Skocz do zawartości
JACU6X6

Warsztaty-sklepy Podkarpackie

Rekomendowane odpowiedzi

Mili, potrzebuję polecony warsztat w Mielcu bądź okolicach, który byłby mi w stanie sprawdzić, jutro albo w niedzielę, Volvo, które zamierzam obejrzeć przed kupnem. Będę wdzięczny za szybką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę wdzięczny za informację o mechaniku w okolicy Tarnobrzeg/ Sandomierz który będzie miał pojęcie o pompie paliwa w passacie 1.9td AFN.

Edytowane przez Koucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuję dobrej stacji diagnostyki komputerowej w Łańcucie , w sobote wybieram sie obejrzeć passka i chcę być pewny że nie ma w nim żadnej niespodzianki (silnik 1.9tdi 131 km - 6biegowa skrzynia)

 

 

Dzieki z góry za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

poszukuję dobrego elektronika, który zamontuje lampki oświetlające przestrzeń pod drzwiami w CC. Na tyle co się orientuję to konieczna znajomość magistrali CAN. Najlepiej okolice Mielca, Rzeszowa, Tarnowa, Kielc, Lublina, ale jeśli ktoś poleci kogoś sprawdzonego to odległość nie ma dużego znaczenia. Jeżdżę po kraju ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam dobrego mechanika ktory pracuje w boschu w Debicy.Naprawia samochody przy domu w Debicy przy ul.wiejskiej nazywa sie Adam Gawlik .Robi dobrze tanio solidnie nie wciska kitu,sprawdzony na calej rodzinie i kilku znajomych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesć .. może ktoś mi doradzi , gdzie mogę zregenerować pompowtryski , chodzi mi o Rzeszow i niedaleką okolice ..:)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje jakiegos dobrego warsztatu lub mechanika(w Rzeszowie) specjalizującego sie w silnikach TDI. Z góry dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.autostrefa.com/

konkretna ekipa nie odstawiają kaszany, umawiasz się na wolny termin a to o czymś świadczy, znajomi to prowadzą, wszystko co do tej pory robiłem z autem to u nich polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z cenami u nich?? bo to dla mnie też bardzo ważne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy co chcesz robić, najlepiej podjechać i zapytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze o info o sprawdzonej firmie regenerujacej wtryski lub spzedajacej juz zregenerowane itd,itp podkarpacie

dokladnie wtryski z audi a4 1.9 tdi 98 r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Tarnobrzeg to tylko Max i Bartek solidnie w dobrej cenie ale zawsze autko zrobione tak jak się należy . Polecam :-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie przeprowadzę regenerację kierownicy lub gdzie można obszyć?Najbliżej Stalowej Woli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego mechanika polecacie w Rzeszowie? Potrzebuje wymienić rozrząd i olej.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoffman- Rzeszów

 

---------- Dodano o 16:26 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:24 ----------

 

prosze o info o sprawdzonej firmie regenerujacej wtryski lub spzedajacej juz zregenerowane itd,itp podkarpacie

dokladnie wtryski z audi a4 1.9 tdi 98 r

Hoffman w Rzeszowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam konkretnego typa z okolic sanok/brzozów ew. przemyśl kumatego w tdi, zeby dostroić pompe i wyszukac ewentualne powody spadku mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego zakładu/mechanika do wymiany kompletu dwumasy i rozrządu Passat B5 FL AVF 130KM.

Najlepiej by było jak byłby to ktoś z naszego forum :] i z okolic Sanoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jeszcze raz się spytam, czy w okolicy Stalowej Woli obszyje mi ktoś kierownicę czteroramienną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności