Skocz do zawartości
Gość TEDEI

Grupowy CHIP w TUNE-UP Gdansk - Marzec 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Kuwa juz nie mozna sie zapisac? bo mam AWX i jestem zdecydowany na chipa a tu widze ze jest atrakcyjna cena.

moze jeszcze uda sie upchac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TEDEI

niestety juz nieda rady zapisy zamkniete musisz poczekac na nastepne zapisy lub jechac tak i zaplacic troche wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety juz nieda rady zapisy zamkniete musisz poczekac na nastepne zapisy lub jechac tak i zaplacic troche wiecej

troche wiecej tzn? passat b5fl 2004r. 1.9tdi 130km awx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TEDEI
Teraz zaplacisz 1000zl netto- taka checa

 

wystarczylo jedna stronka do tylu albo przeczytac od poczatku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wystarczylo jedna stronka do tylu albo przeczytac od poczatku
dzieki wielkie :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to trochę bo chyba dla TUNE-UP'u im więcej ludzi tym lepiej.. Na pewno jeszcze parę osób by się dołączyło do listy. Ja również.. Ale cóż.. Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIT STOP Słupsk

za AWX chca 1400zl (obecna moc 139KM po czipie zapewniaja ze 170KM nie ma problemu)

za vr 1500zl (obecna moc niewiadoma a po czipe wzrost o jakies 20KM)

takie ceny w słupsku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

migolc to nie jest dziwne bo i tak jako klub jestescie premiowani znizka 100 lub 200zl w zaleznosci od sterownika. Akcje grupowe maja na celu zebranie okreslonej liczby ludzi ktorzy dostaja dodatkowy rabat (oprocz klubowego) w zamian za szybkosc decyzji.

Otwarte listy grupowe oznaczaly by nie mniej nie wiecej jak 300-400zl taniej niz normalnie a uwazam iz swoja prace trzeba cenic.

Jak masz wyprzedaz w media markt w weekend to w srode tez chcesz bez Vat kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale co macie za problem.

 

Niech jedna osoba zadzwoni do Rob555 porozmawia z nim czy można ruszyć z zapisem na kolejną grupę i myślę, że na pewno się dogadacie. Otwierasz nowy temat i zbierasz 10 osób i ruszacie z programami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

img007re.th.jpg

 

Witam. Jak widzę chyba jako pierwszy prezentuję wykres po wizycie w Tune-Up.

 

Musze przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem jeżeli chodzi o różnice pomiędzy serią a modem. Może to nie wiele jak dla posiadaczy mocniejszych modeli ale jak dla mnie jest super.

rob555 posiedział, pomędrkował i wymyślił czego ja to chcę od niego bo niestety ja tak do końca to nie wiedziałem

Leoś przyspiesza bardzo ładnie, podczas wyprzedzania ogromna różnica, max speed podskoczył z 200 do 210 ( próba w Niemczech), na 5 biegu ciągnie jak opętany do 200 km/h bez najmniejszego problemu.

Spalanie na trasie przy prędkościach pomiędzy 140-160 wychodzi 6,2l i nic sie nie zmieniło tak jak rob555 przewidywał.

Jedyne co mnie zaskoczyło to to, że mi poziom oleju spadł z max ma min po 1800 km czego wcześniej nie zauważyłem ale będę to jeszcze musiał sprawdzić bo może po przejechaniu 5000 km przez 2 tygodnie coś sie rozszczelniło.

Reasumując ogromne dzięki dla Roberta za te chwile przyjemności, których doświadczam podczas jazdy moim Leonkiem.

 

Oto moje staty po trasie UK-Polska i spowrotem. KLIK

 

Jak widać 11.02 zatankowany pod korek i spokojna jazda w UK. Wynik 5.17 na 100km.

Potem jazda z prędkością pomiędzy 140 a 160 km/h Dunkierka-Koszalin

Jedynką zaznaczyłem spokojny powrót z Tune-Up w Gdańsku do Koszalina a dwójką testy mocy i niutonów. Kolejne to powrót do UK.

Edytowane przez YaZoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TEDEI

nic tylko pogratulowac wynikow i bezawaryjnosci zycze

 

a tak po za YaZoo z chipowal juz kots jak tam wyniki

Edytowane przez TEDEI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój wykresik po wizycie w TUNE-UP

wykresPassat.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TEDEI

Świetny wynik gratki!!! Ja celuje tak samo jak ty 160 PS. Turbo awxa i fmic czekają na założenie a potem jazda na chipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy może jeszcze jakiś chip grupowy przed wakacjami ?? :) Lato idzie, dajcie ludziom frajdę z jazdy pasztecikami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwierajcie liste i jezdziemy .... sam mam dzwonic do klientow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .

 

@Rob555 wspomniales wczesniej ze robiles ludziom z IRL , mozesz napiszac jak to wyglada ??? Jakies info ???

 

Dziekuje i pozdrawiam .

 

PS. Moj num tel to : +35387....... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli warunki zostają takie jak przy poprzednim grupowym? ceny bez zmian? 10 osób i jazda? :)

to w takim razie otwieram listę :)

 

#1# spodobal--->Passat B5 1.9 TDI 131 KM (AVF)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak warunki takie same. Wez otworz nowy temat chipsowanie kwiecien.

Lista bedzie otwarta do osiagniecia 10-12 osob albo do konca kwietnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że świerzak ze mnie na forum i nie mogę założyć nowego tematu, to mam prośbę do moda tego działu by to zrobił :) z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że świerzak ze mnie na forum i nie mogę założyć nowego tematu, to mam prośbę do moda tego działu by to zrobił z góry dziękuję

 

Pomogę trochę, bo patrzę, że są chętni ale jakoś nikt nie chce grupy zacząć zbierać.

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=1276053#post1276053

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności