Skocz do zawartości
matrix_PL

opinja o Intek M-799 Plus

Rekomendowane odpowiedzi

witam panowie :)

 

miał ktoś styczność z tym cb?

 

http://www.apex24.pl/go/_info/?id=21950&partner_id=25252525&code=b965da1e366cf8a6a16fea97420cd885

 

z sumie w Passacie lata M-790 już prawie 4 lata i widzę spadek mocy jak i jakości do parametrów podstawowych (po zakupie) :( kilka razy zaliczył włączenie bez anteny i to chyba jest powodem :)

 

ja szukam do nowej bryki :) tak pobieżnie po parametrach różni się:

- blokada szumów SQ

- ESP COMPANDER w starszym modelu też był ale zwykły

- niebieski podświetlenie

 

co do anteny to jeszcze nie zdecydowałem :) optymalnym wyborem było by coś do ~1m co by przy wjeździe go garażu nie trzeba było demontować.

co sądzicie o

 

http://www.strefakierowcy.pl/68,antena-president-missouri-72-cm-.html?

 

może coś mocniejszego ? w tej cenie? w pasku mam allaske i jestem z niej zadowolony łączność 15km to dla niej żadna filozofia :)

 

a więc pytanie

 

radio OK? czy szkoda kasy?

antena OK? można coś godniejszego :)

 

czy może jednak alasce na magnesie na klapę z tyłu ? a w trasy na dach?

 

ps. nie wiem czy gdzieś pisałem ale zakupiłem sobie coś z grupy WV octavie w sedanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to się wypowiem sam do siebie i dla potomnych :)

 

radio bomba !! ASQ działa świetnie :)

 

co do anteny to brakło na oryginał i kupiłem yosan i porażka!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi że ta antena, nie różni się niczym od tej za 60zł co latają na allegro.

Nie zwracaj też uwagi na komentarze jak wyżej kolegi, bo kupił taką Yosana i porażka.Ta presidenta też jest porażka, bo to najgorszy syf, w dodatku za ponad 200zł, za co można kupić cud antenę.Czy to jest Yosan, czy Sunker, działa tak samo marnie jak President.Radia tego nie miałem.Mam kilka 20 letnich Inteków, i są to jedne z najlepszych radyjek jakie kiedykolwiek miałem.Nowe ponoć marne, ale z braku doświadczenia z nim, nie będę niepotrzebnie mydlił Ci oczu.Wracając do anteny 1m, to zdecydowanie Sirio AS100, Wilson też ładnie pracuje, lub naprawdę super antenka Sirio Turbo 1000 http://allegro.pl/antena-cb-turbo-1000-pl-sirio-profesjonalna-i1514236509.html . Tylko że ona ma 113cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok do momentu jak się zepsuje- nikt tego nie naprawi- montaż smd- ja polecam raczej radyjka z serii alan 100, 199 , według starej szkoły konstrukcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ok do momentu jak się zepsuje- nikt tego nie naprawi- montaż smd

Ojtam ojtam...

Sam naprawiałem kiedyś Yosana Jc 2204. Da radę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności