Skocz do zawartości
GuzekRZ

Opiekun grupy Rzeszow

kto na opiekuna grupy Rzeszowskiej ?  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto na opiekuna grupy Rzeszowskiej ?

    • GuzekRZ
      3
    • Szymoneon
      0
    • Zibi_000
      2
    • Tkaczu_18
      0
    • LisekKuba
      0
    • Marcin.S
      2
    • Cwiru
      1
    • Spiczi
      0
    • Vanil
      1
    • ktoś z po za listy
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz takie parcie na spoty to zorganizuj jakiś w Rzeszowie, daj znać opiekunowi roześle pw mass i po krzyku.

 

 

a właśnie że nie.....

wysłałem wiadomość do JACU6X6 z tematem 19-tego żeby mógł jakoś to rozesłać po grupach lokalnych podkarpacia albo też jak będzie chciał i świętokrzyskiego i żadnego efektu...

a audi jest więcej osób zapisanych na ten zlot niż u nas....

 

---------- Post added at 08:42 ---------- Previous post was at 08:41 ----------

 

PS.

 

ja jestem ciekaw kto na mnie zagłosował....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wysłałem wiadomość do JACU6X6

masz jeszcze DJ.Tuning :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam sobie wasz wątek i zastanawia mnie jedno że najwięcej mają do powiedzenia ludzie którzy są na forum rok albo i mniej. Ja rozumiem że ktoś ma ambicje zostać opiekunem albo jeszcze modem a już najlepiej adminem. ;) Szczególnie ludzie młodzi a większość się tu wypowiada. Potem w grupie rówieśników powiedzieć (pochwalić się) - ja jezdem opiekunem grupy -. Panowie nie uwłaczając nikomu uważam iż należy troszeczkę pobyć na forum, poudzielać się w wątkach, pojeździć na spoty, pojechać na zlot ogólnopolski, bo jak czytam niektórzy nawet nie wiedzą że taki się odbywa co roku a jeden z głównych obecnych wątków dotyczy VI zlotu. Jedno co mogę wam poradzić jako zwykły szary forumowicz. To po udzielajcie się na forum poczytajcie troszkę, pomóżcie troszkę swoim opiekunom. Jak chcecie zorganizować spot w grupie to zorganizujcie ale nie na zasadzie spotkania się i postania przy autach tylko.... właśnie tu jest pole do popisu i do poczytania wątków innych grup.Wybór 3 opiekuna nic wam nie załatwi oprócz rozbicia grupy i knucia przeciw obecnym opiekunom. Tak w nawiasie to żadnego z grupy wybranych na opiekunów powyżej ja np. nie znam ani osobiście ani ze stron tego forum mimo iz na forum spędzam większość swego czasu no może Vanil gdzieś mi przeleciał przez oko. Tak że wybór z tych osób nawet nie ma sensu. Zastanówcie się panowie nad tym co piszecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rób to co robisz a zostanie to docenione przez ludzi którzy przyjadą na spot a wierz mi to największa satysfakcja.

Z tego założenia wychodzi też kmalinek. On głównie zajmuje się oragnizacją życia towarzyskiego w WLKP, a jakoś nie zauważyłem, żeby się specjalnie upominał o rangę opiekuna niczym dziecko o zabawkę. Z drugiej strony zobacz na mapę jaki jest obszar WLKP i jakoś dają radę bez żadnego opiekuna, a spoty są organizowane np. w Poznaniu, Kaliszu czy Śremie. Całą tą dyskusję jak zwykle trafnie podsumował powyżej J@ceq.

Edytowane przez Tuniek
Literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pojeździć na spoty, pojechać na zlot ogólnopolski,

nie każdego stać i nie każdy ma wolny czas...

 

ktoś ma ambicje zostać opiekunem albo jeszcze modem

tutaj ma na celu ankieta wytyczenia z grupy rzeszowskiej wytypowania jednej osoby ktora byla by odpowiedzialna za organizowanie zlotow dla rzeszowkiej grupy

 

Wybór 3 opiekuna nic wam nie załatwi oprócz rozbicia grupy i knucia przeciw obecnym opiekunom.

tu nie ma na celu stworzenia 3 opiekuna grupy podkarpacia a jedynie dla samego rzeszowa jak jest w nagłówku tego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 opiekuna grupy podkarpacia a jedynie dla samego rzeszowa jak jest w nagłówku tego tematu

A to Rzeszów nie jest na Podkarpaciu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opiekun grupy Rzeszow

 

a tu co widzisz ?

 

mnie nie chodzi o opiekuna wojewodztwa tylko opiekuna grupy rzeszowskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jedynie dla samego rzeszowa jak jest w nagłówku tego tematu

nie ma racji bytu

 

 

 

 

a jak już tak chcecie to sobie wybierzcie kogoś ale belki nie będzie miał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak już tak chcecie to sobie wybierzcie kogoś ale belki nie będzie miał

 

o to nam cały czas chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie nie chodzi o opiekuna wojewodztwa tylko opiekuna grupy rzeszowskiej

W ten sposób powstanie coś na sposób "Wolnego miasta Gdańsk". Wg mnie pomysł jest nietrafiony, bo spowoduje większe rozbicie. Co Ci da belka opiekuna? Sprawi, że będziesz organizował lepsze spoty? Ludzie będą się do Ciebie zgłaszać po pomoc, bo będziesz jakimś guru? Weź przykład z kmalinka i rób swoje. A jesli zajdzie taka konieczność będziesz na uprzywilejowanej pozycji do otrzymania opiekuna. Koniec moich wywodów w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Weź przykład z kmalinka i rób swoje.

robie swoje ale Wy jesteście dziwni na każdy pomysł.......

 

odpowiadam tylko z mojej grupy.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odpowiadam tylko z mojej grupy.......

to już masz swoją grupę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale robicie mętlik ... siejecie niezrozumienie i zaraz będzie wybór prezydenta passata ... Działacie jak głuchy telefon... Mowa o zasianiu 2 ziarenek a wychodzi na to że chcecie całą ziemie zasiać ... zostawcie temat na forum i zgadajmy sie na spocie bo nie ma sensu mieszać z jakimiś opiekunami ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakby każde miasto miało swojego opiekuna....hmmm nie byłoby tego forum. Przypomina mi się sytuacja sprzed 2 lat w grupie warm-maz. kiedy Olsztyn chciał mieć swojego opiekuna. Spytajcie jak tam zostało to rozwiązane. Nie mam nic przeciwko ani nie powinienem mieć spotom w dużych miastach. Wiadomo zawsze jest tam dość duża grupa użytkowników passiorów i spotykajcie się, ale najważniejsze są spoty całej grupy bo zbliżają i scalają cały region do siebie. Po raz kolejny posłużę się przykładem grupy Małośląskiej. Obie grupy prowadzone przez 2 opiekunów a Rainman to wzór do naśladowania (moim zdaniem).

nie każdego stać i nie każdy ma wolny czas...
Na zlot ogólnopolski rozumiem ale spot regionalny, wybacz ale czas w weekendy zawsze się znajdzie, spota można zorganizować w pobliżu i zwołać całą grupę. U nas np. jest rzucana propozycja i grupa albo ją akceptuje albo odrzuca. Spoty cykliczne waszej grupy w Rzeszowie są bo jest temat, który założył Jacek opiekun waszej grupy. :) Czyżby jeszcze potrzebny był ktoś kto wam dobrze zrobi? No cóż to jest wasza sprawa zrobicie jak chcecie ale myślę że to jest temat do zastanowienia się przez grupę. Dolnośląskie też miało ostatnio dylematy związane z opiekunem i świetnie sobie poradzili, radzę też popytać w innych grupach. Życzę grupie aby sobie poradziła i myślę że spotkamy się na ogólnopolskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoty cykliczne waszej grupy w Rzeszowie są bo jest temat, który założył Jacek opiekun waszej grupy.

 

właśnie że nie... on tylko stworzył nowy temat a stary zamknął

 

---------- Post added at 12:25 ---------- Previous post was at 12:25 ----------

 

nikt się nie przyzna kto na mnie zagłosował ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nikt się nie przyzna kto na mnie zagłosował ?

czy to ważne? Może nikt hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może nikt hmmm

 

jak nikt ? ja sam na siebie nie zagłosowałem ze wzgledu na czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obecni opiekunowie nie uaktualniają nawet dat spotkania. Nie tworzą list chętnych. I tutaj pada pytanie.Jaka jest rola opiekuna ??

 

1. Jakie obowiązki ma opiekun?

2. Odnoszę wrażenie, że grupa spotykająca się w centrum Podkarpacia jest olewana, przez opiekunów. Mylę się?

 

 

Jak chcecie zorganizować spot w grupie to zorganizujcie ale nie na zasadzie spotkania się i postania przy autach tylko.... właśnie tu jest pole do popisu i do poczytania wątków innych grup

 

:D Nie tylko tyle. Dochodzi do tego rozmowa przy pizzy w największej Galerii Województwa. Przejazd przez centrum stolicy Podkarpacia, minimum dziesięciu passatów (bo ZIMA).

Po pokonaniu odcinka 3,5 kilometrowego wjeżdżamy na największy parking na Podkarpaciu, przy największej Hali w województwie, koło najpiękniejszego mostu, przy największej Rzece :) Organizujemy pokazy drifterskie. Parking jest tak ogromny, że w jednym momencie mogą ślizgać się wszystkie auta. Widok jest niesamowity. Uwieczniamy wszystko na filmach. Nasz poczciwy fotograf zbiera materiał i montuje profesjonalny film. Wspaniali ludzie, ich pomysły i piękne miasto dają ogromną frajdę ze spotkania. A to dopiero początek.

Edytowane przez szymoneon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Rzeszowie drgnęło w grudniu 2010 pojawiły się nowe osoby mające chęci na ruszenie Rzeszowem chwała im za to. Jestem od niedawna na forum ale wnioski już jakieś wyciągnąłem. Po zameldowaniu się na dwóch spotkaniach tj: Humniska i Nisko sam zaproponowałem większą imprezę w maju odzew powalił mnie na pysk. Może i racja że termin nie trafiony czas komunii nie myślałem o tym bo sam takowej w rodzinie nie miałem. Następnym tematem był opłatek w grudniu i było podobnie, zresztą w tym czasie Lubelaki zrobiły imprezę temat nie przeszedł i pojechaliśmy do Lublina w tym miejscu pozdrawiam Grupę Lubelską było nudno nic się nie działo ale się wyspałem :D Coś takiego jak Grupa Rzeszowska dopiero się tworzy nie widzę potrzeby typowania opiekuna jest ich dwóch i dają radę, każdy z nas może coś zorganizować po to jest forum. Podkarpacie leży może coś się zmieni co raz więcej jest chętnych ludzi na spotkania i bdb. Wczoraj na spocie padł temat o spotkaniach w różnych częściach województwa jak najbardziej jestem za tylko wybaczcie nie będę jechał do Sanoka czy Tarnobrzega po to by postać na parkingu, to chyba tyle wywodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluszna uwaga. co do parkingow to jestem za ucieklem z parkingu na wczorajszym spocie tj.2.02.2011 i to jest bardziej trafione niz parkingi, w cieple dni male wypady za miasto nad wode na wspolnego grila czy cos podobnego, to jest moj pomysl na dalsze spoty - jak bedzie zobaczymy, ale mysle ze beda udane i my sie o to juz postaramy. W tym watku tylko zaproponowalem wybor, poniewaz chcialem aby ktos (nie koniecznie ja) mogl zalatwiac sprawy grupy Rzeszowskiej i nic wiecej, a bron Boże rozbicia sie na mniejsze grupki, wrecz przeciwnie. Zostaje tak jak wczesniej, sprawe uwazam za rozwiazana prosze zamknac ten watek. Dziekuje za uwagę. pozdrawiam

Edytowane przez GuzekRZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności