Skocz do zawartości
rafa198212

kodowanie pilota do b6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panowie mam takie pytanko?

Czy ktoś wie może co to może być,że jeden z dwóch kluczyków jak zgaszę auto-wyciągnę kluczyk z stacyjki to nie odrygluje (centralny nie otworzy wszystkich drzwi ) tylko muszę otwierać przyciskiem w drzwiach aby otworzyć wszystkie 4 drzwi?

Dodam że drugi kluczyk działa wzorowo czyli otwiera jak wyjmę go ze stacyjki.

Jakieś pomysły? Jak ktoś wie to proszę o pomoc.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaprogramowane otwieranie tylko lewych drzwi? A jak wcisniesz odblokowanie drzwi z pilota to tez otwiera tylko lewe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Widziałem podobne pytanie, ale nie widziałem odpowiedzi. Otóż mogę otworzyć i zamknąć drzwi ale auto nie pali (kręci ale nie pali) domyślam się, że coś z immo albo ryglem bo też się zamyka z automatu, ale jak to kodować?? W drugim aucie mam tylko jednego pilota, czy mogę dokupić rozkodowany a sam go zakodować??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam tylko do B7 jeden kluczyk

 

volkswagen-passat-b6.jpg

 

Czy mogę sam dorobić kolejny kluczyk mając interfejs?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aso cenowo cię zeżre z kopytami za kluczyk,dodatkowo czas oczekiwania dość długi.Znajdź kumatego magika w swojej okolicy,mi dorabiał gość w Katowicach za 450zł,wszyscy mówili ,że się nie da ,a jednak.

http://www.kluczesamochodowe.com.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba transponder wymienić w kluczyku

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zetec

Jak nacisnę "kłódkę" w drzwiach to otwiera wszystkie drzwi.

Ale z problemem się uporałem , w ustawieniach komputera, drzwi nie było włączone "auto open door "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zna kogoś z okolic Szczecina kto w rozsądnych pieniądzach był by wstanie zaprogramować kluczyk do passata B6 bo został mi tylko jeden kluczyk, a to potrafi się zemścić :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Od niedawna posiadam Passata z 2010 roku. Używałem ciągle jednego kluczyka, jednak wczoraj przy próbie odpalenia z drugiego pilota mam komunikat "immobilizer active". Samochód otwiera się normalnie, a na pierwszym pilocie nie ma problemów ze stacyjką. 

Opisywane kodowanie nie pomaga, a w sterowniku IMMO pojawia się błąd 01176 - Kluczyk, niewiarygodny sygnał. 

Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam inny troszkę problem otóż z dnia na dzień przestało mi działać otwieranie bagażnika z pilota pasaat b7 ( po naciśnięci przycisku dioda miga normalnie na pilocie ale klapa się nie otwiera ) jak sobie z tym poradzić bateria wymieniona na nowa , otwieranie i  zamykanie z pilota działa normalnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie ja mam inne pytanie niechcący wyprałem swój kluczyk od Passata bateria dostała więc rozłożyłem go i wysuszyłem zmieniłem baterie na nową. Problem w tym że auto nie mogę otworzyć z pilota włącza się sam auto alarm jak już uda się go otworzyć i odpalę auto normalnie jedzie. Czy jest możliwość ponownego zakodowania lub zrobienie czegoś żebym mógł go zamknąć bez wycia alarmu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja natomiast wymieniłem samą obudowę i auto się otwiera ale nie mogę odpalić auta. Błąd immobilaisera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności