Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam i czytam, piszecie że V10 nie ma Chorwacji? Ale jak to nie ma? Żadna wersja? To wydaje się dosyć absurdalne...  Ani wschód ani zachód? Ja zatrzymałem się na v8. Czy w takim razie v9 miało Chorwację? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V10 nie wyszla na europe wschodnia, i v9 tez nie wyszla wiec nie bylo chorwacji ani na v9 ani nie ma na v10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyszło wogole, czy tylko w polskiej dystrybucji nie był? VW tak olał temat? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co.... Jakość obsługi klienta na poziomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam RNS 315. Czy jest możliwość w nim obsługi MirrorLink.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,  kupilem karte sd z mapami v10. Po instalacji nowych mam jest problem taki ze co pare minut restartuje sie radio. Mapy dzialaja ale nie moge uzywac ich poniewaz jest co chwile restart. Wyczytalem gdzies ze trzeba wgrac nowszy firmware ale nie wiem skad go pobrac i jak to zrobic. Moj obecny firmware to 0410. Czy moze mial ktos juz taki problem i wie jak go rozwiazac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak w RNS 315 ustawiać aby wyświetlała się temperatura Climatronica co 0.5 stopnia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, skalek napisał:

Witam,  kupilem karte sd z mapami v10. Po instalacji nowych mam jest problem taki ze co pare minut restartuje sie radio. Mapy dzialaja ale nie moge uzywac ich poniewaz jest co chwile restart. Wyczytalem gdzies ze trzeba wgrac nowszy firmware ale nie wiem skad go pobrac i jak to zrobic. Moj obecny firmware to 0410. Czy moze mial ktos juz taki problem i wie jak go rozwiazac?

Napisz więcej szczegółów. Kiedy resetuje się radio podczas odbierania programów i innych funkcji czy tylko podczas pracy nawigacji. Jeżeli reset tylko podczas pracy nawigacji to prawdopodobnie uszkodzone są pliki mapy wgrane do radia. Sprawdź wtedy prace map z karty SD a nie z pamięci radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz, restart jest caly czas nie zaleznie co jest ustawione, czy navi, radio czy muzyka przez BT. Sprawdzalem tez na samej karcie czyli wlozylem ja i zaznaczylem zeby czytala dane z karty dalej to samo. Czytalem na zagranicznych grupach ze to wina firmwere jest ale nie wiem jak w razie co to z update'owac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, skalek napisał:

dzieki za odpowiedz, restart jest caly czas nie zaleznie co jest ustawione, czy navi, radio czy muzyka przez BT. Sprawdzalem tez na samej karcie czyli wlozylem ja i zaznaczylem zeby czytala dane z karty dalej to samo. Czytalem na zagranicznych grupach ze to wina firmwere jest ale nie wiem jak w razie co to z update'owac.

Nie wiem czy to może Ci pomoże ale przesyłam link do strony o RNS 315. Ale potrzebne jest oprogramowanie i odpowiednie oprzyrządowanie aby nawiązać kontakt z radiem

przesyłam link do strony który może pomóc rozwiązać twój problem.

https://www.vwgolfv.pl/viewtopic.php?t=17788

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki raz jeszcze, bede kombinowal. jutro umowie sie do serwisu zobacze tez co powiedza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie takie czy jest jakiś nowszy soft do RNS 315 3C0035279 Software version 0010 Hardware H05 ? Do jakiej ewentualnie wersji można zaktualizować i czy jest możliwość zrobienia języka pl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg ASO Szewczyk w Warszawie nie ma nowszego softu. Nikt też nie był w stanie w tym zakresie pomóc, firmy zajmujące się mapami a aktualizacja i też umywały ręce.... Może coś się zmieniło w tym temacie...? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie mape zaktualizowalem sobie do tej nowej z 2018 i nic wiecej. Jednak to nie rns 510

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.04.2018 o 23:07, KLICHO napisał:

Jedynie mape zaktualizowalem sobie do tej nowej z 2018 i nic wiecej. Jednak to nie rns 510

zaktualizowales do v10?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy mapy East v8 są narazie ostatnimi mapami na Europe wschodnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak można zaktualizować do tej wersji bo mam wcześniejsze mapy, czy tylko ASO zostaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę również linka do Map Europe V10 West

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności