Skocz do zawartości
yaros79

Malowanie dodatków Passat B3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar pomalować na biało lusterka, listwy boczne i zderzaki , kolor nadwozia to granatowy (policyjny), jak to będzie wyglądać, proszę o opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obrzydliwie

taka jest moja opinia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obrzydliwie

taka jest moja opinia!

też tak uważam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obrzydliwie

taka jest moja opinia!

 

Napisał Taperson

obrzydliwie

taka jest moja opinia!

 

też tak uważam

 

hehe prawda koledzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak kolorystyka pasowała by do tego koloru, ?

Czy może pomalować na czarno i dodać białe wstawki na biały znaczek VW na lusterkach i listwach bocznych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar pomalować na biało lusterka, listwy boczne i zderzaki , kolor nadwozia to granatowy (policyjny), jak to będzie wyglądać, proszę o opinię.

 

Będzie to wyglądać jak kupa..

 

Pomysł żeby do granatowego dorzucić nieco bieli, wg mnie jest ciekawy. Tylko trzeba by to zrobić ze smakiem. Białego nie może być zbyt dużo..

 

proponowałbym wrzucić zdjęcia samochodu z każdej strony, postaram się doradzić, a któryś z kolegów zrobi Ci pewnie VT jakby to wyglądało wg twojej propozycji i mojej, czy innych kolegów..:)

 

A jak kolorystyka pasowała by do tego koloru, ?

Czy może pomalować na czarno i dodać białe wstawki na biały znaczek VW na lusterkach i listwach bocznych?

 

Według mnie ładnie wyglądał passat kolegi f_michal z Forum VwZone

O ten:

http://img201.imageshack.us/img201/518/dsc0774aaa.jpg

http://img121.imageshack.us/i/dsc0729n.jpg/

http://img214.imageshack.us/i/dsc0713f.jpg/

http://img72.imageshack.us/i/dsc0765v.jpg/

 

Dość fajnie przy ciemnym kolorze wyglądają Białe znaczki, lusterka, czy felga, ale musi być o odpowiednim wzorze..:)

 

ładnie prezentuje się to na aucie, które ma zderzaki w kolorze nadwozia, z zadbanym lakierem i koniecznie z glebą..:D

 

Wg mnie relingi, klamki, listwy boczne, czy zderzaki to już przegięcie i zalatuje wioską..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie relingi,...., to już przegięcie i zalatuje wioską..

 

reling zrobiony z głową wygląda,sam wkleiłeś zdjęcia wozu z pomalowanym relingiem który wygląda kozak,zawsze można też wypolerować reling tak jak ma sision i też jest good:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sam wkleiłeś zdjęcia wozu z pomalowanym relingiem

 

Owszem, podoba mi się ten samochód, ale wg mnie pomalowane na biało relingi, to już za dużo.. z czarnymi byłby ładniejszy..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Według mnie ładnie wyglądał passat kolegi f_michal z Forum VwZone

O ten:

http://img201.imageshack.us/img201/518/dsc0774aaa.jpg

 

sam sie dziwie temu co teraz napisze :P

ale to auto z linku wygląda całkiem całkiem. faktycznie ta gleba w połączeniu z dodatkami nieźle sie prezentują.

 

reling zrobiony z głową wygląda

 

owszem ten reling przy tym wzornictwie tutaj pasuje.

 

Ogólnie jestem za "serią" no ewentualnie z dodatkiem w postaci "wlepy" :P

ale to auto mi sie spodobało. Mimo to swojemu nie zrobił bym żadnego "kuku" :)

 

Niestety nie mam fotek swojego autka ale mam foto paska takiego samego koloru.

http://img96.imageshack.us/i/passatnh.jpg/

o ile mi monitor nie przekłamuje to ten twój to jest granatowy i niestety sedan:/ wiec jak chesz isc tu w biale dodatki to niestety powtórzę swoje zdanie z pierwszego wpisu

 

obrzydliwie

taka jest moja opinia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dość fajnie przy ciemnym kolorze wyglądają Białe znaczki, lusterka, czy felga, ale musi być o odpowiednim wzorze..
bardziej do koloru przypasowaly by mu ciemne znaczki niz te biale, kolo spoko bo strasznie zuca sie w oczy tyle ze te emblematy to.. szkoda zachodu. No ale sa gusta i gusta.

 

yaros79 polecilbym ci zalozenie nadkoli z wersji GT (jezeli nie masz) albo dolna czesc zderzaków w kolor nadwozia niz niszczyc wyglad auta bialym kolorem, no chyba ze chcesz zrobic sobie wóz policyjny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pozostane przy czarnych listwach zderzakach i lusterkach, tylko czym przywrócic im czarny kolor? I czy mozna je polakieroać bezbarwnym lalierem zeby nie wyblakły i miały połysk? Czy ktoś ma zdjęcia tych dokładek pod zderzaki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli pozostane przy czarnych listwach zderzakach i lusterkach, tylko czym przywrócic im czarny kolor? I czy mozna je polakieroać bezbarwnym lalierem zeby nie wyblakły i miały połysk? Czy ktoś ma zdjęcia tych dokładek pod zderzaki?
Na stacjach Orlen badz BP mozesz kupic Spray (czernidlo) nazywa sie "BAMP" z firmy AUTOLAND. Psikasz czekasz chwile i rozcierasz, wcierasz. Kosztuje ponad 10zl

 

O jakie dokladki ci dokladniej chodzi? z Golfa III? Cordoby SX?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak one wyglądają, wiem jedynie że do golfa to jest "hokej" a do corrado to nie widziałem.

 

A czy mozna potem po tym czernidle polakierować bezbarwnym dla ochrony koloru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak one wyglądają, wiem jedynie że do golfa to jest "hokej" a do corrado to nie widziałem.
To lepiej z dokladkami nie kombinuj heh.

 

Nie trzeba lakierowac to samo w sobie jest jak lakier, delikatnie tlusty. Raz w miesiacu psikniesz i bedzie sie kolor utrzymywal, albo co mycie auta, jak kto woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy te od Golfa MK3 bedą pasować do Passata B3?

 

Da sie, tyle ze jak dla mnie oryginalna dokladka jest ladniejsza ta strasznie dziko wyglada. Ewentualnie od Vento mozesz dopasowac, juz lepiej by wygladalo. Nie wiem czy wiesz o czym mówie heh :D

 

Tu masz dokladke od Vento, troche ciezki temat aby ja znalesc.

70260b21be4381c8med.jpg

436075505f03cf00med.jpg

 

A tu masz dokladke od Ibizy Cupry 98r.

d427e8a47c1d7352med.jpg

deed09d45faf13b9med.jpg

 

Na moje oko ta od vento jest ladna, nie przesadzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na stacjach Orlen badz BP mozesz kupic Spray (czernidlo) nazywa sie "BAMP" z firmy AUTOLAND. Psikasz czekasz chwile i rozcierasz, wcierasz. Kosztuje ponad 10zl

 

gdzieś na forum czytałem że jak się plastiki opalarką potraktuje to koloru nabierają:P

 

ten też jest od Vento:P

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs403.ash2/68111_167454833290616_100000783000921_299886_7599478_n.jpg

jeśli tak to miodzio jak dla mnie:bleble

Edytowane przez tytus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzieś na forum czytałem że jak się plastiki opalarką potraktuje to koloru nabierają
takiego czegos to jeszcze nie slyszalem haha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno daje radę,tylko trzeba to z głową zrobić że plastików nie zmaścić:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności