Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, aktualizował już ktoś mapy w swojej nawigacji RNS 315?  Jeśli tak to można prosić o jakąś instrukcję i link do pobrania? :D Z góry dzięki! :D 

PS: Jest to w miarę aktualna wersja softu?

 

38085543_526047561182736_3320346483898712064_n.thumb.jpg.6c0171e48c84dd101990542eb460ea52.jpg

38132813_526047497849409_5787958581617754112_n.thumb.jpg.61d829044dc4cefed3dad181efd4b708.jpg

38085910_526047661182726_1839243689231122432_n.thumb.jpg.c2f3be6092da8ab4210b0fd6c4362510.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualizowal

wymagana nowe mapy (o ile pamieta, dobrze to najnowsze to V10 i tylko europa zachodnia) wschodnie vw nie wypuscil

plus odpowiednia karta sd umozliwiajaca zmiane cida

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy problem z zapisem nowego CID został może jakoś rozwiązany ? czy to zbyt nowa karta ? bo przy próbie zapisu pojawia się błąd ioctl: Connection timed out
Unlock command failed

Próbowałem w systemach 32 i 64 bitowych i z poleceniami z postu 182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poda ktos na priv sprawdzony link z mapami v10 bo ostanio jak robilem v9 to mialem mapy jakieś spieprzone i bo otrzymaniu nowych ze sprawdzonego źródła odrazu wszytko poszło. 

Z góry dzięki. 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym również linka do mapy V10, V8. W ogóle jest możliwość spolszczenia nawigacji? Obecnie mam jedynie języki eu zachodniej :/. Bez języka polskiego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, ElNinijo napisał:

a tutaj: http://karoltech.pl/blog/motoryzacja/rns315-ukryty-bluetooth-aktywacja/

taka ciekawostka dla posiadaczy rns315, nie posiadam wiec nie sprawdze ale moze ktos z posiadaczy rns315 bedzie chcial sie troche pobawic

Wystarczy wyjąć radio i sprawdzić na nalepce czy jest wpisany adres sieciowy dla blutoth, jeśli nie to radio go nie posiada i żadna aktywacja nie pomoże 

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem.


Przygotowalem mapy V10.
Wybrałem aktualizację, proces aktualizacji się rozpoczął i po ponad 2 godzinach wyskoczył komunikat "Błąd: wewnętrzne urządzenie" i proces został przerwany. Po tym komunikacie nie mam już żadnych map w nawigacji nawet tych starych (chyba fabrycznych). Były mapy EUR_W_0038

Zrobilem juz kilka opcji:
- ustawienia fabryczne
- aktualizacja oprogramowania z 0263 do 0270
- zastosowanie innej karty
- odpiecie klem (kilka razy)
Jedynie ten ostatni krok wywolal z powrotem pasek stanu ladowania map ale i tak blad powrocil.
Macie jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobierz inne mapy ( z innego zrodla ale np v9) i sprobuj zainstalowac v9

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/mapy-2018-v10-volkswagen-rns310-rns315-seat-skoda-amundsen-CID5-IDtTrk3.html

ja tutaj zamawiałem v10 do rns 315 i smiga elegandzko ! 

Koszt 220pln - 100pln kaucja za karte czyli koszt całkowity  aktualizacji to 120pln ?

Proces aktualizacji ok 2h, nie ma potrzeby właczania silnika / zaplonu przy automatycznym wyłaczeniu radia proces jest wznawiany z automatu przy ponownym zalaczeniu. 

 

D1C6A15A-B9C7-4310-99EC-F7DEA4AF87C4.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2018 o 06:00, ElNinijo napisał:

pobierz inne mapy ( z innego zrodla ale np v9) i sprobuj zainstalowac v9

Dzieki, zadzialalo. Myslisz ze warto, teraz sprobowac z V10?

Bo obawiam sie ze minutę ponad 2 godziny i błąd sie powtórzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowac zawsze warto, a moze sie zainstaluja

jak nie to zawsze wiesz jak wrocic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, ale na karcie gotowe mapki do wgrania? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za stówke jest pełno gotowych kart  z mapa v10 wiec nie ma chyba sensu zakup samej karty i albo sie uda albo nie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eldo a mogłbyś polecić kogoś kto za stówke pozyczyłby mi karte zeby zaktualizacje rns'a 315 ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja brałem z tego linka co wyżej podałem. W 315 jest o tyle spoko ze po aktualizacji karta nie potrzebna wiec koszt całkowity to stówa :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu kartę odsyłam i kaucję zwraca sprzedawca, tak? :). Muszę to zrobić bo niestety mapy są chyba seryjne i jak wjeżdżałem do Polski z Niemiec to trasy nie było a w Polsce też wiele razy na polu wylądowałem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wyglada, nie rozumiem po co sobie glowe zawracac kupowaniem kart, sciaganiem map i albo sie uda albo nie. Tutaj gosciu przysyła gotowca V10 na karcie SD i po aktualizacji oraz odesłaniu karty wg instrukcji oddaje kaucje na konto. 

Przynajmniej tak to wyglądało w moim przypadku :) Bardzo dobry kontakt no i wysyłka za pobraniem. Całkowity koszt 126pln (120 za aktualizacje i 6 pln za polecony priorytet ktorym odeslalem karte). Proste :)

U mnie w CC była V6. Uruchomiłem V10 z karty o ktorej mowa wyżej i smiga rewelacyjnie ! 

Cały proces aktualizacji trwał ok 3h w tym czasie ze dwa razy wylaczyło sie automatycznie radio bo nie odpalalem auta ale po zalaczeniu proces ruszał od momentu zatrzymania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2018 o 23:16, eldo napisał:

https://www.olx.pl/oferta/mapy-2018-v10-volkswagen-rns310-rns315-seat-skoda-amundsen-CID5-IDtTrk3.html

ja tutaj zamawiałem v10 do rns 315 i smiga elegandzko ! 

Koszt 220pln - 100pln kaucja za karte czyli koszt całkowity  aktualizacji to 120pln ?

Proces aktualizacji ok 2h, nie ma potrzeby właczania silnika / zaplonu przy automatycznym wyłaczeniu radia proces jest wznawiany z automatu przy ponownym zalaczeniu. 

 

 

WW. gość z olx  jest jak najbardziej  godny polecenia. Koszty jak wyżej . Ja się załatwiłem w 4 dni ,. jak dostał zwrot karty,  to tego samego dnia poinformował i zwrócił kaucję. Wszystko hula jak należy,

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności