Skocz do zawartości
andrzejch1972

Sportowy katalizator do klekota + nowy przelot 2,5 cala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam1!

 

Mam zamiar zrobić cały nowy wydech 2,5 cala pełny przelot ( sama rura od początku do końca) .W tej chwili jest brak kata,środkowego pozostał stary tylny oryginał.Jednak zastanawiam się na założeniem katalizatora sportowego o przepustowości 100 cpsi, gdyż męczy mnie już ten smród z wydechu.Czy ktoś montował taki katalizator,jak on wpływa na zmniejszenie przepustowości całego wydechowego.Napiszę jeszcze raz: ma być tylko kat o zmiejszonych oporach i rura 2,5 cala do końca bez rzadnych tłumików.Proszę o konkretne informacje.

Np. coś takiego

http://allegro.pl/katalizator-sportowy-awg-100-cpsi-2-0-i1441965010.html

 

Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie polecam takiego czegoś, miałem to założone w swoim i poszło na szrot bo się cały zapchał sadzą, zero przepływu spalin i autko było słabe, lepiej wszystko wywalic tylko ostatni tłumik zostaw! ja mam tak zrobione tylko że ostatni sport i nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dopytam, meczy mnie caly czas cheć wydechu przelotowego, chcialbym wreszcie to uczynic, zbieram gotówke, i moje pytanie brzmi czy przy przelocie 2,5' bede musial robic cos z softem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja jeszcze dopytam, meczy mnie caly czas cheć wydechu przelotowego, chcialbym wreszcie to uczynic, zbieram gotówke, i moje pytanie brzmi czy przy przelocie 2,5' bede musial robic cos z softem ?

Nic robić nie musisz i będzie jezdzić .

Dodaj większe turbo i fmic i wtedy jedz na program

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie polecam takiego czegoś, miałem to założone w swoim i poszło na szrot bo się cały zapchał sadzą, zero przepływu spalin i autko było słabe, lepiej wszystko wywalic tylko ostatni tłumik zostaw! ja mam tak zrobione tylko że ostatni sport i nie narzekam.

 

pokaz jakis filmik jak to u Ciebie gada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Macieju to teraz nie pozostaje mie nic tylko zbierac kase, i jazda do mrmotors :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wyskoczył mi taki błąd:

 

Address 01: Engine Labels: 06J-907-115-BZB.clb

Control Module Part Number: 06J 906 026 HW: 06J 906 026

Component and/or Version: MED17.5 2932

Software Coding: 0404000318070160

Work Shop Code: WSC 05314 000 00000

VCID: E7D93FAFAFFD

1 Fault Found:

 

001056 - Catalyst System; Bank 1: Efficiency Below Threshold

P0420 - 000 - - - MIL ON

Freeze Frame:

Fault Status: 11100000

Fault Priority: 0

Fault Frequency: 1

Mileage: 140703 km

Time Indication: 0

Date: 2018.14.17

Time: 22:07

 

Freeze Frame:

RPM: 2082 /min

Load: 41.2 %

Speed: 92.0 km/h

Temperature: 96.0°C

Temperature: 23.0°C

Absolute Pres.: 1010.0 mbar

Voltage: 13.970 V

 

 

Readiness: 0000 0001

 

Proszę o pomoc, czym to jest spowodowane, jak usunąć usterkę? da się to naprawić czy trzeba wyciąć katalizator i preprogramować sterownik??

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie do tego świeci ci się jeszcze Check. Po prostu Kat się nie wyrabia i wywala błąd emisji spalin. Ja bym podjechał do warsztatu gdzie usuwają Katy i DPFy i wyłączył diagnostykę katalizatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności