Skocz do zawartości
Tomek22

[B5] Pakiet chrom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie czy do b5 są ori listwy taki jak do b5 fl tzw. pakietu chrom? Jezeli tak to gdzie mógł bym takowe dostać? Czy pozostają mi listwy z allegro na metry ale to chyba nie zbyt dobra opcja. Z góry dzięki za odp.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpuść sobie temat bo ten chłam z alllegro koszmarnie wygląda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myślę, odpuszczam ale dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w wakacje zakupiłem takie chromy na allegro "dedykowane do b5 3b" ale to zwykłe listwy cięte z metra tyle że już docięte itp;) Zapłaciłem 120zł i po jednym dniu użytkowania stwierdziłem że mi się nie podoba...poza tym chrom się odklejał od taśmy dwustronnej więc zdjąłem je wszystkie i odesłałem a koleś mi zwrócił kase;) Nie polecam ogólnie już lepiej kupić ori od 3bg i założyć;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam ogólnie już lepiej kupić ori od 3bg i założyć

Pasują od 3bg bez przeróbek czy trzeba rezać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drzwi pasują bez problemu. Zderzak przód i tył nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Chodziło mi właśnie o drzwi.

EDIT:

Zakupiłem obwódki szyb od 3bg i okazuje się, że muszę jeszcze kupić te małe trójkątne szybki od 3bg:debil. I tu mam pytanie bo nie znalazłem czy wystarczy kupić szybki od 3bg bez chromu czy musi być od wersji z chromem? Po drugie czy bede mógł założyć swoje szybki a uszczelki od 3bg, gdyż niedawno przycimniłem szyby i szkoda mi ich :dupablada.

Edytowane przez czarny110
wątpliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki gdzie mogę dostać te ori listwy od b5 3bg bo trochę ciężko je znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro, trzeba cierpliwie szukać to się znajdzie.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie z innej beczki gdzie mogę dostać te ori listwy od b5 3bg bo trochę ciężko je znaleźć.

Szrot, giełda, internet. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie z innej beczki gdzie mogę dostać te ori listwy od b5 3bg bo trochę ciężko je znaleźć.

Kolego zajrzyj na naszą forumową giełdę. Koledzy często dosyc mają chromy, tylko trzeba śledzić ogłoszenia. Ja tam kupiłem.

A jak z tymi szybkami?

Zakupiłem obwódki szyb od 3bg i okazuje się, że muszę jeszcze kupić te małe trójkątne szybki od 3bg. I tu mam pytanie bo nie znalazłem czy wystarczy kupić szybki od 3bg bez chromu czy musi być od wersji z chromem? Po drugie czy bede mógł założyć swoje szybki a uszczelki od 3bg, gdyż niedawno przycimniłem szyby i szkoda mi ich .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Chodziło mi właśnie o drzwi.

EDIT:

Zakupiłem obwódki szyb od 3bg i okazuje się, że muszę jeszcze kupić te małe trójkątne szybki od 3bg. I tu mam pytanie bo nie znalazłem czy wystarczy kupić szybki od 3bg bez chromu czy musi być od wersji z chromem? Po drugie czy bede mógł założyć swoje szybki a uszczelki od 3bg, gdyż niedawno przycimniłem szyby i szkoda mi ich

 

A jak z tymi szybkami?

 

Musisz kupić szybki z passka po lifcie , z wersji z chromem , zarówno stare jak i po lifcie które nie miały chromu nie podejdą , potrzebne Ci będą również spinki jak będziesz kupował powiedz aby sprzedawca dołączył je ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musisz kupić szybki z passka po lifcie , z wersji z chromem , zarówno stare jak i po lifcie które nie miały chromu nie podejdą , potrzebne Ci będą również spinki jak będziesz kupował powiedz aby sprzedawca dołączył je

Dzięki.A szybki mogą zostać moje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki.A szybki mogą zostać moje?

Nie wyciagniesz samych szybek , bo szybki z uszczelką to jedność . A co do tych spinek to jest ich 4 szt. i trzeba je zanitować przed przyklejeniem tej trójkątnej szybki .

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest może gdzieś opis jak te chromy zamontować jak się zabrać do tego bo szukałem i coś ciężko mi to idzie link miło widziany pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest może gdzieś opis jak te chromy zamontować jak się zabrać do tego bo szukałem i coś ciężko mi to idzie link miło widziany pozdrawiam

 

w tym temacie coś znajdziesz , czytaj to co tam napisałem ;) (zacznij od posta 193 :) ) link :

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=15483 .

kilka zdjęć w moim podpisie ;)

Edytowane przez johny x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam paska z 2003r. w kombi niestety bez chromów. Chciałbym na razie dodac chromy wokół szyb, trochę już poczytałem i mam pytanie, czy w kombi również trzeba wycinac tylną szybę tak jak w sedanie tą małą trójkątną? I czy muszę ją zmienic również jak w sedanie na szybę od wersji z chromem?

Jeśli muszę wycinac szybę czy trzeba na coś zwrócic uwagę, czy są jakieś spinki, kołki itp?

Z góry dziękuję, pozdrawiam

 

Dzięki Johny x za link do posta - sporo się z niego dowiedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Udało mi się zakupić listwy przy szybach oryginalne chrom w dobrej cenie i mam pytanie. W jaki sposób są one montowane? Chodzi mi o tą długą listwę nad drzwiami. Pytałem w serwisie o nity do nich ale powiedzieli mi że nie ma takiej części. Czy są tam jakieś spinki może czy zwykłe nity?

Auto to sedan, b5 FL. Czekam na info.

Edytowane przez lukasz_osinski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności