Skocz do zawartości
ryszardb66

Trzeszczy po wlączeniu światel

Rekomendowane odpowiedzi

a jakie polecacie d0 400zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jakie polecacie d0 400zl

 

 

President wilson, herbert, cobra 25,29, uniden 68,78.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat, bo nie chcę śmiecić nowym, chodzi o zakłócenia od chińskich zenonów, da się to jakimś filtrem zniwelować ? czy antena w dach? czy co??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupic radio z lepszymi filtrami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio Stabo antena sirio100 co więcej potrzeba? Antena na magnesie

Edytowane przez koszu_sk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podepnę się pod temat, bo nie chcę śmiecić nowym, chodzi o zakłócenia od chińskich zenonów, da się to jakimś filtrem zniwelować ? czy antena w dach? czy co??

 

Wywalić zenony,będą siały cały czas...Niestety,badziewie daje sie we znaki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podepnę się pod temat, bo nie chcę śmiecić nowym, chodzi o zakłócenia od chińskich zenonów, da się to jakimś filtrem zniwelować ? czy antena w dach? czy co??
Wywalić zenony,będą siały cały czas...Niestety,badziewie daje sie we znaki
to jest jedyny sposób no chyba że można by spróbować podpiąć to na stałe do aku ale może coś pomoże albo wcale Edytowane przez Adam204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki cudowny sposób to zacytowałeś?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. podczas nadawania słuchający mnie mówią że buczy. od jakiegoś roku mam zamontowane w aucie światła do jazdy dziennej(led) i najprawdopodobniej one są żródłem buczenia ale jak przełączę światła normalnie na drogowe to też słychać. zasilanie mam podłączone pod zapalniczkę. czy po zmianie zasilania pod aku polepszy się czy co moze byc powodem owego buczenia?? dodam jeszcze że przy włączonych ledach trzeszczy radio samochodowe a po włączeniu zwykłych świateł trzeszczenie ustaje ale za to na cb nie. mój zestaw to Uniden Pro 520xl + Sirio omega 27 mag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy. Posiadam Hidy firmy

VERTEX CanBus CYFROWE

8057238.jpg

 

kiedyś zakupiłem radio cb firmy

 

YOSAN Turbo 3031

605_JC-3031M_TURBO_thumb.jpg

 

i antenke firmy

 

LEMM made in Italy

299.jpg

 

Wszystko działa dobrze, odpalę silnik, wycieraczki, kierunki, przeciwmgłowe i jest ok ale jak odpalę hidy to po chwili jak się rozświetlą zaczyna się pisk w radiu tak że ciężko kogoś usłyszeć. Myślę, że to wina przetwórnic będzie. Można to jakoś wytłumić/zlikwidować nie pozbywając sie hidów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można .. podpiąć się bezpośrednio do akumulatora albo za ekranować wszystkie przewody którymi podłączone są HIDy b3_b.jpg bo chińczyki tak mają że strasznie sieją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego chyba zostało mi ekranowanie bo próbowałem pod akumulator i to samo jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekranowanie nic tu nie da, jak zakłócenia będą się wkradać przez antenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc nic nie pomoże oprócz wywalenia hidów ? może zmiana radia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musiałoby być dobrze odfiltrowane radio. Trzeba coś przetestować. Widzę że tutejszy jesteś, to podskocz do Jasła, do ELKO i zapytaj tam o Sławka. Udostępni Ci coś, podłączysz w samochodzie, sprawdzisz i będziesz wiedział co kupić. Chyba że ja wezmę kilka swoich gratów i też możemy przetestować. Nawet mam przetwornice, które u mnie nie wprowadzały zakłóceń w radiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to radio właśnie w Elko kupiłem jak i antene, pewnie tak zrobię, podjadę tam i zobacze co mi powiedzą ale to na bank wina przetwórnic bo tylko na tym piszczy

 

EDIT:

 

Czytałem jeszcze o takim czymś ze może pomóc, rozjaśni mi ktoś o tym ?

Rdzenie ferrytowe przeciwzakłóceniowe

Edytowane przez POPEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można próbować, ale to zazwyczaj walka z wiatrakami. Herbert, jakaś Cobra ze starszych modeli, powinna sobie z tym poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można próbować, ale to zazwyczaj walka z wiatrakami. Herbert, jakaś Cobra ze starszych modeli, powinna sobie z tym poradzić.

 

hmm :hmm nie wiem czy starsze radia poradzą sobie z siejącymi przetwornicami , to jest niestety bolączka , jedyne chyba co można zrobić to wywalić przetwornice albo zrezygnować z CeBe . Oczywiście mogę się mylić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam Passata b5 1.8 ADR i zakupiłem do niego lamy z soczewkami i założyłem HID Xenon za ok 150zł.

Niestety tak jak w poście moje CB radio firmy Intek zaczęło mocno szumieć. Założyłem filtry do Xenon i do radia CB. Niestety nic to nie pomogło. Rozwiązanie problemu jest następujące. Jedziecie do sklepu gdzie na miejscu sprzedają i mątują HID Xenon i prosicie o dobranie odpowiednich przetwornic. Czyli podłączacie jedną przetwornice włączacie światła i radio CB. W moim aucie dopiero 6 przetwornica nie produkowała szumów w radiu CB która była droższa o 50 zł od poprzedniej. Co do świateł do jazdy dziennej to wczoraj też zamątowałem i niestety znowu szumy. Znalazłem taką opinie: "Wystarczy,że w przewód zasilający lampki led (dzienne) montujecie żarówkę 12v jedno włókno od 6-21 wat"

Dzisiaj to sprawdzę i napiszę czy pomogło w moim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności