Skocz do zawartości
mariuszzk85

[B5] Jaki kolor felg?

Jaki kolor felg ??  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki kolor felg ??

    • Biały
      18
    • Chrom
      19
    • Czarny
      19


Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz sprawdzę ten program :P

 

Nie wiem jaki to jest stop, ale teraz ( wprawdzie przeważnie na polerowanie wibracyjnie) dają klar co wg mnie jest świetnym pomysłem bo żadnych rysek i polerowania nie ma :P Trochę może zamazuję polerkę, ale jak stop dobry to nie widać tego :P No ale hajs się musi zgadzać :P Sam o tym myślałem, szkoda kasy tylko :P

 

A chcesz to sam malować czy oddajesz gdzieś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klar na polerkę ? przecież to zabija ideę polerki .... ? sam mam w polerce ranty RH PD z 10calami z tyłu , wcześniej były w klarze i to nie jest to samo co czysta polerka. Prawda w uj roboty przy tym jest i teraz przez zimę trzeba znowu renowację mała zrobić od wżerów ale efekt robi robitę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, ale tego nie widać na feldze :P też mam polerowane u siebie i wiem ile z tym zachodu:P lubie ten efekt, ale niestety nie mam już tyle czasu co kiedyś żeby dbać o poler i takie coś jest dobrym rozwiązaniem wg mnie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałeś przed oczami dwie takie same felgi w polerce i w klarze ? albo felgę w klarze a potem bez niej ?

 

bo ja tak i różnica jest i to ogromna. Dla kogoś kto nie ma pojęcia co i jak to faktycznie bez różnicy ale nie dla nas :D ?

 

Po tym jak mam porównanie na tej samej feldze klar i polerkę to już nie wrócę do klaru :) prędzej felgę zmienię niż "popełnię tą zbrodnię "

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapsun

Ja mialem monoblocki w polerce bez "klaru" efekt warty zachodu by pucować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o felgi które były oryginalnie 'polerowane' i na to klar tylko takie które ktoś wypolerował wyibracyjnie i na to klar proszkowo jak np te

235_6.jpg

albo te

366_7.jpg .

Było więcej fotek takich felg, ale teraz na szybko nie mogę znaleźć :P Nie mów ze to wygląda brzydko :P

 

I wiem o co ci chodzi z tym klarem na feldze bo moje Chicago takie były :P I wiem ze różnica jest bardzo duża bo później je oddałem do polerowania i efekt był mega, zresztą robił to ten koleś co felgi wyżej :P Przyznaję ci rację że bez klara na pewno będzie lepiej, i samo to że to polerka, ale jak mówię nie każdy ma niestety czas na porządne dbanie :(

 

Zdjęcia zapożyczone z forum kosmetykaaut.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A chcesz to sam malować czy oddajesz gdzieś?

 

Koła będę sam malował ;)

Jak podejmę decyzje co do koloru to pokaże efekty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na białych bardzo ładnie wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem do ciemnego auta lepszej opcji nie ma

 

Mowa w tym momencie o srebrnym aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam do Was. W tym miesiącu oddaje felgi oryginalne Phoenix'y do piaskowania i malowania i tu moje pytanie w jaki kolor je dać ? Myślałem nad kolorami albo oryginał albo biały albo grafit. Kolor Passata to czarny LC9Z. Jak myślicie który by najlepiej pasował? Jakby ktoś zapodał foto tych dwóch kolorów na czarnym Passacie tzn biały i grafitowy jakby to wyglądało było by mile widziane . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian zdecydowanie białe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko jak to będzie wyglądać przy czarnym kolorze ? Nie spotkałem się jeszcze tzn nie widziałem jeszcze jak wyglądają białe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz foto wyżej białych felg przy czarnej budzie... Twoje Phoenixy dużo różnić się nie będą od tych wyżej S-linów...

 

Ja na 90% zdecydowałem się na kolor złoty z Opla Astry Bertone Z2VU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak fajnie wygląda tylko będą się o wiele szybciej brudzić od zwykłych srebrnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja post #49.

Nie widać miniaturki zdjęcia , tylko jest podany link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności