Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś oficjalnie wrzucić linka do sprawdzonej mapy w wersji V10 , czy to jakaś tajemnica ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, marsss napisał:

Może ktoś oficjalnie wrzucić linka do sprawdzonej mapy w wersji V10 , czy to jakaś tajemnica ?

poczytaj regulamin forum moze co?

 

@bart.b

karte musisz sformatowac, wrzucic na nia nowe mapy i ponownie ustawic locka, moze byc ten sam co dla map v8 czy v9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie w tym Nowym 2018r

koledzy ja mam następujący problem z zainstalowaniem map v9 w mojej rns315 a mianowicie mapy hulaja z karty ale jak próbuję zainstalować je to po około 2 godz (80%) przerywa instalację-co może być nie halo???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie wcześniej instalowałem z tej karty V9 i szło bez problemu, ale przy próbie instalacji V10 cały czas wywala błąd karty. Kilka formatów i nic , nie daje. Na razie brak pomysłu co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2017 o 11:17, mnieteczek napisał:

jogo sprawdź PW posłałem ci link.

 

Żeby zarobić na niewiedzy innych userów.

 

Dzięki już chodzą w autku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, skąd wziąć v10? mogę prosić o info na priv lub @ mic [email protected] , sprawdze czy sa ok, mam sprawdzone wgrywanie v9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2017 o 23:38, marsss napisał:

 

Czy ktoś może pomóc z formatowaniem karty pod Linuxem , po wpisaniu odpowiedniej komendy niestety otrzymuje taki komunikat informujący że nie można znaleźć tej lokalizacji :

bash: /sys/bus/mmc/devices/mmc0*/lock: No such file od directory

Spróbuj formatowania karty przy użyciu telefonu Huawei Mate 10 Lite  mnie się udało (system Android)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma pomyslu na moj problem???? Z karty mapy hulaja bez problemu a jak probuje zainstalowac to wyskakuje error-dupowato troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, [email protected] napisał:

Nikt nie ma pomyslu na moj problem???? Z karty mapy hulaja bez problemu a jak probuje zainstalowac to wyskakuje error-dupowato troche

Miałem podobny problem. Powodem kłopotów był nie właściwy (z błędami instalacyjnymi) plik Navi. Po zmianie źródła mogłem zainstalować V9. Proponuje zaopatrzyć się w mapy wersji V10 z pewnego źródła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam trochę inny problem, a mianowicie problem z połączeniem telefonu z 315 - pierwszy telefon jaki miałem z tym zestawem to Sony z1 łączył się w miarę czasem mu się zdarzało że musiałem wyłączyć i włączyć Bluetooth, obecny telefon to Huawei nova plus na początku byłem super zadowolony szybko się łączył i prawie zawsze, natomiast po aktualizacji telefonu zaczęły się problemy, prawie za każdym razem muszę wyłączyć i włączyć Bluetooth  żeby się połączył, ktoś mi doradził żeby radio przywrócić do ustawień fabrycznych, ale to nic nie dało - może jakieś inne pomysły 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.01.2018 o 17:49, kemot napisał:

Witam ja mam trochę inny problem, a mianowicie problem z połączeniem telefonu z 315 - pierwszy telefon jaki miałem z tym zestawem to Sony z1 łączył się w miarę czasem mu się zdarzało że musiałem wyłączyć i włączyć Bluetooth, obecny telefon to Huawei nova plus na początku byłem super zadowolony szybko się łączył i prawie zawsze, natomiast po aktualizacji telefonu zaczęły się problemy, prawie za każdym razem muszę wyłączyć i włączyć Bluetooth  żeby się połączył, ktoś mi doradził żeby radio przywrócić do ustawień fabrycznych, ale to nic nie dało - może jakieś inne pomysły 

przesyłam link do strony który może pomóc rozwiązać twój problem.

https://www.vwgolfv.pl/viewtopic.php?t=17788

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam nie ma mowy o podobnym problemie, a nie jestem u nich zarejestrowany i nie ma pewności że nie będzie podobnie jak tu, że ktoś mi da link na nasze forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy mogę zaktualizować rns315 do werji west v10, po czym wrócić do V8 ? Póki co mam V8, ale chcę zaktualizować do v10. Tak jak wczesniej pisaliście V10 nie ma już  Chorwacji, więc awaryjnie /czasowo chciałbym mieć możliwość powrotu do v8 powiedzmy na wakacje. Czy to możliwe ? Aha mam kartę z V8 i chcę jej użyć do aktualizacji do V10, ale nie bardzo mam pojęcie jak zrobić tego "locka"  karty po przeniesieniu nowych map na kartę od v8 ? Czy da się to zrobić pod win10 ? Z tego co widzę, większość tutoriali to tutaj to chyba linuks... Informatyk, ze mnie raczej słaby, ale jak to nie jest zbyt skomplikowane to myślę, że ogarnę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Silent bob napisał:

Witam,

 

czy mogę zaktualizować rns315 do werji west v10, po czym wrócić do V8 ? Póki co mam V8, ale chcę zaktualizować do v10. Tak jak wczesniej pisaliście V10 nie ma już  Chorwacji, więc awaryjnie /czasowo chciałbym mieć możliwość powrotu do v8 powiedzmy na wakacje. Czy to możliwe ? Aha mam kartę z V8 i chcę jej użyć do aktualizacji do V10, ale nie bardzo mam pojęcie jak zrobić tego "locka"  karty po przeniesieniu nowych map na kartę od v8 ? Czy da się to zrobić pod win10 ? Z tego co widzę, większość tutoriali to tutaj to chyba linuks... Informatyk, ze mnie raczej słaby, ale jak to nie jest zbyt skomplikowane to myślę, że ogarnę....

Jeżeli masz zainstalowane w ms315 mapy V8 to możesz je zostawić, a mapy V10 możesz odczytywać prosto z kart SD poprzez czytnik kart. Kartę z V8 nie możesz użyć do wgrania na nią map V10 chyba że jest to karta ze zmienionym CID. Jeżeli jest to karta z nowym CID em to trzeba ją sformatować przy użyciu telefonu Nokia  z Symbianem lub Huawei Mate 10 Lite (system Android), następnie wgrać mapy V10 i ustawić "locka" Instrukcje jak to zrobić znajdują się na tym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, endriu50 napisał:

Jeżeli masz zainstalowane w ms315 mapy V8 to możesz je zostawić, a mapy V10 możesz odczytywać prosto z kart SD poprzez czytnik kart. Kartę z V8 nie możesz użyć do wgrania na nią map V10 chyba że jest to karta ze zmienionym CID. Jeżeli jest to karta z nowym CID em to trzeba ją sformatować przy użyciu telefonu Nokia  z Symbianem lub Huawei Mate 10 Lite (system Android), następnie wgrać mapy V10 i ustawić "locka" Instrukcje jak to zrobić znajdują się na tym forum

ok, może będę bardziej dokładny. W aucie od nowości była wgrana wersja v7, w międzyczasie kupiłem oryginał v8 na karcie sd, karta przypisana do mojego rns 315, instalacja v8 wykonana. I teraz chciałem z tej karty wywalic v8, zrobic format, wgrać v10 ustawić "locka" (cokolwiek to jest - jeszcze nie doczytałem) i zrobić aktualizację do v10. (używając prz tym oryginalnej karty vw -> karta ta sama tylko treść się zmieni) Czy to zadziała, czy mimo, że karta była wcześniej przypisana do moejgo RNSa to mimo wszystko będę musiał zmieniać CID ?

 

Jeśli chodzi o powrót do v8, to opcja z v10 na karcie nie bardzo mi pasuje, bo na karcie w urządzeniu mam na stałe mp3ki, więc chodzi mi o pełny downgrade z v10 do v8 przy użyciu karty sd. Czy to możliwe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Silent bob napisał:

ok, może będę bardziej dokładny. W aucie od nowości była wgrana wersja v7, w międzyczasie kupiłem oryginał v8 na karcie sd, karta przypisana do mojego rns 315, instalacja v8 wykonana. I teraz chciałem z tej karty wywalic v8, zrobic format, wgrać v10 ustawić "locka" (cokolwiek to jest - jeszcze nie doczytałem) i zrobić aktualizację do v10. (używając prz tym oryginalnej karty vw -> karta ta sama tylko treść się zmieni) Czy to zadziała, czy mimo, że karta była wcześniej przypisana do moejgo RNSa to mimo wszystko będę musiał zmieniać CID ?

 

Jeśli chodzi o powrót do v8, to opcja z v10 na karcie nie bardzo mi pasuje, bo na karcie w urządzeniu mam na stałe mp3ki, więc chodzi mi o pełny downgrade z v10 do v8 przy użyciu karty sd. Czy to możliwe ?

Jeżeli jest to oryginalna karta z V8 to jest bezużyteczna do wgrania map V10 ponieważ jest ona zablokowana przez ustawienie "locka" (sprawdź w systemie Win 10 jest niewidoczna). Producent map do nawigacji tak to rozwiązał aby karta była tylko przypisana do jednego urządzenia RNS. Aby po formatowaniu karty (patrz wyżej) można było wgrać mapy np V10  i je używać trzeba znać nr "locka" który jest powiązany z CID em karty. Przeczytaj na tym forum jak to wygląda w praktyce. Jeżeli uda się Tobie wgrać na inną kartę mapy V10 to je zainstaluj w nawigacji a z mapy V8 będziesz  korzystał  z przy wyjazdach do Chorwacji z czytnika. Osobiście nie aktualizowałem map z wersji wyższej do niższej więc nie mam doświadczenia czy to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

endriu50 ma racje, ale sprawdz jeszcze jedna rzecz, jak juz sie zabierzesz za formwatowanie karty to sprawdz pozniej czy dla tej karty mozna zmienic cida. Jeżeli Ci sie uda zmienic cida na tego dla ktorego znany jest lock to wtedy bedziesz mogl z niej instalowac mapy.

Lub masz jeszcze jedno wyjscie odczytac cida i na necie sa ludzie ktorzy pod okreslone cidy generuja locki wiec wtedy tez karta bedzie w dalszym ciagu uzyteczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, aktualizacja i ustawienia i cala konfiguracja karty identycznie jak w v9, ten sam cid, ten sam lock, wgrywa sie dluzej bo wiekszy plik, u mnie prawie 3h

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś próbował karty z nowej dystrybucji model MB-MC64GA/EU made in Korea.

 

Nie mogę nigdzie znaleść MB-MC64DA/EU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2018 o 10:04, Cypek80 napisał:

Witam czy ktoś próbował karty z nowej dystrybucji model MB-MC64GA/EU made in Korea.

 

Nie mogę nigdzie znaleść MB-MC64DA/EU.

Nowe nie działają, jeśli potrzebujesz karty odezwij się do mnie na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności