Skocz do zawartości
GuzekRZ

Opiekun grupy Rzeszow

kto na opiekuna grupy Rzeszowskiej ?  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto na opiekuna grupy Rzeszowskiej ?

    • GuzekRZ
      3
    • Szymoneon
      0
    • Zibi_000
      2
    • Tkaczu_18
      0
    • LisekKuba
      0
    • Marcin.S
      2
    • Cwiru
      1
    • Spiczi
      0
    • Vanil
      1
    • ktoś z po za listy
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam sobie wasz wątek i zastanawia mnie jedno że najwięcej mają do powiedzenia ludzie którzy są na forum rok albo i mniej. (...)

Szczególnie ludzie młodzi...

 

A to ciekawe... Jest gdzieś w regulaminie jakiś algorytm racjonalizujący częstotliwość wypowiedzi w odniesieniu do wieku i forumowego stażu? Jeśli tak, to z czymś podobnym właśnie walczą w Egipcie...

 

Wybór 3 opiekuna nic wam nie załatwi oprócz rozbicia grupy i knucia przeciw obecnym opiekunom.

 

Uuu, to już mocne oskarżenia... Masz jakieś dowody?

 

Tak w nawiasie to żadnego z grupy wybranych na opiekunów powyżej ja np. nie znam ani osobiście...

 

Może dlatego Tomek nie zwrócił się do Ciebie z prośbą o wyznaczenie nam opiekuna :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał jakąś pracę a w tej chwili jestem na bezrobociu.... to z chęcią wziął bym się za zorganizowanie większych zlotów na podkarpaciu z jakimś lokalem i parkingiem i jakimiś jeszcze dodatkowymi atrakcjami żeby zlot był udany ale.... na bezrobociu to ja nic nie zrobie..... brak kosztów a dużo czasu......

 

Ja już powiedziałem to co miałem do powiedzenia.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje z tej gróbki:

GuzekRZ

Tkaczu18

Gronio

Spiczi

LisekKuba

Cwiru

Vanil

xDonicx

Czarnuch

Szymoneon

Zibi_000

Marcin.S ;

wybrać osobę, do której będzie należało ostatnie zdanie. Będziemy mieli do niej numer i będziemy dzwonić z pytaniami. Wszyscy będziemy kombinować nad tym, jak by tu urozmaicić spoty. Natomiast w przypadku, kiedy nie będziemy mogli się zdecydować, to dana osoba ustali co i jak.

Po drugie pomysł z jeżdżeniem po całym Podkarpaciu jest rewelacyjny :) . Można wziąć ze sobą całą rodzinkę. Pozwiedzać ten przepiękny kąt Polski. Takie urozmaicenie życia, jest jak najbardziej IN PLUS. Tym bardziej, że nasza kompania jest super zgrana. Toż to konkretne chłopy, jak to mówi Marcin.S ;)

Edytowane przez szymoneon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopy z Rzeszowszczyzny...

 

Tak w nawiązaniu do ostatniej sensownej w swej istocie, wypowiedzi Sygita.

 

Proponuję skończyć na forum nasze dysputy i ugadać resztę osobiście, przy okazji kolejnego spotu.

 

Zibi, szkoda czasu i energii na tłumaczenia, bo jak widać komplenie nie zrozumiano naszych intencji, mało tego - i to najważniejsze, demonizując je, błędnie je odczytano - jak sądzę - czego wyraz dałem w poprzednim moim poście.

 

howgh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zibi, szkoda czasu i energii na tłumaczenia

Bo jak widać nikt nie zna Rzeszowskiego języka :D hehehe

Nasza grupa się dobrze dogaduje. I o to chodzi.

 

Prace montażowe nad filmem już trwają.... c.d.n...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proponuję skończyć na forum nasze dysputy i ugadać resztę osobiście, przy okazji kolejnego spotu.

 

A jeżeli, kogoś z tego grona nie będzie na kolejnym spocie? Proponuję tutaj wyłonić najpewniejsze osoby. Tutaj może głosować każdy, który je zna . Resztę ustalimy na spocie. Ten wcześniejszy mój post dotyczył tylko i wyłącznie osób, które miały przyjemność poznać ludzi ukazanych na liście. Te osoby niech głosują.

Liczę też na nawiązanie współpracy z opiekunami, bo w kupie siła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miał jakąś pracę a w tej chwili jestem na bezrobociu.

 

Wyjechałem z domu o 7 zwiedziłem Rzeszów popołudnie w warsztacie wróciłem 15 minut temu a jest 22 padam na pysk ale coś napisze

 

Co do masspw to nic to nie daje kiedyś grupy podkarpackiej było 6 stron, skasowałem wszystko zajrzyjcie tam ilu jest użytkowników którzy się wpisali ZNOWU a nie udzielają się na forum nie mówiąc o spotach.

 

Dokończe poźniej ide na obiad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się wywołany a już życzyłem grupie podkarpackiej wszystkiego dobrego.

A to ciekawe... Jest gdzieś w regulaminie jakiś algorytm racjonalizujący częstotliwość wypowiedzi w odniesieniu do wieku i forumowego stażu? Jeśli tak, to z czymś podobnym właśnie walczą w Egipcie...
Mówiąc młodzi miałem na myśli staż na forum. Źle ująłeś moje intencje. Wypowiedzi oraz znajomość przez ludzi będących na forum ma tu duże znaczenie (czyt. zaufanie). A co do Egiptu to może nie pamiętasz jak to się zaczęło, a zaczęło się od puczu, teraz to są jego konsekwencje.
Uuu, to już mocne oskarżenia... Masz jakieś dowody?
Widzisz patrzysz wybiórczo na to co piszę. Nikt nikogo tu nie oskarża ale mam wrażenie że nie akceptujecie tego co od lat się dzieje na forum.
Może dlatego Tomek nie zwrócił się do Ciebie z prośbą o wyznaczenie nam opiekuna
No i tego nie oczekiwałem bo nie mam na tyle władzy ale jak byś częściej bywał na forum i więcej czytał to wiedziałbyś że jest jeszcze władza wykonawcza jak admin do którego należy się zwracać w celu zmian na forum, to a'propos puczu i Egiptu o którym wspomniałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starczy panowie bicie piany. To i tak do niczego nie prowadzi. Pogadajcie na spocie i niech zapadną męskie decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. Do Jacka i do Piotra miano większe zaufanie stąd oni są opiekunami a nie np.

GuzekRZ

Szymoneon

Zibi_000

Tkaczu_18

LisekKuba

Marcin.S

Cwiru

Spiczi

Vanil

ktoś z po za listy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Starczy panowie bicie piany. To i tak do niczego nie prowadzi. Pogadajcie na spocie i niech zapadną męskie decyzje.

Proponuję zablokować ten temat i go nie kasować oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obecni opiekunowie nie uaktualniają nawet dat spotkania. Nie tworzą list chętnych. I tutaj pada pytanie. Jaka jest rola opiekuna ??

 

Kolego widać jak dokładnie śledzisz forum.

A żeby prowadzić temat spotów lokalnych nie trzeba być oficjalnym opiekunem.

 

 

na rzeszowskiej grupie jest non stop po 10 ekip i będzie więcej

 

I to się chwali ale czy od razu jest potrzeba robienia odłamu?

 

wysłałem wiadomość do JACU6X6 z tematem 19-tego i żadnego efektu...

 

Jeśli by nawet i wysłał to myślisz że co by to dało?

Ja wysyłam do was co tydzień przypomnienie o kolejnych spotach i nawet nie zaglądacie do tematu. myślisz że jak Rzeszów zorganizuje to zleci się cała polska?

 

tutaj ma na celu ankieta wytyczenia z grupy rzeszowskiej wytypowania jednej osoby ktora byla by odpowiedzialna za organizowanie zlotow dla rzeszowkiej grupy

 

Do tego potrzeba aż wyznaczać odpowiedzialnego? myślałem że wystarczy że ktoś żuci hasło i się spotyka bez odpowiedzialności za organizowanie. I tak jak to większość zauważyła i ja już pisałem też Rzeszów nie jest regionem a jego stolicą i nie ma czegoś takiego jak grupa Rzeszowska tak samo jak nie ma grupy sanockiej. Są jedynie lokalni patrioci.

 

A to Rzeszów nie jest na Podkarpaciu??

 

mnie nie chodzi o opiekuna wojewodztwa tylko opiekuna grupy rzeszowskiej

 

najwięcej mają do powiedzenia ludzie którzy są na forum rok albo i mniej....

 

Święte słowa

 

centrum stolicy Podkarpacia, minimum dziesięciu passatów (bo ZIMA).

Po pokonaniu odcinka 3,5 kilometrowego wjeżdżamy na największy parking na Podkarpaciu, przy największej Hali w województwie, koło najpiękniejszego mostu, przy największej Rzece Organizujemy pokazy drifterskie. Parking jest tak ogromny, że w jednym momencie mogą ślizgać się wszystkie auta. Widok jest niesamowity. Uwieczniamy wszystko na filmach. Nasz poczciwy fotograf zbiera materiał i montuje profesjonalny film. Wspaniali ludzie, ich pomysły i piękne miasto dają ogromną frajdę ze spotkania. A to dopiero początek.

 

No i pięknie a na ile wystarczy zapału? cieszę się że forum się rozwija w naszym województwie ale wciąż rozmawiamy o tym że chcecie stworzyć państwo w państwie, a to nie ładnie.

działajcie dalej jak działacie bez pinkolenia o rozłamach czy o płakania że ktoś was olał.

Po pierwsze działacie od grudnia i już ohoho.

2 nie daliście się poznać na forum, bo tak naprawdę to kilka osób z wyżej wypowiadających się widzę pierwszy raz na forum.

3 Jest zima więc ni liczcie na jakiś szał na spotach. bo ja sam wiem po sobie że zimowym autem nie jadę na spoty poza Humniskami, ale jak przestaniecie beceć i zaczniecie normalnie współpracować to będzie łatwiej o fajną dużą imprezę.

4 do mnie nikt się nie zwrócił o jakiekolwiek wsparcie waszej inicjatywy wiec pretensje do kogo macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności