Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Musze Was zmartwic Samsung juz nie wypuszcza kart z tzw "Bugiem".Wszystkie obecnie wypuszczone karty Samsung Evo+ 32GB nie da się juz w nich edytowac zmiane numeru CID.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mnie nie pocieszyliście :( ale ważne że pomgosliście i mam nadzieje że pomożecie dalej ;)

 

a czy jest jakaś szansa na zwiększenie trafności np. karta 64 G. bo rozumiem że tylko 32/64 i tylko EVO plus

rocznik produkcji jeśli istnieje ? na opakowaniu

 

kolego : mnieteczek jak moge prosić o wytłumaczenie w którym miejscu na moim screnie powinien być ten numer

 

no i może jakimś cudem ktoś z forumowiczów ma do odsprzedania lub wymienienia się i dopłaty z mojej strony to też chętnie skorzystam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał tak jak ci mówiłem zamówiłem z chin dwie 16gb i dobrałem 32GB jak dojdą i któraś zadziała dam ci namiary.

 

Dziki poniżej screen.

 

Zrzut ekranu z 2017-01-21 19-32-47.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem uparty jestem no ale cóż

 

panowie czy karta z numerem mmc1:0001

 

będzie dobra taka znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pod warunkiem ,że jest to Samsung Evo plus,na innej dostaniesz komunikat:

 

ioctl: Connection timed out

Failed to enter vendor mode. Genuine Samsung Evo Plus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście biało czerwona Evo Plus 32 g

 

myślę że do końca tygodnia ją dostanę

 

i na pewno poinformuje o rezultatach

 

i tu ci dziękuje kolego mnieteczek :) dzięki podpowiedzi o zainstalowaniu apki można szybko wyeliminować już poprawione

 

ps. tylko jedno pytanie po sformatowaniu a przed zmianą cid na karcie ma być już navi czy najpier zmieniamy cid a póżniej wgrywamy navi na sd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wgraj najpierw mapy,potem zmiana cid,na koniec blokada karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest dosyć prosta, karty made in Korea działają natomiast made in philipines już nie. Coraz mniej jest tych made in Korea ba mało tego w blistrach made in Korea na wierzchu są już umieszczane karty made in philipines w środku. Wielka loteria bo blistra nie rozetniesz nim nie kupisz, co do chińskich kart nigdy nie zaryzykuje kupna dlatego że z wygląda wygląda identycznie jak oryginał jednak nie zgłasza się jako Samsung, problem nie jest w dostępności kart a jedynie w tym ze znamy tylko jedna parę CID pasująca do siebie, gdybyśmy znali algorytm tworzenia z CID już zapisanego na karcie do CID potrzebnego do blokowania karty, zna to jednak jedna osoba i nie zamierza się tym dzielić w sumie jest to zrozumiałe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukajcie MB-SC32D też działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukajcie MB-SC32D też działają.

Podaj pełny model karty /AM czy /EU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś link do wersji v9?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kartę kupiłem 64GB ostatnio w sklepie euro rtv agd cena 109 zł działa jak należy produkcja kwiecień 2016, mam jeszcze kartę z maja ale nie wiem czy działa. Co do linku do map V9 zamieściłem wcześniej link ale został usunięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, powie mi ktoś jaka to wersja mapy 0038 westeurope?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara:kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie panowie

 

po długich oczekiwaniach otrzymałem kartę :plaza

 

i chyba się udało zmienić numer cid oaz zapisać nowe hasło

 

teraz pozostają testy na aucie

 

Zrzut ekranu z 2017-01-31 23:03:04.jpg

 

Zrzut ekranu z 2017-01-31 23:04:58.jpg

 

mam jeszcze dwa pytania :

można korzystać z mapy tylko z sd nie wgrywać jej do pamieci i czy karta wyjeta z radia będzie mogła byc odtworzona w tym samym radiu

 

a drugie pytanie to aby wgrać kolejny plik z aktualizacją jest niezbędna nokia z systemem Symbian która obsłuży kartę o pojemności 32 g ( mam jakąś starą Nokie 5800 ) ale chyba za stara :(

 

jeśli nić nie pokręciłem to chciałem serdecznie podziękować kolegą za pomoc

a w szczególności koledze o nicku: mnieteczek :kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odp 1. mozesz korzystac z map na karcie nie instalujac ich w samochodzie, karty raz uzytej w jednym samochodzie w drugim juz nie uzyjesz, zeby moc to zrobic to wlasnie po to potrzebna CI jest odp 2)

odp 2. telefon nokia jest potrzebny do sformatowania karty by mozna byla ja ponownie uzyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinna ci obsłużyć,ja używam starej N95 i daje radę bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odp 1. mozesz korzystac z map na karcie nie instalujac ich w samochodzie, karty raz uzytej w jednym samochodzie w drugim juz nie uzyjesz, zeby moc to zrobic to wlasnie po to potrzebna CI jest odp 2)

odp 2. telefon nokia jest potrzebny do sformatowania karty by mozna byla ja ponownie uzyc

 

Witam. Rozumiem z tego że jak mam oryginalną kartę z mapami ver. 7 to będzie dobra do zrobienia ver. np 9

Edytowane przez lukasz1111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności