Skocz do zawartości
GuzekRZ

Opiekun grupy Rzeszow

kto na opiekuna grupy Rzeszowskiej ?  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto na opiekuna grupy Rzeszowskiej ?

    • GuzekRZ
      3
    • Szymoneon
      0
    • Zibi_000
      2
    • Tkaczu_18
      0
    • LisekKuba
      0
    • Marcin.S
      2
    • Cwiru
      1
    • Spiczi
      0
    • Vanil
      1
    • ktoś z po za listy
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zrobic mała ankiete na temat wyboru opiekuna naszej grupy.

 

Wpisujcie się kogo widzicie kto by zajał miejsce opiekuna :)

 

p.s jeżeli opiekunowie grupy podkarpackiej sie zgodza

Edytowane przez GuzekRZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, proszę mnie skreślić z listy kandydatów :)

 

Nie dysponuję wystarczającą ilością czasu, by pełnić tak zaszczytną funkcję publiczną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
YYY a czy Podkarpackie nie ma czasem już 2 Opiekunów?

 

YYY a gdzie są? Jakoś nie zauważyłem, żeby ktoś z taką rangą rozkręcał ekipę stolicy Podkarpacia. Głos na Guzka !

Mnie też wykreśl. Mam studia, pracę, dziecko, kobietę kapryśną. Nie wyrobię :D Ale dzięki za wstawienie mojej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na chwilę obecną jestem bezrobotny i odpadam.... wszelkie moje oszczędności odkładam na zloty żeby móc do Was przyjechać.....

 

YYY a czy Podkarpackie nie ma czasem już 2 Opiekunów?

no ale to podkarpacie a tu jest na samą ekipe rzeszowską

 

 

ale mnie się wydaję że na chwilę obecną nie będzie chyba takiego kandydata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
YYY a gdzie są? Jakoś nie zauważyłem, żeby ktoś z taką rangą rozkręcał ekipę stolicy Podkarpacia. Głos na Guzka !

Mnie też wykreśl. Mam studia, pracę, dziecko, kobietę kapryśną. Nie wyrobię :D Ale dzięki za wstawienie mojej osoby.

 

Sygit ma sporo racji.

 

Osobiście uważam, że pojawienie się lokalnego koła rzeszowskiego w niczym nikomu nie przeszkodzi, a nam - spotykającym się regularnie i często (a jest zima i warunki średnio sprzyjające) - na pewno ułatwi załatwianie spraw organizacyjnych, składanie różnorakich propozycji etc.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Osobiście uważam, że pojawienie się lokalnego koła rzeszowskiego w niczym nikomu nie przeszkodzi

 

Forum jest jedno i jesteśmy jedną społecznością więc nie ma znaczenia gdzie mieszkasz, a im więcej grup lokalnych to niekoniecznie lepiej. Wystarczy że mamy grupy regionalne i to już dość.

 

Nie mniej jednak nie uważam za pomysł zły żeby powołać jeszcze kogoś w centrum regionu choćby ze względu na to że Podkarpacie jest regionem rozwleczonym i ciężko jest żeby dwie osoby ogarnęły całe województwo.

 

Ja mam 100 do RZE i nie ma takiej opcji żebym dał radę organizować spoty np na podpromiu. Ale uważam że taka inicjatywa powinna sprzyjać integracji całej grupy regionalnej a nie dzielić na jeszcze mniejsze społeczności.

 

-

Edytowane przez DJ.Tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu wtrące coś od siebie:

 

otóż chce zintegrowac spolecznosc w jedna calosc.. ale zeby tak zrobic to musimy wszyscy dzialac wspolnie i mysle nad robieniem wspolnych spotow np. raz w miesiacu np. w rzeszowie w nastepnym np. w krosnie w nastepnym np. sanok itd itd, jezeli chodzi o maly spocik min. taki jak dzisiaj 2.02.2011 sie odbyl w rzeszowie to jest tez dobry sposob na to zeby dana grupa istniala, poniewaz z malej grupki tworzy sie wieksza.. sadze ze juz nie dlugo bede organizowal spoty w wiekszych grupach . pozdrawiam

 

---------- Post added at 22:36 ---------- Previous post was at 22:35 ----------

 

p.s w Humniskach spot tez jest malym jednakze mysle ze wszystko jest w stanie sie dograc i dogadac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek Wszystko ładnie ale nie wyobrażaj sobie za wiele. Wiem od niedawna jesteś na forum i jesteś pełen optymizmu, ale uwierz mi, nie jest łatwo wiem coś o tym. Zajmuję się próbami zorganizowania grupy podkarpackiej już 3 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że masz Tomek dużo zapału i dobrze i ci go nie zabraknie, ja też mam 100 do Rzeszowa i nic tam zrobić nie jestem w stanie ogarniam granicę podkarpackiego i świętokrzyskiego. Uważam że sonda nie jest potrzebna bo po co ci ona chcesz zobaczyć że wszyscy na ciebie zagłosują. Rób to co robisz a zostanie to docenione przez ludzi którzy przyjadą na spot a wierz mi to największa satysfakcja. Wątek pozostawiam do jutra kto chce się wypowiedzieć niech pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok prosze zamknac watek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie unoś się i nie obrażaj spokojnie jeszcze ćwiru coś napisze i inni jak doczytają spokojnie tu jest demokracja nie dyktatura nio poza zielonymi i niebieskimi z nimi sie nie dyskutuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt sie nie unosi i nikt sie nie obraza to 1 zasada :) zrozumialem co napisaliscie wiec temat uwazam za zamkniety

 

---------- Post added at 23:20 ---------- Previous post was at 23:19 ----------

 

wiec robie dalej swoje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdej bajce jest ziarnko prawdy... a może faktycznie warto by było zgrać male grupki by potem zjechać sie na duży zlot?? masz np podział na województwa ... i raz w roku duży spot ... gdyby nie podział ludzie z polski by sie nie znali i nie wiedzieli kto jest w jakiem woj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeszów jest stolicą (CENTRUM) Podkarpacia. Tutaj spoty są największe. Tutaj jest największe zapotrzebowanie na opiekuna. JESTEŚMY W SAMYM CENTRUM WYDARZEŃ. Więcej nie piszę, bo rozumiem temat kasowany jest jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem bo na każdym zlocie tam gdzie opiekun był było najwięcej 10 aut a na rzeszowskiej grupie jest non stop po 10 ekip i będzie więcej ... i może nie nazywajmy tego opiekunem bo to TYLKO DLA ZASŁUŻONYCH (moim zdaniem) tylko jakimś tam liderem... grupy rzeszowskiej albo reprezentantem.... Moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Forum jest jedno i jesteśmy jedną społecznością więc nie ma znaczenia gdzie mieszkasz, a im więcej grup lokalnych to niekoniecznie lepiej. Wystarczy że mamy grupy regionalne i to już dość.

 

Nie mniej jednak nie uważam za pomysł zły żeby powołać jeszcze kogoś w centrum regionu choćby ze względu na to że Podkarpacie jest regionem rozwleczonym i ciężko jest żeby dwie osoby ogarnęły całe województwo.

 

Ja mam 100 do RZE i nie ma takiej opcji żebym dał radę organizować spoty np na podpromiu. Ale uważam że taka inicjatywa powinna sprzyjać integracji całej grupy regionalnej a nie dzielić na jeszcze mniejsze społeczności.

 

-

 

Przez moment przemknęło mi przez myśl, żeby ująć "lokalne koło rzeszowskie" w cudzysłów... No i są tego konsekwencje.

Ani nam w głowie stawiać się w roli dysydentów. Bynajmniej nikt nie miał w planach tworzenia nowego regionu "rzeszowskiego" :)

Owszem, ma znaczenie gdzie mieszkasz, bo jak na spot trzeba dymać 100 km, to nie zawsze znajdzie się sposobność. A jak na twoim podwórku jest piaskownica, to chętnie zajrzysz choćby na moment.

 

Być może zbyt entuzjastycznie, ale jak dotąd spotkania układają się całkiem nieźle, więc pojawiła się potrzeba tylko i wyłącznie kogoś, kto to wszystko zacznie ogarniać, animować, motywować... Nic poza tym. Taki ktoś, jak Stanisław Anioł, z filmu "Alternatywy 4" :)

 

A że Tomek rozpisał ankietę, to już do niego...

 

"Inicjatywa winna sprzyjać integracji całej grupy..." Tu również się zgadzamy! Właśnie dziś rozmawialiśmy, jak tu zintegrować się z kolegami z Krosna, Dębicy czy Sanoka... Niemożliwe, a jednak :)

 

Reasumując: być może, powtarzam: być może, pojawiła się konieczność powołania nawet nieformalnego "animatora" naszych rzeszowskich spotów. Nic poza tym :) Żadnej dywersji, buntu czy rozłamu :)

 

Wszak w jedności siła !!! PAX !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się spodobała jedna wypowiedź:

ale zeby tak zrobic to musimy wszyscy dzialac wspolnie i mysle nad robieniem wspolnych spotow np. raz w miesiacu np. w rzeszowie w nastepnym np. w krosnie w nastepnym np. sanok itd itd,

 

 

 

tylko nie patrzcie na moją obecność na spotach w centrum podkarpacia (ani razu się nie pojawiłem), ale też mam swoje obowiązki i priorytety... wczoraj wolałem jechać do kobiety niż na spot (bez urazy panowie) i nie dało się tym razem tego połączyć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może piszmy tutaj?

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=96849

 

W tym dziale nie mamy za dużo do powiedzenia ;) A nasze pomysły zostaną skasowane.

 

Obecni opiekunowie nie uaktualniają nawet dat spotkania. Nie tworzą list chętnych. I tutaj pada pytanie. Jaka jest rola opiekuna ??

Edytowane przez szymoneon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rzeszów jest stolicą (CENTRUM) Podkarpacia. Tutaj spoty są największe. Tutaj jest największe zapotrzebowanie na opiekuna. JESTEŚMY W SAMYM CENTRUM WYDARZEŃ

 

macie 2ch opiekunów

Jak masz takie parcie na spoty to zorganizuj jakiś w Rzeszowie, daj znać opiekunowi roześle pw mass i po krzyku.

 

Tworzenie podgrupek na forum odpada, chyba że we własnym zakresie to zrobicie w realu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności