Skocz do zawartości
Matyk

Pompka nie pompuję, nie otwiera się

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny mój problem z passatem b3 dotyczy nie otwierania się :/

Ciekawy przypadek, zamykanie działa normalnie (pompka pompuje i wszystko się zamyka) a otwieranie już nie (ani z pilota ani z kluczyka (sprawdzone w dzwiach od kierowcy i pasażera)) po przekręceniu kluczyka w lewo (na otwieranie) słychać lekki "pstryk" koło pompki! Sprawdzałem ją w golfie III i jest sprawna!

Może ktoś miał taki przypadek, o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejny mój problem z passatem b3 dotyczy nie otwierania się :/

Ciekawy przypadek, zamykanie działa normalnie (pompka pompuje i wszystko się zamyka) a otwieranie już nie (ani z pilota ani z kluczyka (sprawdzone w dzwiach od kierowcy i pasażera)) po przekręceniu kluczyka w lewo (na otwieranie) słychać lekki "pstryk" koło pompki! Sprawdzałem ją w golfie III i jest sprawna!

Może ktoś miał taki przypadek, o co chodzi ?

Zamki do wyczyszczenia?:dobrzeMiałem podobnie co prawda nie w VW,lecz w Renault 19.Dokładne wyczyszczenie i przemycie mechanizmu zamków benzyną ekstrakcyjną i śmigają jak nowe.

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może prądu nie dostaje odpowiedniego albo przekaźnik wariuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamki do wyczyszczenia?

Nagle dwa zamki by się zabrudziły? wątpię...

Dla świętego spokoju psiknę wd-40 :)

 

może prądu nie dostaje odpowiedniego albo przekaźnik wariuje

 

Jak to sprawdzić, który przekaźnik za to odpowiada ?

 

 

EDIT:

Dodam iż ze środka jak próbuję zamknąć "cyckiem" to również pompka nie pompuję...

Edytowane przez Matyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nagle dwa zamki by się zabrudziły? wątpię...

Jak to nagle?To jest auto nówka prosto z salonu,czy kilkunastoletnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja miałem identyczną sytuacje ale problem u mnie tkwił nie w pomce tylko w zawiasach drzwiach kierowcy (wiązka elektryczna)

 

kable się przetarły z używania o krawędź w drzwiach o i kable się mi odsłoniły (nie jeden a 4 kable) no i zamykało ale nie odtworzyłem auta (ani na pilota ani z kluczyka)

 

21 bezpiecznik odpowiada za centralkę (i zegarek).

 

Przy zamykaniu auta zamykało i zegarek chodził ale przy otwieraniu pompa nie działała i zegarek gasł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest tak ze czasem sie nie chce otworzyć, wiec wciskam zamykanie na pilocie - centralka dociąga - i wciskam otwieranie i hula. ale instalowałem pompkę która w B4 działała i tez sie tak robilo. wiec również obstawiam brak kontaktu kabli lub przekaźnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności