Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś z nas ma jakieś rzeczy które nie są mu już potrzebne a chciałby się ich pozbyć, to pisać :) być może się komuś przydadzą :)

Edytowane przez Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że z wątków "Oddam/przyjmę" zrobił się koncert życzeń (przyjmę to, kupię tamto) oraz koszt oferowanych przedmiotów coraz częściej znacznie wychodził poza "gratis lub symboliczne WD40" ograniczamy treść postów tylko do "oddam gratis".

Zalega Ci coś w garażu, chcesz się pozbyć i przy okazji pomóc innemu forumowiczowi - ten wątek jest dla Ciebie.

Jak przy okazji chcesz zarobić parę groszy - handluj, ale poza forum.

Próby przemycania sprzedaży i listy przedmiotów marzeń będziemy usuwać i ostrzegać o niestosowaniu się do próśb obsługi forum.

Z racji tego, że te wątki są w działach regionalnych, to prośba do opiekunów - miejcie na to oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddam logo vw z b6 z przedniego grila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prośba do opiekunów

 

 

to tu taki jest? :bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam do oddania za flaszkie (byle nie krupnik) albo dużą czekoladę dokładkę zderzaka przedniego od passka b5. Dokładka to praktycznie nowy CHINOL, nie wiem jak to pasuje bo nie zdążyłem przymierzyć po zepsuciu starej w zimie. Passata od dawna ujeżdża nowy właściciel, a dokładka leży. Jakby co, odzywać się na priv albo mailem [email protected]

Edytowane przez presstarter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam sporo części z rozebranego Passata b5 przedlift jak coś to pisać, może mam coś czego ktoś potrzebuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po sprzedaży paska zostało mi trochę gratów. Jak będę robił porządku to zobaczę co tam jest.

Na pewno jakieś uszczelki do drzwi/podrzybia (+ten polakierowany panel na drzwi tył - lewy) - drzwi lewe przód + tył.

Jakiś plastik pod maskę - ten na filtr powietrza.

Rurki do zamontowania stożka w 2.8 V6.

Chyba ze dwie cewki i przewody - nie wiem czy sprawne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, oddam za pół-roczne amortyzatory na tył do Passata m-ki Kamoka ( przejechane około 8000 km ). Mają wadę w postaci stukania na nierównościach przez jakieś 50 metrów po dłuższym postoju auta, potem przestają. Teoretycznie są na gwarancji ale sprzedawca okazał się kompletnym betonem i nie doszedłem z nim do ładu. Paragon i pudełka oddam w komplecie.

 

Dodatkowo oddam prawie nowe klocki ( przejechane około 3000 km )na przód z czujnikami m-ki Master Sport - wada u mnie cholernie piszczały.

 

 

 

Jak coś pisać na PW, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności