia widziałem, że lewy, przedni amortyzator ma kiepskie tłumienie i będzie do wymiany za 13 dni 2h i 34min :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że jak odpuszczam "gaz" i szybko dodaje to czasami słychać taki puknięcie/szarpnięcie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, f16mysliwiec napisał:

Chodzi o to że jak odpuszczam "gaz" i szybko dodaje to czasami słychać taki puknięcie/szarpnięcie 

Ja mam u siebie to samo. W następnym tygodniu wymieniam te dwie poduszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2019 o 11:36, kamil1993 napisał:

Ja mam u siebie to samo. W następnym tygodniu wymieniam te dwie poduszki

daj znać czy to coś pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój pasek przy niskich obrotach i ruszaniu wpada w wibracje. Czy silnik 2.0 tdi ma którąś trefną poduszkę co bedzie odpowiadać za mrowienie przy niskich obrotach? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wtryskiwacz (jeśli szarpie jakby dwumasa). Jak tylko drgania na podłodze to może być poduszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Albercik napisał:

Raczej wtryskiwacz (jeśli szarpie jakby dwumasa). Jak tylko drgania na podłodze to może być poduszka.

Przy ruszaniu po stronie pasażera czuć wibracje na podłodze. Po stronie kierowcy raczej tego nie czuję. Najgorzej właśnie podczas ruszania czuć przy zbyt niskich obrotach że ma ciężko i że silnik drga. To samo z innymi biegami. Poniżej 1300 wpada w drgania i czuć że go kisi. Np moja Laguna 2.0 DcI 130 ps od tysiąca na 3 ce idzie ospale ale nie drga. 

Czy jest konkretna poduszka co może to zdławić? Np w 2.0 dci 90% drgań silnika to wywalona poduszka hydro obok rozrządu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Do czego przykręcona jest dolna poduszka pod silnikiem w 2.0 tdi? Śruba mi się kręci, przez przypadek zauważyłem będąc w kanale pod autem.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta poduszka sklada sie z dwoch polowek

Gorna ma gwint dolna przelotowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, czyli śruba wkręca się w górną. 

Da się wymienić obie bez wyciągania sanek ? W sumie nikt w temacie w 100% nie odpowiedział ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.05.2020 o 09:52, Kuczi napisał:

Hmmm, czyli śruba wkręca się w górną. 

Da się wymienić obie bez wyciągania sanek ? W sumie nikt w temacie w 100% nie odpowiedział ...

Również dołączam się do pytania, da się to zrobić bez wyciągania sanek?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności