Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś może korzystał już z oferty tej firmy tuningowej http://www.juratuning.pl , reklamuje się też na allegro http://moto.allegro.pl/audi-vw-seat-chip-tuning-fap-dpf-r-a-t-y-i1437303821.html mam od nich dosyć dobrą ofertę a myślę że jak by się uzbierało parę autek to by było jeszcze taniej

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze słyszę o tym zakładzie..a czy mógłbys mi przesłać ich oferte na PW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z ich aukcji, uwaga: "Jeśli potrafisz sam zczytać i zaprogramować swój komputer (często wystarczy programator GALLETTO za 90zł), możemy wykonać modyfikację oprogramowania na maila za 50% ceny, jest to także oferta dla warsztatów samochodowych dostępna na innych naszych aukcjach. Pliki z softem proszę przesyłać na maila..."

 

...a ja głupi myślałem że nie o to chodzi w tym całym tjuningu :P

Chyba nie ma więcej pytań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam firmę juratuning , pełen profesjonalizm, facet naprawdę wie co robi, ale lepiej przyjechać osobiście a nie robić na odległość.

U mnie po pomiarach i logach wyszło, że przeładowuje mi turbina, fakt, że kilka razy auto weszło w tryb awaryjny, ale bagatelizowałem problem.

Zanim zrobili tuning wymontowali turbinę, rozebrali i przeczyścili geometrię (cena szok 400zł), po zamontowaniu i ponownych testach zero przeładowań i wynik na hamowni 115ps, czyli mały bonus od fabryki bo wg. danych 105ps.

A teraz najlebsze, po zrobieniu programu i kilku poprawkach (ograniczył trochę moment obrotowy, żeby nie rozwalić koła dwumasowego) wyszło 150ps i 320Nm, nie to auto, Passki 140 konne nie mają szans a spalanie chyba nawet trochę się zmniejszyło.

Za wszystko zapłaciłem 1000zł i mam naprawioną turbinę :)

Możecie się na mnie powołać, facet powiedział, że dla stałych klientów stosuje rabaty, kolega powołał się, że jest ode mnie i za A6 3.0tdi zapłacił 600zł zamiast 800zł zrobione ma 270 koni ale to już inny wymiar, auto pocisk.

 

Karol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze polecam firmę juratuning , pełen profesjonalizm, facet naprawdę wie co robi, ale lepiej przyjechać osobiście a nie robić na odległość.

U mnie po pomiarach i logach wyszło, że przeładowuje mi turbina, fakt, że kilka razy auto weszło w tryb awaryjny, ale bagatelizowałem problem.

Zanim zrobili tuning wymontowali turbinę, rozebrali i przeczyścili geometrię (cena szok 400zł), po zamontowaniu i ponownych testach zero przeładowań i wynik na hamowni 115ps, czyli mały bonus od fabryki bo wg. danych 105ps.

A teraz najlebsze, po zrobieniu programu i kilku poprawkach (ograniczył trochę moment obrotowy, żeby nie rozwalić koła dwumasowego) wyszło 150ps i 320Nm, nie to auto, Passki 140 konne nie mają szans a spalanie chyba nawet trochę się zmniejszyło.

Za wszystko zapłaciłem 1000zł i mam naprawioną turbinę

Możecie się na mnie powołać, facet powiedział, że dla stałych klientów stosuje rabaty, kolega powołał się, że jest ode mnie i za A6 3.0tdi zapłacił 600zł zamiast 800zł zrobione ma 270 koni ale to już inny wymiar, auto pocisk.

 

Niesamowite:debil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udeż w stół :)

 

Możemy się spróbować na udeptanej ziemii :) Tylko żebyś nie wpadł w kompleksy jak Cie objadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś jeszcze robił u nich modyfikacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Blackvagen ;)

 

zapytaj go co i jak to Ci opowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam byłem z moim Paskiem po założeniu K04 to zażyczyli sobie 3600zł za chiptunning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja wczoraj byłem w firmie Jura-tuning. Pasek B6 1,9 PD 105KM 250Nm w serii, na hamowni wyszło 122KM 305NM. Trochę podejrzanie dużo, ale ponoć te silniki zazwyczaj mają po ok 118KM w serii. Po zmianie programu na 152KM o 346Nm auto lepiej przyspiesza (najlepiej odczuwalne na wyższych biegach), co do spalania się nie wypowiem bo jeszcze mało jeździłem. Ponoć dało by się sporo więcej wycisnąć, ale moim warunkiem było oszczędzanie sprzęgła i dwumasu.

Proszę o wypowiedzeniu się co sądzicie o tym wykresie. Bo widzę tu na forum piękne ładne okrąglutkie, a u mnie jakiś poszarpany. Mogę podjechać na poprawę, więc sugestie mile widziane.

http://document.li/j4Le

Edytowane przez maho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ile wzięli za wgranie gotowca w 10min ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz przez wgranie gotowca? Bo jestem z tego tematu zielony. Chciałbym prosić ewentualnie o informację co mają poprawić. Usługa kosztowała mnie z hamownią 500zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie kolo 600 zł. nie wiem czy dobrze zrobiles kolego. sam jestem z okolic czestochowy i osobiscie bym chyba tam nie zrobil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie miałem pytać o to samo :)

Co rozumiesz przez wgranie gotowca?
To że gościu niczego nie tuningował tylko wgrał gotowy soft który miał dla tego silnika. Edytowane przez mkpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że i tak zrobił. Podobno to najczęściej chipowany silnik (przynajmniej u niego). Podpowiedzcie ewentualnie co wg. Was można poprawić. Czy krzywa momentu przebiega prawidłowo, czy być może coś trzeba zmienić? Mam jakiś tydzień żeby tam podjechać w razie gdybym chciał coś zmienić.

Proszę o konkretne informacje, a nie typu "ja bym zrobił w dynosofcie.." ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenoszę zapytanie do innego tematu z analizą wykresów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maho - popatrz na godziny , o której pierwsze hamowanie a ile minut potem drugie ;)

Ty nie martw się o dwomas a o panewki i turbinę.

I zapodaj jeszcze do analizy logów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
maho - popatrz na godziny , o której pierwsze hamowanie a ile minut potem drugie ;)

Ty nie martw się o dwomas a o panewki i turbinę.

I zapodaj jeszcze do analizy logów :D

 

Całość trwala ok 1h. Bylem przy tym. Wjazd na rolki, podpiecie kompa i cos ta,m sie robilo. W tym czasie spinali go. Jak sie skonczylo czytać wyslal mape na kompa do szefa ktory siedzial w pomieszczeniu obok i cos tam dopytywal. Pozniej hamowanie, wgranie nowej mapy i znow hamowanie.

Koledzy nie straszcie mnie bo oby sie Wasze obawy nie potwierdzily. Tego nie robil Pan Marian w garazu tylko gosc co robi to od lat. Ponoc ten silnik robil juz dziesiatki jak nie setki razy. Miedzy czasie robili audi a6 3.0 najakiejs mega turbinie, wtryskach, pompie, intercoolerze na pol zderzaka i innych bajerach na okolo 400KM i chyba 800Nm. Stroili go i robili jazdy probne. Wlasciciel kazal mi swoim pojezdzic i ew. podjechac poprawic gdybym chcial cos zmienic. W sumie chcial zmieniac i pytal mnie co robimy z tym wykresem po hamowaniu drugim, ale wolalem popytac i dopiero podjechac. Bo jak wspomnialem jestemzielony i co mialem strugac profesjonaliste jak sie na tym nie znam. Po calym zabiegu ogladali logi i ponoc bylo ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maho - spoko, nie chciałem Cie stresować. Ale sam widzisz jak to wygląda- 10:30 pierwszy pomiar na rolkach a 10:42 drugi, akurat czas na wgranie modu i rolki. Jestem ciekaw czy logują coś i korygują takie firmy cokolwiek. Czasowo na wykresie nie widzę tego. Biorąc pod uwagę wyniki jakie dostałeś to jest OK, odejmując 10-15 koni przed i po modzie chyba można tak jeździć.

W podpisie masz silnik BXE a gdzie indziej piszesz BKC wiec jak to jest.

Jak masz zamiar do nich na korektę jeździć to porób sobie logi.

Jeszcze raz luzik, miłego dnia.

 

PS. Ja zapytałem tylko ile sobie winszują za usługę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soft istny knot. W życiu bym od siebie nie wypuścił tak zmodzony go auta. Druga sprawa to to auto ktoś kto ma doświadczenie zrobi od strzała idealnie gładko. Tu tego doświadczenia nie widać.

Historyjka z ta firmą grubymi nićmi szyta .

 

BTW ten sinik ma limiter momentu fabrycznie ustawiony na 270nm i eiecej auto na hamowni nie wyskoczy :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności