Skocz do zawartości
JACU6X6

Warsztaty-sklepy Podkarpackie

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty sklepy opinie o nich lub odpowiadamy na zapytania o nowe sklepy. Posty nie na temat będą usuwane.

 

W związku z dziwnymi wpisami reklamowymi lub obrzucaniem błotem warsztatów wprowadzam w tym wątku pewną zmianę.

 

- Pisać z zapytaniem może każdy

- Odpowiadać mogą tylko AKTYWNI użytkownicy z regionu aby nie było nieporozumień co do wiedzy i zaufania.

Edytowane przez JACU6X6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja może coś na temat Sanoka i firmy z Którą mam (miałem) najwięcej do czynienia.

AUTO SERWIS Jan Przybyła.

Polecam ich sklepy z częściami. Koło SDH w centrum miasta, i koło hurtowni RUCH na Reymonta. Części W przyzwoitych cenach duży asortyment części na miejscu, szybko ściągają części na zamówienie ( Jak się zamówi do 10 to na 15 już są na sklepie), nie robią problemów z wymianą części błędnie dobranych. Dobra obsługa.

Ale Warsztat to średnio. Dawniej jak najbardziej miałem dobre zdanie, ale teraz to porażka mechanicy są zaklepiście przemądrzali, a wiedzę mają średnią, większość napraw polega na odwaleniu klienta i skasowaniu za usługę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Mam pytanie odnośnie klamki drzwi przednich od strony kierowcy.

Niestety w moim pasku dziś klamka stwierdziła że ma mnie dość i drzwi nie otworze. Nie wiem czy coś się tam urwało bo nie bardzo wiem jak się za to zabrać żeby rozebrać..

Podpowiedzcie gdzie można w Rzeszowie lub okolicy takie coś naprawić i ile to może kosztować.. Oczywiście passat rok 1997.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedż w Leżajsku do Wiatrowicza na ul.Słoneczną.Z tego co wiem nie jest taki zły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś w Rzeszowie lub bliskich okolicach zaufanego? :) W Leżajsku jestem niestety tylko w weekend :(

 

VaniL - Nie wiesz czasem jak u niego ceny za rozrząd ? W najbliższym czasie mnie to czeka:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję bdb mechanika w okolicy Sandomierza, Tarnobrzega. Samochód dopiero co odebrałam od jedngo i powiedział ze jest wszystko wporządku ale niestety został problem z układem hamulcowym- za szybko się zapowietrzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do Wrony na obwodnicy innego w Sandomierzu nie ma reszta to kręty i oszusty i zdania nie zmienię jak coś to dzwoń tel w podpisie to powiem ci gdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. Dzięki wielkie. Chyba wiem o kogo chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jesli chodzi o sprawy mechaniczne jestem bardzo zadowolony z pracy Witka Kielura pamietac (Witka) w debicy przy ulicy glowackiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Poszukuję bdb mechanika w okolicy Sandomierza, Tarnobrzega. Samochód dopiero co odebrałam od jedngo i powiedział ze jest wszystko wporządku ale niestety został problem z układem hamulcowym- za szybko się zapowietrzają.

Ja polecam warsztat ze St. Woli. Nigdy mnie nie zawiódł.

Nr tel. mogę podać na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o części silnikowe to najlepszym dostawcą w regionie jest CER MOTOR, mają filię przy ul. Armii Krajowej, koło Watkemu w Rzeszowie. Zaopatruję się już od lat, i cen oraz jakości części nic nie przebije. Samo to że zaopatruje się u nich Szik, IC i Partner mówi samo za siebie.

Można po pewnym czasie wyrobić sobie spore rabaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ja NIE POLECAM warsztatu Auto Puls przy ul. Torowej w Rzeszowie.

Byłem tam Passatem bo tylko oni zgodzili się szybko wymienić klocki hamulcowe z przodu (dzwoniłem ok 13, umówiłem się na 15 - do 16 mieli czynne). Klocki kupiłem sam, bo ich ceny były mocno przesadzone - w SZIKu klocki 180zł, u nich te same 260zł. Rozebrali hamulce - tłoczek z jednej strony zardzewiały - trzeba wymienić. Tego dnia już odpada bo nie zdążą. Umówiłem się następnego dnia na 40min przed zamknięciem. Znów rozebrali wszystko, wyciągneli tłoczek - okazuje się że za mały (dzień wcześniej serwisant mierzył tłoczek suwmiarką! i taki też kupiłem). I tu hasło które mnie rozwaliło... "Dzisiaj w takim razie tego nie zrobimy, musi pan zostawić auto na podnośniku bo tego nie ma sensu składać (spuszczony płyn hamulcowy). Myślałem że ich pozabijam... Po powiedzeniu co o nich myślę, serwisant który tego dnia dowodził warsztatem (szefowej nie było) stwierdził że faktycznie ich wina i jedzie po odpowiedni tłoczek.... Wcześniejszy zestaw kosztował 52zł, musiałem kupić w warsztacie za 87zł... Złożyli wszystko... Dwa skrzyżowania dalej, pedał hamulca jakiś trochę miękki... myślałem że lekko zapowietrzone hamulce... OK - następnego dnia miałem jechać po rachunek bo wtedy stwierdzili że już nie dadzą rady wydrukować rachunku bo już zamykają... Na czwartym skrzyżowaniu na wyświetlaczu STOP i mrugająca kontrolka od ręcznego... Płynu brak... Koło całe w DOT4, nadkole również... Warsztat już zamknięty. Kupiłem flache DOT4 dolałem, dojechałem do domu. Rano (oczywiście trzeba było wziąć dzien urlopu) auto stoi w kałuży DOT4, dolałem reszte płynu do zbiorniczka i jadę na 7:00 do warsztatu... Zamknięte... Przyszli 7:20. Wjechać mogłem dopiero 7:35. Rozbierają - uszczelka od tłoczka albo wypadła, albo krzywo siedziała. Wymienili na nowy zestaw. Teraz jest OK.

Koszt wymiany (bez ceny klocków i tłoczka i zestawu naprawczego) to 100zł - od tego kierowniczka zgodziła się odjąć koszt DOT4 (20zł) który musiałem kupić żeby dojechać.

 

Już nie wspomne o moim zdaniem brutalnym sposobie podnoszenia auta. Mają podnoszoną platformę (tak jak wjeżdża się na lawetę - auto podnoszone jest na kołach). Teraz żeby podnieść przód auta, pod auto dają podporę - taką na trzech łapach - koziołek czy jak mu tam... I opuszczają na to auto... Oczywiście cały podnośnik nie ma regulowanej szybkości podnoszenia/opuszczania. opuszczają tak po 5-10cm i przy ruszeniu i zatrzymaniu tego podnośnika całe auto sobie lata.... do puki nie przypierdzieli w tą podporę. W ten sposób podnosili mi auto tylko raz, bo za drugim razem na moją prośbę auto poszło na normalny podnośnik...

 

W poprzednim aucie przy wymianie czegoś w zawieszeniu, odbieram auto, a tam coś tłuczę się w zawieszeniu niemiłosiernie... Nie dało się jechać. Powrót na serwis - no faktycznie... Nie testowali po złożeniu. Nie wiem dokładnie o co to chodziło - coś w wahaczu chyba było wyrobione - do wyboru albo wymiana wahacza, albo zaspawanie :|. A że następnego dnia jechałem w góry, o wymianie już nie było mowy... "profesionalnie" zaspawali... Ale fakt że trzyma do dziś.

 

Ja już tam nie zaglądne, choćbym miał pchać auto do następnego serwisu...

Edytowane przez archivi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam mechanika w Sanoku lub okolicach. Chodzi o przeładowanie turbinki 16618/P0234/000564 - Boost Pressure rozporządzenia: limit (stan Overboost). Błąd sobie skasowałem ale pasuje zająć się przyczynami a nie mam rozeznania na rynku mechaników lokalnych. U mojej żony w pracy polecają Macieja Kalisza. Robił ktoś coś u niego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZANOWNI :hmm koledzy-rodacy, pilnie potrzebuję opini o warsztacie w Rozwadowie /Tomasz Gondek Auto Serwis Audi Seat Vw Skoda, Brandwicka 67/, konkretnie chodzi mi o wymianę rozrząu, mechanikę dokładne zbadanie vagiem-ogólnie wszystkie opinie.

Z góry dziękuję za odpowierzi :fajny

Edytowane przez waldi48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to wiem tylko że tam drogo jest a czy dobrze to się nie wypowiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacu właśnie chodzi mi o to czy czy cena odzwierciedla jakoś, nie na zasadzie stawiamy na jakoś - jakoś tam będzie :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SZANOWNI koledzy-rodacy, pilnie potrzebuję opini o warsztacie w Rozwadowie /Tomasz Gondek Auto Serwis Audi Seat Vw Skoda, Brandwicka 67/, konkretnie chodzi mi o wymianę rozrząu, mechanikę dokładne zbadanie vagiem-ogólnie wszystkie opinie.

Z góry dziękuję za odpowierzi

z tego co wiem to robią dobrze, paru kolegów tam serwisuje passaty i audi ,ale tak jak Jacek napisał drogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami warto zapłacić i spokojnie spać prawda?. Poza tym tak naprawdę wszędzie za jakąkolwiek naprawę naszych paszczaków słono biorą, a jakość usług - chyba wszyscy to doświadczyli :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności