Skocz do zawartości
dred007

Bagicz 2011

Rekomendowane odpowiedzi

A tam narzekacie, fakt że organizacji żadnej. Laska rozdzielająca auta na ścigających i oglądających ch.j ze pijana ale niezła du.a (qrde szkoda że o parę kilo nie jestem młodszy). Co z tego że w większości to agrotuning i miłośnicy dresowozów. Ale co sobie popatrzyłem to moje. Większość takich imprez to dobrze zorganizowane i opłacone przez służby specjalne płatne spędy niczym prawie nie różniące się od tego. Różnica tylko tkwi w opłatach. Że tak przypomnę Śniatowo (płatne) a atrakcje takie same jak w Stargardzie czyli wyścigi na 1/4 mili i paru klientów palących gumy w BMW (cabrio - zrobionym własną gumówką). Powiem więcej że w Bagiczu było palenie gumy, wyścigi na 1/4 mili dla aut osobny pas, dla dawców nerek osobny pas. W tym roku brakowało driftu ale prawdopodobnie jak pisał Cristo misiaki się ścigały nieoznakowanym i oznakowanymi Kia. To że tzw. organizatorzy byli pijani to inna sprawa. Za wjazd na zorganizowaną imprezę byśmy musieli zapłacić, popatrzeć i poczytać reklamy i oglądać wątpliwej urody mięśniaków. A tutaj tylko straszyli przed wjazdem misiaki, bo musieli. Ja tam nie narzekam. Można by z tego zrobić niezłą półprofesjonalną zabawę. Ale to do organizatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Laska rozdzielająca auta na ścigających i oglądających ch.j ze pijana ale niezła du.a

 

Jacq i nie było jej w Twojej relacji???:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:piwko:piwko

Cytat:

Napisał J@ceq

Laska rozdzielająca auta na ścigających i oglądających ch.j ze pijana ale niezła du.a

Jacq i nie było jej w Twojej relacji???

 

J@ceq był tak zapatrzony że zapomniał że ma aparat ;)

 

A tak całkiem serio to fakt, potwierdzam że organizacja mizerna ale ja akurat nie żałuję, że pojechałem - nawet jeśli nie było zbyt wielu atrakcji to miałem okazję spotkać się z kilkoma z Was, bo ostatnio nie często mi się udawało, no i w całym gąszczu aut spod znaku agrotuningu można było znaleźć też kilka fajnych :) No i z tego miejsca jeszcze raz dziękuję Jackowi za podwózkę - masz u mnie duuuże :piwko - mam nadzieję że uda się na ogólnopolskim razem posmakować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak po Bagiczu zaraziłem się maluszkiem :) że dzisiaj zakupiłem kaszlaczka :P którego zamierzam podobnie stuningować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że dzisiaj zakupiłem kaszlaczka którego zamierzam podobnie stuningować

 

włóż motór z passata.....
A tam narzekacie, fakt że organizacji żadnej. Laska rozdzielająca auta na ścigających i oglądających ch.j ze pijana ale niezła du.a (qrde szkoda że o parę kilo nie jestem młodszy). Co z tego że w większości to agrotuning i miłośnicy dresowozów. Ale co sobie popatrzyłem to moje. Większość takich imprez to dobrze zorganizowane i opłacone przez służby specjalne płatne spędy niczym prawie nie różniące się od tego. Różnica tylko tkwi w opłatach. Że tak przypomnę Śniatowo (płatne) a atrakcje takie same jak w Stargardzie czyli wyścigi na 1/4 mili i paru klientów palących gumy w BMW (cabrio - zrobionym własną gumówką). Powiem więcej że w Bagiczu było palenie gumy, wyścigi na 1/4 mili dla aut osobny pas, dla dawców nerek osobny pas. W tym roku brakowało driftu ale prawdopodobnie jak pisał Cristo misiaki się ścigały nieoznakowanym i oznakowanymi Kia. To że tzw. organizatorzy byli pijani to inna sprawa. Za wjazd na zorganizowaną imprezę byśmy musieli zapłacić, popatrzeć i poczytać reklamy i oglądać wątpliwej urody mięśniaków. A tutaj tylko straszyli przed wjazdem misiaki, bo musieli. Ja tam nie narzekam. Można by z tego zrobić niezłą półprofesjonalną zabawę. Ale to do organizatorów.

 

1.9 TDI , kombi 131 KM (AWX) FL Basic + wlepa, President Harry II cl.+ Elite.106

Passat miesiąca Lipca 2008 VirusTune-up 171.5 KM, 384.6 Nm

jak zwykle Jacka poglądy pokrywają się z moimi....szkoda tylko że tak daleko od siebie mieszkamy.......Respect J@cku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
włóż motór z passata.....

a garażu mam silnik od Audi A4 3.0 benzynka ale pytanie czy sie zmieści :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a garażu mam silnik od Audi A4 3.0 benzynka ale pytanie czy sie zmieści

Siedzenia wymontuj to się zmieści tylko hmm, gdzie będziesz siedział :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siedzenia wymontuj to się zmieści tylko hmm, gdzie będziesz siedział

 

i zamontuj fotel na dachu, a gazu dodawaj kijem od szczotki:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siedzenia wymontuj to się zmieści tylko hmm, gdzie będziesz siedział

i tak już prawie mam wymontowane :) a jak wrzucam jedynke to muszę podnosic prawą noge do góry :P ale jazda tym kaszlaczkiem to niezapomniane przeżycia :P warto było chociażby dlatego go zakupic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to szybko to załatwiłeś ;) Pokaż jakieś foto ;)

 

Iii co teraz będziesz chciał robić jakiś cultstyle czy co? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pokaż jakieś foto

 

Iii co teraz będziesz chciał robić jakiś cultstyle czy co?

foto jak go ogarne to w wekeend pstrykne , kaszlak jest mega zabrudzony , prawie dwa lata w szopie stał :) wiec będzie trochę pracy przy jego czyszczeniu i nie tylko.

Co do jego przysżłości to jeszcze nie zdecydowane ale albo będzie robiony na culta albo na klasyka , czas pokaże ;)

Narazię będzie wozidełkiem do niedzielnnych przejażdzek.

A z informacji o nim to :

- 99 rok , kupiony od pierwszej właścicielki

- silnik 652 cm wersja z katalizatorem

- wyposażenie luksusowe to rozkładane fotele przednie , uchylane boczne szybki , siedzienia z zagłówkami przód i tył + pasy przód bezwładnościowe tył zwykłe, elektryczna dmuchawa i ogrzewana tylna szyba - sam wypas :)

- ubezpieczenie do 03.2012 ( zapłacone za cały rok )

- przegląd do 03.2012

- cena 400 zeta :)

jak za ta kase to mega udany zakup :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej i to wersja luxus :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej i to wersja luxus

jak najbardziej tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radek wersja nie lux tylko delux z takim wypasem a moze masz jeszcze jednego takiego to zaraz biore i bedziemy sie wozic po Szczecinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
radek wersja nie lux tylko delux z takim wypasem a moze masz jeszcze jednego takiego to zaraz biore i bedziemy sie wozic po Szczecinie

niestety mi się tylko jeden trafił :) ale jak znajde coś ciekawego dam Ci znać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności