Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, nTomek napisał:

Tego nie napisałem ? Jest tam w adaptacjach druga pozycja bez "temporary", ale ja jej nie testowałem, więc nie mam pewności czy działa.

Ja sprawdzałem, sterownik nie odpowiada, chyba że wcześniej należy zalogować się hasłem. 

2 godziny temu, Patryk211088 napisał:

O ile przebieg kopniety? 

Różnica jest 42 tyś, ale po numerze VIN wychodzi że auto wyjechało z fabryki na pokładzie z RNS310, więc wychodzi że ktoś tą 315 po prostu dołożył. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy w temacie i od wczoraj mam passata B7 więc proszę o wyrozumiałość. 

W moim samochodzie mam radio rcd 310. Nie mam ani w menu możliwości załączenia bluetooth , nie mam też żadnych opcji do telefonu w zegarach. Czy ktoś mógłby z doświadczenia powiedzieć, czy taniej jest dokładać bluetooth do tego radia, czy kupić na przykład rns 315 bo w nich są podobno moduły bluetooth, czy może da się jakoś w miarę zintegrować z samochodem jakieś inne radio z bluetooth tak aby streamingować muzykę i obsługiwać telefon. Nie zależy mi na nawigacji.

Za sugestie z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Whiro napisał:

czy taniej jest dokładać bluetooth do tego radia, czy kupić na przykład rns 315

Dobry moduł BT z wiązką będzie w podobnej cenie jak RNS315 z BT, na którym możesz przeglądać książkę czy podłączyć kamerę cofania, a na RCD310 tego nie ma. 

Co do wersji RNS315 to interesuj się takimi nowszymi 2012+ (nie pamiętam dokładnie) bo starsze nie wspierają menu w liczniku. 

O innych, nieoryginalnych rozwiązaniach możesz poczytać tu: Stacja multimedialna - radio Android/WinCE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Słyszałem tylko że nie każdy rns 315 ma bluetooth, ale może ktoś będzie pisał że akurat ten ma jak będzie na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pytaj sprzedawcy czy jest moduł bluetooth, tylko poproś o zdjęcie nalepki z boku radia, jeśli będzie adres karty bluetooth to znaczy że ma, a Tobie może uda się wyrwać taniej te radio w niewiedzy sprzedającego.

?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, marsss napisał:

Nie pytaj sprzedawcy czy jest moduł bluetooth, tylko poproś o zdjęcie nalepki z boku radia, jeśli będzie adres karty bluetooth to znaczy że ma, a Tobie może uda się wyrwać taniej te radio w niewiedzy sprzedającego.

?

Czy byłbyś w stanie przybliżyć mi bardziej jak wygląda ten adres do karty?  Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Whiro napisał:

Czy byłbyś w stanie przybliżyć mi bardziej jak wygląda ten adres do karty?  Dzięki.

Musi być podany adres MAC jak na tej nalepce, jak będą same zera to radio nie ma wbudowanego BT

1.jpg.f6bf9a7b642f11bb2ddc2fd1f41e62d8.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu w ogole jest podany typ modułu bluetooth (3c8 035  279 f). Według tej strony to moduł premium z wszelkimi opcjami. Choć głowy sobie nie dam uciąć że to typ modułu.

http://www.sovag.fr/index.php/marque-vw/equipements/telephones-bluetooth

Edytowane przez Whiro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Whiro napisał:

Według tej strony

Ta strona opisuje moduły BT czyli osobne urządzenia montowane pod siedzeniem pasażera, a nie moduły w radiach RNS315. Patrz dokładnie na oznaczenie bo zrobiłeś "czeski błąd": 729 <> 279.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja. Ale ogólnie mam rozjaśnione. Jeszcze tylko pytanie czy przy kupnie tego radia muszę patrzeć na rocznik i czy na przykład radia z wcześniejszych lat będą pasować do zegarów z 2013 roku? Dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam.

Edytowane przez Whiro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Whiro napisał:

czy przy kupnie tego radia muszę patrzeć na rocznik i 

To ci już wcześniej napisałem. Musisz! 

Ja mam u siebie 3C8035279L H70 SW0407 i mogę potwierdzić, że działa z białymi zegarami - tzn. jest dostępne menu navigacji/radia/muzyki oraz telefonu z listą kontaktów i możliwością korzystania z tel za pomocą guzików na kierownicy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od niedawana jestem posiadaczem VW B7 w którym jest RNS 315. Chciałbym wsadzić kartę SD do słuchania muzy ale jaki musi być format ? FAT 16 FAT 32 ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FAT32 jest ok. Sprawdź! 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuje sformatować kartę nokią lecz ta pyta się mnie o hasło. Próbowałem wpisywać hasło z instrukcji ale ona przyjmuje tylko do 9 znaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba wpisywać hasła, żeby zrobić format.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w "opcje" wchodziłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to jest model Nokii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam, to chyba Nokia N73 się nadaje najlepiej do kart pod RNS315.

Karty czyste już zamówiłem i dam znać jak poszło u mnie (mam Nokie E52, E66, N82 i jakąś tam jeszcze).

P.s. @GameTron a rozumiem, że masz kartę ze zmienionym CIDem? Jak tak, to powinieneś też mieć hasło do tej karty. Jak nie masz (np. karta oryginalna) to możesz poguglać i jest taki kolo, co generuje hasła na podstawie CIDa karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności