Skocz do zawartości
Artur_834

Migające kontrolki podświetlenia przycisków zamykania okien i drzwi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki malutki problem z moim Passatem. Rok 1999, AJM 115 kM.

Otóż dziś wieczorem wracając z pracy zauważyłem że migają mi kontrolki znajdujące się w przyciskasz służących do zamykania okien, regulacji lusterek. Wszystkie inne elementy podświetlenia deski rozdzielczej, panelu climatronicka

działają poprawnie, a także oświetlenie zewnętrzne pojazdu działa bez zarzutu. Migania te są ciągłe w różnych odstępach czasu.

Moje pytanie brzmi czy ktoś z Kolegów forumowiczów spotkał się z podobnym problemem, a także gdzie szukać przyczyny?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyczyny w połączeniu panela z wtyczką lub połączeniach diód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam to we wszystkich czterech drzwiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mam to we wszystkich czterech drzwiach.

 

Sprawdź włącznik świateł-piny odpowiadające za podświetlanie wskaźników,one są za to podświetlanie odpowiedzialne.

Piny: 58d,58 i 31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaśniedziałe łączenia kabli przy module komfortu pod nogami kierowcy pod wykładziną. Kiedyś to przerabiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem się do przełącznika świateł, rozłożyłem go. Połączenia nie były w prawdzie zaśniedziałe ale troszkę je przeczyściłem, mam wrażenie że to pomogło, ponieważ dziś wracając z pracy nie miałem dyskoteki na przyciskach. Tak więc dziękuję wszystkim za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostałem się do przełącznika świateł, rozłożyłem go. Połączenia nie były w prawdzie zaśniedziałe ale troszkę je przeczyściłem, mam wrażenie że to pomogło, ponieważ dziś wracając z pracy nie miałem dyskoteki na przyciskach. Tak więc dziękuję wszystkim za pomoc. Pozdrawiam

 

Nie muszą być zaśniedziałe,wystarczy nieco nalotu na blaszkach i już stuprocentowego styku nie bęxzie.Cieszę się że udało mi się pomóc ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności