Skocz do zawartości
kaszanka

O ile Wam podnieśli OC w 2011 roku?

Rekomendowane odpowiedzi

Niech pisze każdy kto chce ale najbardziej zainteresowany jestem Forumowiczami z 60% zniżki i wykupionym samym OC. No i oczywiście chodzi o tych, którym przysłano kwitek do opłacenia już w tym roku. Ja z Allianza dostałem dziś (12 stycznia) i mnie sieknęli z 388 zł na 495 zł. Oczywiście żadnego "dzwona" ani innych przygód nie miałem w ciągu ostatnich lat. Mam tydzień do opłacenia, 5 stów to nie majątek ale się zastanawiam czy nie poszukać OC u konkurencji bo 30% wzrostu to przeginka.

Pozdr.

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakos to umotywowali? czy sobie od tak podnieśli??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jakos to umotywowali? czy sobie od tak podnieśli??

 

Nie obiło Ci się o uszy (TV, net, gazety), że "ubezpieczyciele w Polsce dopłacają do interesu (sic!) i w związku z tym od tego roku w końcu chcą z tym skończyć i podnoszą ubezpieczenia samochodowe". Dobre co? Myślałem, że to lipa bo zawsze tak gadają a ceny bez zmian były ale w tym roku jednak się zaczęło.

Pierwszy lepszy link http://www.sfora.biz/OC-ostro-w-gore...-wiecej-a27717

Pozdr.

Edytowane przez kaszanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ho no jakos mi umkło - zaraz sprawdze ile mnie wyniesie teraz w linku:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30% wzrostu to przeginka

 

Płaciłem w TUW-ie (Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych) 28 grudnia za samo OC i też o 30% do góry :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przy wykupeniu pelnego pakietu mam troszke taniej niz w zeszlym roku (zarowno ac jak i oc), ale nie pamietam jaka jest dokladnie roznica

w VIG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś około 520 zł (NNW+ASISTANCE) w HDI. Zniżka -60%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkradł się mały błąd do mioch wyliczeń. Otóż cena 495 dotyczy OC + NNW (post powyżej Sadusa5000 otworzył mi oczy ;) ). Po prostu wypełnili mi spryciarze gotowy druk dla OC + NNW a nie jak zawsze dla samego OC. Samo OC podnieśli mi z 388 na 445 z. Czyli wzrost o 57 zł (15%) co powodem do radości oczywiście nie jest ale prawdopodobnie to przeboleję zwarzywszy, ż epo 2 godz. szukania i wyliczania w necie znalazłem raptem 1 korzystniejszą ofertę w jednym direkcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ubezpieczenia raz drożeją a raz tanieją pozatym nie które ubezpieczalnie (napewno axa) mają przyjetą politykę że pierwsza polisa jest najtanisza póżniej to już tylko wzrost (bazuja na tym że najważniejsze to złapać klienta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dostałem przedłużenie OC wraz z NNW w MTU od lutego 2011. W zeszłym roku płaciłem 293 zł, w tym roku jest 297 zł (w tym jest już NNW 30 zł). Auto z podpisu, 60% zniżek, Kłodzko (dolnośląskie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyliczenia na necie nie sa najtansze, taniej wychodzi isc do posrednictwa ubezpieczen ,tam moga dac upust od siebie, sprawdzone juz 3 rok z rzedu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ubezpieczał teraz autko i ma ciekawe doświadczenia z jakąś firmom ubezpieczeniową, dostał jakies zniżki dodatkowe to niech pisze. Za jakieś 2 tyg. sam musze się rozglądnąć za nową umową - zostane w PZU lub pójde gdzie indziej. Ostatnio oprócz pełnych zniżek, dołozyli mi dodatkowe 20% za to, że jestem niby stałym klientem a PZU nie należy do najtańszych, ale zawsze ubezpieczałem sie u nich turystycznie (wakacje, weekendy majowe za granicą). Zobaczymy, co wymyślą teraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allianz (Direct), w zeszłym roku z OC+NNW 436, niedawno

 

z Allianza dostałem
ofertę/przedłużenie na ten rok na 440, Byłem zdecydowany przedłużyć, ale zamówiłem jeszcze kontakt tel. Pan zadzwonił, i przekonał mnie, że taniej się nie da. Całe szczęście nie uwierzyłem, pogmerałem po googlach i znalazłem kod promocyjny (-33 OC, -47 AC), i tym sposobem wyszło mi 407 :D

 

Kilka wątków obok jest mój wątek i tam to dokładniej opisałem - poczytaj :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wlasnie dostałem przedłużenie OC wraz z NNW w MTU od lutego 2011

Ja też mam OC w MTU (Grupa Ergo Hestia) i dostałem przedłużenie umowy od lutego droższe tylko o 11 zł.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pogmerałem po googlach i znalazłem kod promocyjny (-33 OC, -47 AC), i tym sposobem wyszło mi 407

 

Remek, a co mi da kod promocyjny w przypadku przedłużania umowy? Dostałem już kwit do opłacenia. Wiem, że te kody są ok i sporo można zbić ale chyba nie w moim przypadku. Widziałem Twój wątek, zaszedłem na stronę z tymi promocjami ale ja nie jestem w allianz direct tylko w allianz. Pierwszą umowę z nimi podpisywałem w oddziale w Olsztynie kilka lat temu a nie przez internet. No przecież nie pójdę do oddziału z kodem promocyjnym prosząc o 30 zł zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wziałem się za ubezpieczenie auta...

Wydzwonilem kilka firm, najpierw do mojej agentki w PZU - 2290zł, śmiech na sali! Później AVIVA sama zadzwoniła (skąd mieli mój numer?) i wykrzyczeli za calość 1695zł z gotówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam miesiąc temu mój brat zakupił Subaru Forestera, to jego pierwszy samochód więc wziął ojca jako współwłasciciela aby miec zniżki w ubezpieczalni. Po sprawdzeniu wszystkich zniżek ojca, pośrednik ubezpieczniowy wyliczył składkę (za pełny pakiet....) roczną w Hestii 3400zł , Brat zapłacił odrazu całośc. Wczoraj (czyli po miesiacu) zadzwoniła babka od tego posrednika i przekazała że składka została zle wyliczona i trzeba dopłacic 600zł !!!!!! Co wy na to ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki przypadek. W tym momencie powiedz im, że rezygnujesz z ich oferty bo zgadzałeś się na inne warunki i umowę podpisałeś wiedząc, że koszt oc jest inny, teraz powinni dać Ci aneks do umowy który nie koniecznie musisz podpisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podniesli mi o niecałą stówkę i teraz płacę 470 zeta za OC-et bo uwzględnili zwyżkę 10 procków za małe bum mojej siostry gdyż jestem współwłaścicielem jej auta.

Za cały pakiet płacę 1386 zeta ( NNW ,AC-60%, OC-50%) Mbank

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój passat 1.9 TDI - 443 zł (OC + NNW) - zawarte w tym roku

 

brata A6 2.5 TDI - 437 zł ( OC + NNW ) zawarte w tamtym roku

 

ofkors 60% zniżek. ( przy passacie nawet więcej.. chyba 5% za kontynuację)

 

obydwie umowy w Warcie. Ja nie wiem skąd Wy macie te podwyżki .... ;-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności