Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jest ktoś z Wawy lub okolic kto by przeprowadził aktualizację mapy na V10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś pomysł, to wina złej karty?? Próbowałem na dwóch evo plus 32GB, jedna china a druga malezja. Przechodzę całą procedurę do momentu wgrania nowego numeru -> sudo ./mmc prog_cid  ..... itd. i dostaje komunikat "Success! Remove and reinsert SD card to check new CID."

Ale niestety numer pozostaje ten sam;-(. Potem próbuję ponownie i dostaje "time out" i tak parę razy, po czym znowu "Success! Remove and reinsert SD card to check new CID." Ale nic z tego, historia się powtarza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale co się dzieje czego nie możesz zrobić dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, przekazuję swoje spostrzeżenia dot. aktualizacji z WEST V5 do V10 na RNS315, może komuś pomoże:

1. Zamiast szukać karty SD, na której da się zmienić CID, można znaleźć ludzi, którzy generują odpowiednie hasła pod dowolny CID. Ja skorzystałem z forum cartechnology.co.uk - gość mi wygenerował kod za 10 euro. Karta to 16GB SanDisk

2. Miałem zagwozdkę, czy wgrać na kartę folder navpsf_update i w nim bezpośrednio pliki z mapami, czy może navpsf_update/navpsf_update i dopiero w tym podwójnym (o takiej samej nazwie) folderze pliki z mapami. Zagwozdkę miałem ze względu na fakt, że mapy, które pobrałem były właśnie w takim podwójnym folderze, a w instrukcji nie było jasne określone co wgrać. Ja wgrałem pojedynczy folder navpsf_update i w nim pliki.

3. Kartę zabezpieczoną lockiem, można sformatować na Nokii N8 - system Symbian^3 (nie widziałem żeby gdzieś ten telefon widniał w spisie "przetestowanych" więc potwierdzam, że można na nim sformatować taką kartę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mapy v4 kupilem ori karte uzywana i gdy chce zainstalowac wywala blad karty, trzeba tez zaktualizowac system czy cos? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak używana to znaczy, że jest już przypisana do innego radia i u ciebie nie będzie działać. 

Kartę można przypisać tylko raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli moge sobie ta karte wywaloc do smieci? Heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po sktualizacji nie jest juz potrzebna to raz, dwa przypisana jest do danego odbiornika. Raczej tylko jako zwykła karta SD moze posłużyć ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej karty "nie widać" w czytniku (w laptopie) bo jest zahasłowana więc jako zwykła karta nie będzie służyć. 

Karty klony, czyli Samsung Evo da się użyć ponownie, ale trzeba je sformatować w telefonie z systemem Symbian (np. Nokia E51) żeby zdjąć hasło. 

Co do oryginału to nie wiem, ale możesz spróbować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ma ktoś namiary gdzie można jeszcze kupić  Samsung EVO PLUS 32 od 2h przeglądam aliexpress i wszystko model 2017;/ ceny fajne bo 2$-4$ 32gb można kupić, ale one niby nie działają:P oraz czy jest bezproblemowa możliwość aktualizacji na v10 

20181126_194532.jpg

20181126_194550.jpg

20181126_194602.jpg

Edytowane przez M3tYs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są już najnowsze mapy w necie za free do pobrania jako kopia zapasowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z regulaminem forum nie mozna podawac tutaj linkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, ElNinijo napisał:

są już najnowsze mapy w necie za free do pobrania jako kopia zapasowa

Tak, jest wersja V11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nie posiadam w/w navi ale rzeczywiście można już pobierać VW RNS 315 Western Europe v.11 sam widziałem ;-)

Edytowane przez fido

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was ma może dostęp ( albo kojarzy kto ma) do płyty z aktualizacją oprogramowania do 0011.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam, ale tam sie nic nie zmienia poza tym ze dochodzi czeski do jezykow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie uruchomiłem funkcje telefonu w RNS 315 ale na zegarach nie pojawia mi się zakładka telefonu. Wiek ktoś może jak to ogarnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie wersje RNS315 to ogarniają. Jaka jest twoja? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności