Skocz do zawartości
Charakterek

Poradnik: Jak zrobić bardzo dobre ambiente w Passacie

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem jest +12V po stacyjce, ale znika po wyłączeniu zapłonu. Idealnie byłoby wpiąć się pod radio, gdzie jest +12V gdy jest kluczyk w stacyjce :) Wiem, że wymyślam, ale wtedy też się przyda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa:) no jest jak piszesz, mi w zupełności wystarcza. Ale wiadomo, każdy ma swoje zachcianki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi

U mnie kabel jest przeciągnięty lewym słupkiem do puchy z bezpiecznikami :) 30 minut roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Tak też będę musiał zrobić. Ale poczekam na lepsze warunki :)

Dzieki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super rozwiązanie, szczególnie gdy jeździ się w terenach bez lamp (np na niektórych odcinkach expresówek :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Choć do dopiero pierwsze podejście do tematu. Zastanawiam się jak by wyglądało to w zielonym kolorze.

 

I jak, próbowałeś z zielonym? Małżonka przesiadła się z B5FL na octavię II FL (tam jest zielone podświetlenia jak w pierwszych B5) i bardzo mnie ciekawi, jakby wyglądało zielone ambiente...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20140630_225517.jpg

20140630_225532.jpg

 

Zdjęcia lampki ze sterowaniem szyberdachu. Zaznaczyłem strzałkami gdzie diody miałyby się znajdować bo tak jest w oryginale, ale patrząc od środka kostka uniemożliwia to czy się mylę?

~~~~~~~~~

Jest szansa na reupload zdjęć? Byłoby miło bo jestem na etapie robieniu takiej lampki.

Edytowane przez Novakovic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do tematu. U siebie w B5FL chce wymienić lusterko wsteczne, gdyż fotochrom się wylał - no i chce zalozyc fotochrom z diodami, aby podswietlało srodkowy tunel.

Znalazłem na allegro takie http://allegro.pl/lusterko-wewnetrzne-vw-passat-b5-fotochrom-led-i4792602159.html ale coś mi nie pasuje, bo są dwie kostki... chce dodać ze ja mam sensor deszczu. No i w swoim starym pod szkłem lusterka mam czujnik, aby się sciemniało, a w tym z allegro jakiś czujnik jest z przodu - co to za czujnik ?? Wydaje mi się ze to z linku nie bedzie mi pasowało... HELP !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Charakterek zdjęcia zniknęły.. możesz wrzucić jeszcze raz? A może temat ze zdjęciami jest jeszcze gdzieś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która wtyka(blaszka) to minus na takiej płytce?

201501281_wxhqnnp.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o re upload filmiku i zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprosze o reupload zdjec a najlepiej moze wrzucenie do PDF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności