Skocz do zawartości
Łysy

VI Ogólnopolski Zlot vw-passat.pl - luźne dyskusje, pytania do organizatorów

Rekomendowane odpowiedzi

Merce jak merce ale ja chce autokar :D :D Tym razem wezmę pieski więc nawet jak mnie zatrzyma wkurzony kierowca to nic nie zrobi :D :D

Ty se lepiej weź dodatkowy materac koc i poduszkę bo może znowu się okazać żę będziesz spał na korytarzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noż qtwa znowu się pijoki zwołują. A można (pytanie do organizatorów) gdzieś z dala od kotów Adamsa i samego Arka, nie to żebym go nie lubił ale jak Adams to i Gajdus i NiemNiem a oni sobie sprzedają nawzajem Areczka. Ja nie chcę na to patrzeć. Mam 2 psy a oba psy, to psy na koty. Znowu ktoś mnie przestanie lubić, bo moja psina zagryzie kota. Ja jestem abstynentem a tu widzę że znowu szykuje się opcja pijacka. Czy mogę być w grupie miłośników ojca Dyrektora, tam gdzie panuje ogólne wyciszenie i wszyscy idą do kościoła z rana aby nabrać siły do walki z szatanami i pomiotami diabła. Nie chcę aby mój synuś patrzył na tych rozpustników. Czego to moje dziecko się ma uczyć jak nie tego jakim złotym człowiekiem jest jego ojciec. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A organizatorzy zdradzą nam w którym miejscu w sobotę będziemy palić kapcie na słońcu?

Tak ! to będzie ...... tu :)http://i690.photobucket.com/albums/vv267/HalfdanCzarny/1-8.jpg

Tak wogóle to za zwierzeta typu psy jst jakaś dopłata

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grinch

... Powiem tak jak chcieliśmy obejrzeć fotki z V ogólnopolskiego to admini i ci u góry ***** wykręcali się że praca dom praca itp.

A jak teraz do spamu to wszyscy są gotowi i zwarci :dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zy mogę być w grupie miłośników ojca Dyrektora, tam gdzie panuje ogólne wyciszenie i wszyscy idą do kościoła z rana aby nabrać siły do walki z szatanami i pomiotami diabła. Nie chcę aby mój synuś patrzył na tych rozpustników.

Zdaje się, że jesteś chętny, żeby w niedzielę rano babcię zawieźć do kościoła :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dla czego nie ma piwa na kartki na sobotnie ognisko jak to zawsze było? zważywszy że cena jest większa

Edytowane przez Jaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam 2 psy a oba psy, to psy na koty.

 

A jakie pieski masz ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a dla czego nie ma piwa na kartki na sobotnie ognisko jak to zawsze było? zważywszy że cena jest większa

a kto powiedział, że nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem abstynentem a tu widzę że znowu szykuje się opcja pijacka.

 

Oj Jacek,co Ty chłopie teraz palisz :lol Bez kraty,to będziesz spał zdala i w spokoju,ale nad jeziorkiem w śpiworku,a na śniadanko obgryziesz se paździocha :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniemam, że na sobotnie ognisko - wszelkie dobra (oprócz płynu powyżej 40%) zabezpiecza organizator? :D

Edytowane przez Danek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedział, że nie ma?

( ognisko, kiełbaski, kaszanka, karkówka, chleb, stół wiejski – napoje i alkohole we własnym zakresie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj Jacek,co Ty chłopie teraz palisz Bez kraty,to będziesz spał zdala i w spokoju,ale nad jeziorkiem w śpiworku,a na śniadanko obgryziesz se paździocha
Ty to musisz wszystko zepsuć. Tylko nie wrzucaj tych fotomontaży fotograficznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zważywszy że cena jest większa

Słyszałeś o czymś takim jak podwyżka vat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słyszałeś o czymś takim jak podwyżka vat?
nie rozśmieszaj mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mniema, że na sobotnie ognisko - wszelkie dobra (oprócz płynu powyżej 40%) zabezpiecza organizator?

dobrze mniemasz;) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty to musisz wszystko zepsuć. Tylko nie wrzucaj tych fotomontaży fotograficznych.

 

Mam talent :lol

p.s

popatrzył byś Jacku w te nasze dolnośląskie i może coś jeszcze doradził,bo jak do końca tygodnia nic się nie zmieni,to przenoszę się na kolanach do zachodniopomorskiego :lol

będę jeździł raz w miesiącu pociągiem,ćwiczył już po drodze i przynajmniej prawka nie zabiorą :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku "spożywam" zmniejszone ilości płynów na zlocie :D Poza tym kupiłem sobie alkomat PROFF i (nie wiązać z tym żadnych podtekstów sexualnych :D ) "przedmucham podejrzane osoby w sobotę przed wyjazdem na plac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie rozśmieszaj mnie

Nie prowokuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś zgłoszenia nr konta itp. dostaniemy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakieś zgłoszenia nr konta itp. dostaniemy

Po pierwsze czekamy na chwile wolnego admina aby udostępnił formularz zgłoszeniowy bo to priorytet.

Cena dla nieczytających od początku to 190 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności