Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ogarnalem temat, widac w tym pliku mmc jest jakis błąd, użyłem do komend mmc32 bo miałem dwa takie pliki w folderze narzedzia :)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

hej, myczek spróbuj z tymi plikami ktore ja mam, zamiast mmc wpisujesz mmc32, czyli np. sudo -s ./mmc32 prog_cid ......itd

mmc.rar

Edytowane przez michal11897

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pomysł co jest nie tak??

Parowanie telefonu z radiem działa ok, jest książka, dzwonić idzie - wszystko ok, problem w odtwarzaniu muzyki. W opcjach BT w telefonie opcja Multimedia Audio jest nieaktywna. Telefon Samsung Galaxy S5, mam też S3 i tutaj oddtwarzanie audio działa elegancko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę gdzieś jeszcze dostać te magiczne karty? Może ktoś z Was chce sprzedać/oddać/pożyczyć? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,kupilem w media expert parę dni temu kartę evo+ 32gb, jak niestety sie okazało produkcja filipiny a data produkcji karty maj 2016. Niestety nie udało się zmienić CID tej karty. Bylem również w rtveuroagd w Kołobrzegu, miałem w rękach z 8 opakowań evo+, niestety wszystkie też z filipin. Nie ryzykowalem bo nie miałbym już co robić z tymi kartami. Ktoś podrzuci jakąś sprawdzoną? Może być nawet alieexpress.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie znalazłem dwie informacje o tym w sieci. Szkoda że w polsce dostępna jest tylko w jednym sklepie, cena niecałe 80zł z wysyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie,kupilem w media expert parę dni temu kartę evo+ 32gb, jak niestety sie okazało produkcja filipiny a data produkcji karty maj 2016. Niestety nie udało się zmienić CID tej karty. Bylem również w rtveuroagd w Kołobrzegu, miałem w rękach z 8 opakowań evo+, niestety wszystkie też z filipin. Nie ryzykowalem bo nie miałbym już co robić z tymi kartami. Ktoś podrzuci jakąś sprawdzoną? Może być nawet alieexpress.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

Witam , działają również karty samsung evo (bez plusa) 64 GB, made in korea, widziałem w auchan, cena 90 zł, serial karty to 8 806086 051002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś do sprzedania kartę samsunga która bez problemu użyje do aktualizacji rns 315? mam rozumieć że karta evo plus 64gb z produkcji późniejszej niż Maj 2016 nie będzie działać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ma ktoś do sprzedania kartę samsunga która bez problemu użyje do aktualizacji rns 315? mam rozumieć że karta evo plus 64gb z produkcji późniejszej niż Maj 2016 nie będzie działać ?

 

ja kupilem swoja samsung evo plus 64gb w jula Gdansk przy obwodnicy,jakies 3 tyg temu, jest made in korea i wszystko smiga jak nalezy, juz 3 radia updatowalem :) dena 99 zł i tam na polce bylo jeszcze z 25 szt :) tych 32 GB byly made in filipiny to nie kupowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja kupilem swoja samsung evo plus 64gb w jula Gdansk przy obwodnicy,jakies 3 tyg temu, jest made in korea i wszystko smiga jak nalezy, juz 3 radia updatowalem :) dena 99 zł i tam na polce bylo jeszcze z 25 szt :) tych 32 GB byly made in filipiny to nie kupowalem.

 

A nie będziesz tam czasem przypadkowo przejeżdżał? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok znalazlem w neonet w Częstochowie 64gb made in korea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak pójdzie :)

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Łomży w venedzie tez są 64 za 139 zł

 

Działają

 

ale jeśli ktoś by potrzebował aktualizacji to mogę pomuc tu na miejscu

 

ps

jak można sformatować kartę 64 ??

jakim sposobem ??

Edytowane przez myczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ps

jak można sformatować kartę 64 ??

jakim sposobem ??

 

Najpierw sformatuj normalnie pod windowsem na format NTFS,potem programem FAT32 formater na fat32,skopiuj mapy,zmień cid,zablokuj kartę.Potem format w nokii(ja używam N95)

Edytowane przez mnieteczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradził sam Linux bez problemu

Moja Nokia e6 nie dawała rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilkanascie postów temu jest napisane jak sformatowac kartę pod linuxem

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wielkie dzieki :)

 

a jest moze mozliwosc wgrania jezyka polskiego do 315 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam kartę made in korea 64gb wszystko przebiega dobrze do momentu kiedy muszę zablokować kartę

lo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnij mmc z postu 182

 

na 100% zadziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sciagnij mmc z postu 182

 

na 100% zadziala

niestety po tym to samo wyskakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności