Skocz do zawartości
DJ.Tuning

II Zlot nad zalewem Solińskim 1-3 Lipiec

Rekomendowane odpowiedzi

1-3.07.2011 Spotykamy się w Zawozie (zalew Soliński)

 

41e3163faae8b11am.jpg

 

Foty z ośrodka

8a66f8dd8b362bf5m.jpg 1f05ce8bae95d4eam.jpg 8c383b5c4548f6a8m.jpg a1245ce861e137cfm.jpg fe4c9714d143a419m.jpg edffb45def8d7419m.jpg d6843894b92c9d4bm.jpg 492a1cc1e7101182m.jpg d0682f922db5296cm.jpg 1d81a57046c72b0am.jpg 73c150de196b4884m.jpg f691dc038b816c73m.jpg 82522870a55eea3bm.jpg

 

Już mam zarezerwowany ośrodek w Zawozie na ten termin.

Do dyspozycji mamy cały ośrodek: 37 Łózek w dwóch budynkach pensjonatu i 3 domkach, oraz pole namiotowe, w pobliżu jest wypożyczalnia sprzętu pływającego. Ośrodek ma prawie że bezpośredni dostęp do zalewu.

 

Szczegóły związane z kosztami:

 

Rezerwacja opiewa na 2 doby czyli od piątku od godziny 18 do niedzieli do 16

 

koszt to jest 80 PLN czyli za dobę wychodzi 40PLN Pole namiotowe 17zł od osoby. W cenę wchodzi opłata za pole biwakowe i dostęp do łazienki.

Na miejscu można sobie wykupić gorące posiłki, bo jest bar z pijalnia piwa.

Na grilla każdy bierze sam to na co ma ochotę.

 

Chętnych proszę o deklaracje przybycia. Zaliczkę muszę wpłacić do połowy maja więc jeszcze jest troszkę czasu ale jak ktoś chce już wpłacić za spot to podaję dane:

 

mBank

95 1140 2004 0000 3102 5086 2720

Piotr Szokiera

Zahutyń 199

38-500 Sanok

 

Mapa dojazdu:

[ame=http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=Zaw%C3%B3z&ie=UTF8&hq=&hnear=Zaw%C3%B3z,+Leski,+Podkarpackie&ll=49.339888,22.435112&spn=0.051227,0.110378&z=13]http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=Zaw%C3%B3z&ie=UTF8&hq=&hnear=Zaw%C3%B3z,+Leski,+Podkarpackie&ll=49.339888,22.435112&spn=0.051227,0.110378&z=13[/ame]

 

Lista chętnych deklaracje:

_ - Dorośli + dzieci do 3 lat

1 - DJ.Tuning 3+1

2 - Kkynekk 2 + 1

3 - Sławcio1990

4 - MaZooR

5 -

Edytowane przez DJ.Tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i git. Wszystko cacy, ale pasuje do grafiku dorzucić coś na zachód i północ regionu. Ja się piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale pasuje do grafiku dorzucić coś na zachód i północ regionu

 

Ja nie widzę problemu.

Moje propozycje dotyczą tych 3 terminów ale rok jest długi więc możemy dożucić jeszcze ze dwie daty.

 

Maj jest do dyskusji.

Więc zapodaj fajne miejsce w centrum regionu i robimy coś w okolicach Rzeszowa. Jedyny warunek Duży plac z miejscem na grilla.

 

Lipiec już jest rezerwacja nad zalewem więc wiadomo.

 

Sierpień padło na Birczę ze względu na możliwości miejscówki.

Bo gdzie się można lepiej wywściekać jak nie na płycie lotniska?

Edytowane przez DJ.Tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o zabieranie głosu w dyskusji bo musze wiedzieć ile by było chętnych na poszczególne imprezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Czy w Birczy obok tego lotniska jest jakiś lokal np w razie deszczu??

2. Na Zawóz tak jak mówiłem w Humniskach chętnie bym się pisał ale chyba termin jest taki sam jak na VI Ogólnopolski Zlot vw-passat.pl. Nie wiem jak nasz region zasila spoty ogolnopolskie Tak sobie myślę że zlot ogólnopolski to mogłoby być też ciekawe wyzwanie :) i duuża konkurencja. Wybiera się ktoś może na ogólnopolski??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkleiłem do pierwszego posta kilka fot z ośrodka w którym będziemy nocować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:) mieszkam niedaleko Zawozu i pisałbym sie na tego Spota:) nocleg nie wchodzi w gre bo mam tam 40km:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybiera się ktoś może na ogólnopolski??

 

Cwiru sie wybiera,ja również(jeszcze nie na 100%)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstępnie jestem chętny ale tak jak już Ci mówiłem na spocie że może się wszystko zmienić...;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odzew na imprezę widzę średni.

Mam nadzieję że nie będę musiał wszystkiego odwoływać.

 

Miejscówka jest naprawdę ekstra. Wszędzie blisko a zarazem poza głównym szlakiem turystycznym, dzięki czemu po pierwsze ciszej i spokojniej a po drugie ceny troszkę normalniejsze. na miejscu jest wszystko czego trzeba żeby miło spędzić czas.

Jeśli będą chętni to jest opcja zwiedzenia Zapory solińskiej od wewnątrz. Ostatnio kolega Montan napisał mi coś na PW że otworzył się tor gokartowy pod zaporą,

Jak coś w tym temacie będę wiedział konkretnie to też tu napiszę.

 

---------- Post added at 13:35 ---------- Previous post was at 13:34 ----------

 

Witam mieszkam niedaleko Zawozu i pisałbym sie na tego Spota nocleg nie wchodzi w gre bo mam tam 40km

 

Ja mam 52 ale jadę na całość bo dojazd na taką imprezę odbiera całą frajdę ;-)

 

Podawajcie w ile osób będziecie jechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo iz :D Albo jedna noc albo caly zalezy to wiadomo od czego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podawajcie w ile osób będziecie jechać.

 

Jak nic się nie zmieni to jedziemy w liczbie 2 + 0,2 młody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nieciekawy pomysl robic zlot w dni ogolnopolskiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy może na ogólnopolski pojechać. A poza tym ja miałem zaklepany termin już w listopadzie i od tego czasu był on podany na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale zawsze lepiej sie zintegrowac z reszta forum na ogolnym... Zlot ostatnio tez byl 1-3 lipiec, takze juz znana data!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niby tak ale zawsze lepiej sie zintegrowac z reszta forum na ogolnym... Zlot ostatnio tez byl 1-3 lipiec, takze juz znana data!

 

Wszystko się zgadza ale tak jak pisałem nie każdy ma możliwość, z różnych względów pojechać na ogólnopolski, Mnie na przykład nie stać, i nie dostanę tyle wolnego żeby przewalić 1000 kilometrów. a takich ludzi jest większość na PDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo Piotrek ma racje z naszego regionu to jednostki się mogą wybrać na ogólnopolski..

będę się starał kogoś jeszcze wyciągnąć żebym sam nie przyjeżdżał ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam do końca maja na zapisy, jeśli nic nie ruszy impreza będzie pod ogromnym znakiem zapytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlot jednak się odbędzie bez względu na ilość osób, Warunkiem uczestnictwa jest wpłata należności za noclegi, wraz z podaniem ile osób deklarujecie do dnia 10 czerwca.

 

Ja tak czy inaczej wybieram się w tym terminie w Bieszczady w związku z tym kto ma ochotę może się przyłączyć. Gwarantuję że kto pojedzie żałował nie będzie, i długo zapamięta ten weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności