Skocz do zawartości
EEKTRONIK2

Grzałka elektryczna w B5FL i B5 zobacz!!

Rekomendowane odpowiedzi

Poki co temperatury spadły i jest trochę lepiej, testuje tez ta grzałkę w trybie AUTO, co nie zmienia faktu że moim zdaniem lepszym rozwiązaniem byłoby zeby grzałka wyłączała się np przy temp płynu 70 stopni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.12.2021 o 16:15, 1robert napisał:

Albo masz cos nie tak z klapą ciepło zimno albo przesadzasz.

Jak jest zimno to sterownik dąży do osiągnięcia temperatury zadanej i tak to już jest i nie zależy to od grzałki a od ogólnie klimatronika. W b4 nie było grzałki a tak samo działał climatronic

Ja w swoim aucie zmieniłem w klimatroniku wskazania temeratury wewnętrznaej dla komputera i to częściowo ogarnia temat buchania gorącym powietrzem ale wymaga drobnej ingerencji w panel. 

Mam ustawione tak ze zamiast do 18 grzwje do 13 i takie przesunięcie spokojnie załatwia sprawę jak dla mnie.

Jezdziłem tak kilka lat i działało

Kolego podpowiesz cos wiecej? mam ten sam problem na LOW za zimno na 18 za cieplo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.01.2011 o 09:45, pepsiko napisał:

Vagiem można sprawdzić na kanale 016 lub włączyć poprzez test elementów 03.

u mnie tak to wyglada ... to jest grzalka czy nie ma?

czy chodzi o aux heat? przed wlaczeniem silnika i nawiewu na szyby bylo 10011000 a po wlaczeniu 10000000

 

1.JPG

222 po wlaczeniu.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest diesel to coś tam ma .. napisałbyś co to za auto było by prościej coś stwierdzić. Że sterownik ma wyjście aktywne to jeszcze nic nie znaczy.

Jak to jest diesel to coś tam ma .. napisałbyś co to za auto było by prościej coś stwierdzić. Że sterownik ma wyjście aktywne to jeszcze nic nie znaczy.

W twoim info jest b5 z 2002 roku

 Moj z 2002 miał tzw farelkę czyli nagrzewnicę ptc przy nagrzewnicy w aucie. Dwa przekazniki po lewej stronie pod licznikiem na wzmocnieniu kokpitu to zasilają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności