Skocz do zawartości
PrZeMoL

dzial gielda. ale macie burdel w tym archeo

Rekomendowane odpowiedzi

chce napisac posta w dziale sprzedam/rozne poza motoryzacja no i pierwsze co klikam na link z "ogloszenia"

 

http://forum.vw-passat.pl/announcement.php?f=85

 

i po przeczytaniu ponizszego tekstu mysle sobie ops, to chyba nie ten dzial.

 

W dziale tym możecie zamieszczać ogłoszenia dotyczące sprzedaży rzeczy bezpośrednio związanych z motoryzacją, a więc:

- ....

 

ale widze drugi link

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=29876

 

 

Wszelkie ogłoszenia, które zamieszczacie w tym dziale muszą posiadać określoną cenę, po której jesteście gotowi dokonać transakcji.

 

no, udalo sie. czytam regulamin i wystawiam swoja oferte na sprzedaz.

 

 

a po czasie ..........

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=95031 moj post laduje w smietniku. nidzie nie pisze ze w tym dziale trzeba dawac zdjecia.

 

zadam oficjalnych przeprosin na stronie glownej i przekazania 1000zl na cele charytatywne.

 

 

 

PS dobrze ze allegro nie ma takich wymogow jak wy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

zadam oficjalnych przeprosin na stronie glownej i przekazania 1000zl na cele charytatywne.

 

 

 

Może piwko jeszcze podać? :cwaniak:

 

Jednak może przenieś się na allegro jak tu ciężko się Tobie dostosować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nidzie nie pisze ze w tym dziale trzeba dawac zdjecia.

 

 

za każdym razem kiedy ktoś wystawi ogłoszenie bez zdjęcia,dostaje po pierwsze ostrzeżenie od modów,dopiero pózniej kosz ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PrZeMoL, ja nawet nie muszę czytać regulaminu, wystarczy mi jego tytuł:

 

Regulamin działu sprzedam-ogłoszenia bez ceny i zdjęć będą kasowane

(łącznik logiczny "i" mówi, że wszystkie warunki muszą być spełnione jednocześnie)

tak brzmi regulamin działu sprzedam.

 

Regulamin działu "Różne", do którego się odnosisz tworzy wyjątki od regulaminu działu sprzedam pozwalające na sprzedaż "pierdół". Rozumiem, że jest mało czytelny i powinien zostać doprecyzowany i napisany pismem urzędniczo-adowkackim, wtedy będziemy się bawić w rządania?

 

:mur

 

nie ma zdjęć = kosz.

wyjątek - link do allegro. To się nie zmieniło odkąd mamy to forum, a tutaj pretensje robisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak może przenieś się na allegro jak tu ciężko się Tobie dostosować?

 

nie bierz sobie tego co napisalem do serca bo zdrowie sobie zniszczysz, a allegro mam z kilkomaset komentarzami

 

 

za każdym razem kiedy ktoś wystawi ogłoszenie bez zdjęcia,dostaje po pierwsze ostrzeżenie od modów,dopiero pózniej kosz ..

 

mnie, awanturnika traktuja inaczej :D

 

 

 

PrZeMoL, ja nawet nie muszę czytać regulaminu, wystarczy mi jego tytuł:

 

temat sie zgadza. gdyby tylko brakowalo tego w tresci to moze wystarczylby temat, ale tresc dotyczy tylko dzialu motoryzacyjnego

 

 

nie obrazajcie sie odrazu, napisalem to po to zebyscie wiedzieli ze wypadaloby gdzieniegdzie dopisac dwa slowa.

 

 

PS: The_Saint: Ty Panie madralinski odpisz mi lepiej na pw ktore wyslalem kilka dni temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności